Glavni meni

'tica - istorija bolesti

Započeo Kostić, 04 Novembar, 2014, 15:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 14 Novembar, 2014, 12:29
prava. ne mogu da se ganjam po srbiji sa pandurima, a i kad idem za vrbas, mora proðem NS, pa i tamo ne bi da se ganjam. za po ¹umi mi ne treba ni¹ta, znam svaki ¾bun ;D


kosta jos si vikend biker ???

:P :P
[rofl]

Kostić

lukaè je poèetnik, a vozio motor dko sam ja bacao bodljikavo kestenje sa drveta na narod. al smo rangirani do kurca :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 14 Novembar, 2014, 18:55
lukaè je poèetnik, a vozio motor dko sam ja bacao bodljikavo kestenje sa drveta na narod. al smo rangirani do kurca :)
on samo poput Virka trazi idealan motor za sebe....zadnjih trideset godina....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

pa ja, a dok lukaè i slièni njemu stignu do èina matori bajker, postaæe istorija o kojoj æe da pi¹u mediji, ono legenda koja ja¹e sto godina, a poèetnik na forumu : ) tako da je moj èin vikend bajkera, ooo, ma¹ala... :)

Kostić

ako pre¾ivim danas ono ¹to sam naumio, biæe luda prièa

Kostić

danas odlo¾eno za sutra. par bozeja i pojaèalo idu na put, preko ravne gore, al ne ticom zbog tablica nego drugim bajsom. biæe ovo mala jesenja avantura [yahoo]

Kostić

ladno sam opet bio u raju. jeste da ki¹a ne ume da me oslobodi svog prisustva, zna ona da ja volim da teram kurcu inat i da ne mo¾e da me spreèi u nameri da odem de mi se oæe, pa me onda jebucka da mi ne bude dosadno. iz kuæe smo u delovima izneli ceo paket, parkirali ga na nosaè od kofera, vezali, zamotali u najlon za svaki sluèaj, jer ki¹a mora da me naðe i dok je jedan dr¾ao dominatora da se ne sru¹i na stranu, ja sam ladno digo nogu i seo. e, kad sam seo, re¹io sam sve. na ibaskoj vetar duva, jebe kevu. ¹eta dominatora tamo vamo. onaj orman pozadi te¾ak oko 65 kila na nosaèu, prednji toèak lelemuda, a vetar ¹iba i dalje. e pa vetre, napu¹i¹ se ti meni kurca, ja ima danas ovo da isporuèim celo, ili æe da umre svet. gorivo sam dosuo stojeæki u æelijama, dao deèku lovu da ode da plati da mi ne padne sve ukurac i nastavio za ko¹tunice. hteo sam da idem preko ba-a, al mi je ljubazni èovek rekao, nemoj sa tim na leðima, pa sam spièio preko rajca. na rajcu naravno poène da pada ki¹a, magla, li¹æe, blato. stanem da pi¹am al ne znam kako da siðem sa motora i stanem uz drvo u blato i naslonim ga na drvo. nekako siðem sa njega i popi¹am rupu u ¹umi. aj kad sam veæ stao da pi¹am, daj bar da ispu¹im cigaru, lepo vreme, ki¹a pada, nigde nikoga, put se odronio i zvoni telefon.

Alo?

Ej odustaj, ovde pada ki¹a.

Ajde? Ja sam na rajcu, dru¾e, a bozeji sti¾u celi i suvi za po sata, de postavi te ¹kembiæe da jedam, gladan sam.

Ti si ludak, aj idem samo do sela po leba.

Va¾i, vidimo se.

nekako se popnem na motor, odljubim ga od drveta i nastavim. kud sam sve pro¹ao sa paketom niko nikad neæe da sazna, nisam teo da snimam u inat. doðem u ko¹tuniæe, èovek se prekrsti i polako natenane parkiram motor i krenemo sa raspakivanjem. unesemo sve u kuæu, prikaèimo i pustimo boèelija na neogrebanim bozejima i celom pioniru. onda smo malo filozofirali, najeli se ¹kembiæa kakvih te¹ko da ima igde i ispozdravljasmo se, pozvan sam kad oæu da doðem  i krenem kuæi preko ba-a. po ki¹i, naravno. jebo kevu, ovakav provod nisam skoro pravio. vredeo je svakog sekunda. eto, dok vi zimujete po gara¾ama, ja æu malo vako do poèetka sezone, sviða mi se. :)

dominator je bio poslu¹an ko pile iako ima asfalt gume. nisam pao na celih preðenih 250 kma. :)

saæu da registrujem ovu kantu i ima se najebem keve i zimi i snegu :)

negde u raju

clutch&brake

Koji ce njemu to kurac bas me zanima? Da plasi medvede i vukove nocu??
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

nem pojma, koj æemu. nem pojma ni koj æe tebi kurac bembara od konja evra. nem pojma ni koj æe kurac mnogima koji gaje jebaèki motor za do kafiæa.  valjda ljudi gaje ono ¹to vole.

going home from heaven part1

going home from heaven part2

going home from heaven part3
[yahoo]

Kostić


Kostić

da ti malo posolim zavis, (¹alim te) gle ovo :)

bilo njegovo pa prodao ovom ¹to rentira ->  http://www.epocar.rs/modeli/oldtajmeri/


http://s24.postimg.org/asstoh9ol/Capture.jpg

:)



Kostić

i za kraj vikend vo¾nje najgoreg vikend bajkera, levo il desno i levo i desno. oti¹o sam levo, vratio se desno, isprljao marku dominatora, on zabalavio na one krljave puteve, honda pre¾ivela, tica æe dobije tablicu i nema vi¹e. :)

going home from heaven part5

part6,7 i 8 nema, dosadna ibarska, ki¹a, spr¾ do kuæe, levi migavac, puna linija blabla 140 blabla ;D

castor

Citat: njanja poslato 16 Novembar, 2014, 21:37
Koji ce njemu to kurac bas me zanima? Da plasi medvede i vukove nocu??

Mo¾da æe da pla¹i meðede i vukove, ali mu sigurno neæe kom¹ija lupati na vrata da malo uti¹a… ;)
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

bravo castore

ja to pokusavam upravo da ostvarim

ali ne kao vlajko u vukojebini da mi treba 50km do bg
1km do 3 trake u jednom smeru u bg a oko mene samo suma, ptice, cvrcci i reka..

castor

Zato sam ja sad moje zvuènjake maloprije odvrnuo sa nekim trance mixom na pola i u¾ivao. I nema ko da doðe da mi èuka na vrata… ;)
It's the ride that matters, not the bike…

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 17 Novembar, 2014, 06:41
nem pojma, koj æemu. nem pojma ni koj æe tebi kurac bembara od konja evra. nem pojma ni koj æe kurac mnogima koji gaje jebaèki motor za do kafiæa.  valjda ljudi gaje ono ¹to vole.


koji ce tebi kurac motor kada nemas leba da jedes?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

da ga imam i da se provozam jednom godi¹nje do maksija ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 18 Novembar, 2014, 07:13
da ga imam i da se provozam jednom godi¹nje do maksija ;)
surovo .....ali iskreno...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 18 Novembar, 2014, 07:13
da ga imam i da se provozam jednom godi¹nje do maksija ;)

mnogo si poceo da upucavas. ne samo mene nego i ostale. silujes nas sa lomovima koje ne bih vozio i da nemam da vozim bmw od konja evra sa kojim sam za sezonu presao 10k km na putu a ne po gradu.
rintam kao konj da bih mogao da ga vozim i da blejim i da se zezam.
tebe apsolutno ne razumem. deca i ti gladni a ti prodajes stvari iz kuce da bi reg motor. imas 40 i kusur godina a ponasas se gore nego nego borisa dok je bio motorko drko.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

upucavam? poslednji put, kad sam ne¹to upucavao, bila je to pokretna meta koju je vukao avion, na slunju, kad sam i¹ao na ekipno takmièenje u strelja¹tvu :) ja sam bio ubeðen da je forum openhouse, a ne closefriends za nekolicinu koje siluju temama o lomovima. :)

znaèi, sad poèinje zimski period foruma¹enja, koji æu da izbegnem, pa doðem na proleæe. ako budu otkljuèana vrata :)