Glavni meni

suzuki gsx1100es 1983

Započeo zikale, 16 Oktobar, 2014, 11:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zikale

Postovani clanovi foruma,
kako nisam vest  oko struje ,a znam da moze biti puno problema ako se pojedine stvari ne ispostuju,postavio bi pitanje iskusnijim clanovima.
Kako sam se upustio u izradu cafe racera morao sam da uklonim /premestim instalaciju i mesto akumulatora.Postojeci akumulator  12v/14A-195ah
je preveliki i zamenio bi ga zatvorenom akumulatorskom baterijom jacine 12-14a-150ah,kako menjam kiselinski aku baterijom ,moze li to praviti probleme  oko alternator /reglera i istalih stvari.
Unapred hvala na odgovoru.

rboban

Menjas sa kojiom aku baterijom preciznije?
Ride It Like You Stole It

Darko


Tatica

Мешаш капацитет: 14 ампер-часова (Ah) са јачином струје стартовања (195 ампера (А). Иначе, заменски акумулатор који помињеш може да ради лепо, под условом да је мотор исправан и брзо пали (због нешто мање јачине струје стартовања).

ЯЭВОЛУТИОН

taj model nema potrosnju struje poput ovih novih otora sa indzeksnom....radice to ko sat.....nemoj prepravljati staru instalaciju....uradi novu....jako je jednostavna i moze se izvesti da se nevidi.....da bi to izgledalo kako treba moraces da kuciste filtera vazduha zamenis pecurkama....ne uzimaj kineske vec neke firmirane, gde je protok isti na svima.....moraces malo da se poigras sa dizanjem dizni ali sve za lepotu.......moja ti je preporuka da instalacuju trpas u rep a akumulator i reey anlasera pod rezervoar....ako sve naguras u rep nece biti mesta ni kliker da stavis i u slucaj bilo kakvog problema ima da places.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zikale


zikale

instalacija je smestena istod sedista ,rele i automat ispod rezervoara,.a akumulator ce biti ispod zadnje viljuske u kutiji.



Cale


zikale

nisu,majstor zajebao boju na zadnjoj,treba da se prefarba

MIGE

ziko,odusevljen sam tvojim projektom...samo tako nastavi druze...  [thumb_up] [klanjam_se] [clapp]

VR 46

vise slika i detaljno opisuj sta si sve radio  [thumb_up] [watching]
Twist of wrist!

Nadalina

Uuuuu, ovo mi se bas svidja! :)

Braaavo!
Dzukela u podznaku

zikale


zikale

Nesto razmisljam da vratim felne u original boju,sta mislite ,imam rezervne.



da ostavim km sat




ili da porucim ovako nesto
http://www.aliexpress.com/item/Motorcycle-Speedometer-Odometer-EFI-Tachometer-Speedo-meter-Tacho-With-Bracket/1915479873.html

Cale

Felne zlatne a satove menjaj.

Gvozden

Mozda manji satovi bez plastike..... ovde ima svasta....
http://www.aliexpress.com/item/LED-Motorcycle-Speedometer-Tachometer-Odometer-Rev-Counter-0-13000-RPM/2044018254.html
...slazem se sa Caletom, ostavi zlatne....eventualno crno zlatne..
Dolazim uskoro u LE, taman da vidim uzivo spravu.
[clapp]
[cheers]

clutch&brake

Po meni promeni sve sto mozes... svaki evro koji ulozis ce se videti... naravno u skladu sa finansijama....
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!