Glavni meni

slupah auto

Započeo despic, 05 Februar, 2011, 22:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

opel tigra 1.4
sjebano:hauba,oba fara,branik,hladnjak
ukoliko neko zna gde i kako to da najpovoljnije sredim...nabavim delove...nek javlja odma
klasican divljak

Ivan1979


K_A_W_A

Druze, iskreno mi je zao. Ako si danas se slupao i ako ti je malo za utehu, ja sam na danasnji dan slupao prosle godine novog dzipa, steta preko 10 hiljada jevreja. Ja neogreban. Odoh sad kod Gregora u G-PUB na sajmu da se proveselimo i proslavimo drugi moj rodjus. A tigrica ce se vec resiti. Vidi u Sapcu, mozda oni imaju.

DebeliZmaj

majstor zeka ( vlada ) 063/7396911 ... servis ono bash servis ... nije ono u supi i slichno
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

jesam se danas slupao..
i to u novog dzipa...ne pitajte kolko sam dao da ga skinem s q...i njega i muriju -.-
klasican divljak

Lazic

Joj bre Despicu, opet ti je neka od 220 meseci skretala paznju... Mislim da je u Sapcu najpovoljnije za delove... Majstor ne bi trebalo da bude problem, ne racunajuci farbanje... U, bre misha mu poljubim...

SSZGO

pa kako si se zakucao?
ti kriv?

napravio krivicno delo?

i ako si kriv to pokriva tvoje osiguranje njemu, osim ako nisi bio mortus pijan ili slicno tome...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

BANE BROTHERHOOD

poslao sam ti pp brate moj nadam se da si ok a auto ce se poraviti nemoj da se jedes to je samo auto a najbitnije je da je glkava cela !!!!LTBB 4 LIFE BRO!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

dzimika

imas momcila u sapcu, ima sve delove za opel, a sto se tice cena nije preskup ali ume za neke stvari da opali cenu, ali uglavnom za novija kola
063 245 356
a na ibarskoj imas brdo prodavnica opelovih delova pa mozes i kod njih da pojuris ako hoces neke kopije
i imas na kruznom putu yu lucas koji ima skoro sve od limarije i ostalih delova koji ti trebaju, cene su smesne a ako treba neka pomoc zovi, moze to jako povoljno da se uradi kod mene u komsiluku

bullet88

kolliko ja znam momcilo ne drzi vise delove za opel tigru ja kod njega stalno uzimam delove
Ministar za uvoz

Dzambo

Bas mi je krivo! Mene je prekjuce kod usca udario momak, nema ni 20god. Neki blesavi dani sad idu...

dzimika

Citat: bullet88 poslato 06 Februar, 2011, 15:43
kolliko ja znam momcilo ne drzi vise delove za opel tigru ja kod njega stalno uzimam delove
znam da je imao sve za opela, ako nema onda definitivno za delove u yu lucas na kruznom putu

gane

probaj automarket...kopije su delovi ali su jeftiniji od polovnih....

UFF

Ja juce i danas ubio 1000km i peglao ga oko 170const i bez ijedne rizicne situacije..

Al sam zato pre koju godinu ispred pravnog u ovo vreme bas zabo bmw-om nekog u bulju i sjebao haubu i farove ko ti, al zato polupao lancano SEST automobila ispred!!!! (bio sam u PRVOJ brzini verovali ili ne)
Ja platio kaznu i narucio sebi angel eyes a osigarunje popravljalo ostalima ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

@Uff:

xexe, pa bas kod pravnog... Gde li si gledao...?

UFF

Ma gledao u jednu dooobru picetinu sto sam vozio
Prva pun gas, kolona stala svi u branik, led se tek otopio a ja napred celave 225, zabo kocnicu i nista... dzaba abs.. sanke..

Prvi ispred mene je bio stari (cvrti i neunistivi) audi 100 kome sam OTKINUO KUKU i slomio auspuh na pola (samo sa svojim farovima) pa nije mogao da se posle pomeri ni napred ni nazad jer se grana zabada u asfalt u oba pravca, ispred njega siecento kome su nazad polupani stopovi i ulubljen gepek a napred oba fara, hauba i hladnjak i ispred njega svakom po branik i stopaljka ili far..

E sad posto mi auto bio spusten ja ih svojim branikom i gredom nisam ni udario tj branik nema ni ogrebotinu (jos se dodatno spustio prilikom kocenja) pa me interesuje sta bi im tek uradio da nisam kocio tj da sam ih puko branikom umesto farovima?

Vlajko

Odleteo bi onaj prvi do skupstine.. ili cak najahao konja u Knezu ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

WOLVERINE



      AUTO VLADA SHOP.........  imas info na netu....

despic

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2011, 10:02
Ma gledao u jednu dooobru picetinu sto sam vozio

evo vam odgovora na sva pitanja!!!
zene su zlo!!!!
klasican divljak