Glavni meni

Kawasaki H2 i H2R

Započeo easy, 30 Septembar, 2014, 11:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: freepartyman poslato 05 Novembar, 2014, 22:11
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Novembar, 2014, 16:21
Citat: x3mer89 poslato 05 Novembar, 2014, 16:16
Ko bi rekao da MV Agusta moze u ovu temu :)

H2R je malo iskopirao ovog tunera :)





.Darko nisi valjda pomislio da uporedis kawu H2 i panigale-a? Dukati je sa Panigaleom objasnio sta znaci lep motor.



pomislio sam.... kad cete da shvatite da ne moze meni ( ili tebi , ili bilo kome ) neko drugi da kaze sta je lepo ... meni je lepo ono sto je MENI lepo a ne ono sto je TEBI lepo.. ono sto je tebi lepo meni moze da bude ruzno...

da su svima iste stvari lepe , svi bi nosili iste stvari , vozili iste aute i motore itd itd...

zato je bilo kakva rasprava na temu lepo/ruzno totalno besmislena...  mogu da shvatim kad mi kazes da ne volis kantasaki ili yamahu ili bilo sta i da prihvatim to sto si rekao , eventualno da te pitam za razloge i to je to... ali da te ubedjujem da je ducati ruzan , totalno mi je nebulozno , ako je tebi lep - lep ti je i to je to....

ako pokusas da me ubedis da je ducati bolji od h2r zbog tehnickih karatkeriostika , i tako neki ozbiljnijih stvari , ok je , mozemo da diskutujemo i razmenjujemo cinjenice , ali da pokusas da me ubedis da je ducati lepsi od h2r zato sto je TEBI lepsi...mislim....

BOKYBOY

#121
@Dare     [clapp] [clapp] [clapp]  ...nema svrhe ulaziti u bilo kakvu diskusiju oko toga... [ludak]

freepartyman

 Kriterijumi lepote postoje, da ne postoje multipla bi bila lepsa od alfe 159 ;) Ajde konkretno sa stanovistva dizajna sta je lepo na kawi osim rama?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

ko je kompetentan da meni kaze sta je lepo ?!?

kriterijumi lepote postoje , u pravu si , ali su jaaaaako visoki i veooooma niski ... sve izmedju je diskutabilno.... za nekog akrepa ce svi reci da je gabor od zene i to je ok - ona je npr ruzna , ili ce za neku manekenku da svi kazu da je lepa , i to je ok - ona je lepa ...ali to je donja i gornja granica oko koje ce se svi ( pa i ne uvek svi ) da se sloze....

al si sad faca , uzeo si primer multiple , auta kojoj i nije cilj da nekome bude lepa , neko upotrebna i 159 , auta koji kupuju klinci sa kesom da budu mangupi u selu..zajebi te fore...

Hurricane


freepartyman

Citat: Darko poslato 06 Novembar, 2014, 13:25
ko je kompetentan da meni kaze sta je lepo ?!?

kriterijumi lepote postoje , u pravu si , ali su jaaaaako visoki i veooooma niski ... sve izmedju je diskutabilno.... za nekog akrepa ce svi reci da je gabor od zene i to je ok - ona je npr ruzna , ili ce za neku manekenku da svi kazu da je lepa , i to je ok - ona je lepa ...ali to je donja i gornja granica oko koje ce se svi ( pa i ne uvek svi ) da se sloze....

al si sad faca , uzeo si primer multiple , auta kojoj i nije cilj da nekome bude lepa , neko upotrebna i 159 , auta koji kupuju klinci sa kesom da budu mangupi u selu..zajebi te fore...
Nemoj da se primas ko saucesce, nisam mislio da te isprovociram bilo kojim postom...Ok meni je nova kawa ogavna tebi lepa, postujem tvoj ukus...Ali opet nisi odgovorio zasto ti je kawa lepa, sta je lepo na njoj rep? Prednja maska ?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Meni je rep extra... Doduse, sve je ok sem prednjeg dela i topa...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Citat: freepartyman poslato 06 Novembar, 2014, 13:58
Citat: Darko poslato 06 Novembar, 2014, 13:25
ko je kompetentan da meni kaze sta je lepo ?!?

kriterijumi lepote postoje , u pravu si , ali su jaaaaako visoki i veooooma niski ... sve izmedju je diskutabilno.... za nekog akrepa ce svi reci da je gabor od zene i to je ok - ona je npr ruzna , ili ce za neku manekenku da svi kazu da je lepa , i to je ok - ona je lepa ...ali to je donja i gornja granica oko koje ce se svi ( pa i ne uvek svi ) da se sloze....

al si sad faca , uzeo si primer multiple , auta kojoj i nije cilj da nekome bude lepa , neko upotrebna i 159 , auta koji kupuju klinci sa kesom da budu mangupi u selu..zajebi te fore...
Nemoj da se primas ko saucesce, nisam mislio da te isprovociram bilo kojim postom...Ok meni je nova kawa ogavna tebi lepa, postujem tvoj ukus...Ali opet nisi odgovorio zasto ti je kawa lepa, sta je lepo na njoj rep? Prednja maska ?

ma ne primam se i ne provociram se... tesko da ce neko preko neta da me isprovocira...

pa brate mili , ne znam , lep mi je kao celina , ima nesto u njemu sto mi je lepo ... jbg , 2015 je god jos malo , svi su isti , nijanse su u pitanju , i pojavi se kawa koja izbaci ovo ... nesto sto je dovoljno futuristicki a opet nije svemirski brod , i moze da se vozika ... nemam pojima , lepa mi je ova fora sa sedistem , lep mi je cajger , lep mi je detalj oko auspuha i mono viljuske , svidja mi se rezervoar itd itd... nisam sad pao sa stolice kad sam ga video ali mi se svidja... i dalje stojim iza onoga da za moj ukus bi mi bio lepsi da ima ralicu , tj , da su prekrivene grane , maska je malo prenabudzena i tako jops neke sitnice...

s druge strane , ZA MOJ UKUS , kad pogledam dugo najavljivani suzuki za 2015 god - sta ??  pa bolje da sam otisao kod Dzokera u garazu , naparim oci na njegovu suzanu i odem kuci...totalno isti kurac....

freepartyman

 Ne znam sta je sa Suzukijem oni samo neke nove seme izbacuju, malo je reci da su im motori postali dosadni gledajuci dizajn.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

eto vidis  , tu se npr slazemo ;)

Joker

Povucite rec odmah ili da se svadjamo!

Zasto menjati nesto sto je savrseno? ;D :P
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

goranvojska

a ja bi rado promenio moj motor za h2r i ne bi se bunio ama bas nista.ne bi nasao nikakve zamerke.ajde bre pa ko ne bi ovo vozio.i r1.pa ludilo bre od motora.vi izgleda pisete samo da pisete i pravite brojno stanje postova.aj ne serkajte vise.lepi su oba za sve pare.

bigbad86

I ja se slazem sa Darkom, motor je drugaciji, izgleda "opasno".

goranvojska

Citat: bigbad86 poslato 06 Novembar, 2014, 18:22
I ja se slazem sa Darkom, motor je drugaciji, izgleda "opasno".
ma kakvi opaso.preopasno.ludilo po meni.ali o ukusima netreba raspravljati.rekose davno neki.

Andreja

Kawa je jezivo luda, drkanje, nema dalje!
Ok, ne izgleda skladno kao Ducati ( :D :D ) ali svaki deo za sebe je perverzija. A i sama pomen konja¾e je dovoljna za naje¾iti se :)

Retko kad gledam snimke od 15 minuta od poèetka do kraja al' ovo moram da odgledam.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Nisam neki ljubitelj Kawe, i ovaj H2R mi estetski uopste nije lep motor, kako zna da bude savrseno lepa jedna R1 2008, ili Ducati 848.
Ali ima ono nesto, neki nadrkani transformers stil, izgleda bas bas "zajebano" motor.
A taj feeling ipak ne vara, motor stvarno jeste opak po performansama. Nece dugo proci, bice kitova na +50ks kao kise. To bar na supercharged i turbo motorima nije tesko.
A tada ce svi ostali samo da mu gledaju u auspuh, jos dugo vremena.
Voleo ga ja ili ne, mislim da ce ovo biti marketinski i prodajni superstar narednih 2-3 godine minimum.

Edit P.S: Samo da ga ne useru sa izdrzljivoscu i kvarljivoscu, ako na tom polju podbace, sav trud uzalud.

goranvojska

mislim da nece.nisu valjda ludi da se sjebu na tome.za sad je po meni cudo.

Kostić

Citat: freepartyman poslato 06 Novembar, 2014, 15:34
Ne znam sta je sa Suzukijem oni samo neke nove seme izbacuju, malo je reci da su im motori postali dosadni gledajuci dizajn.

kako kome. suzuki je postavio svoj standard i èim se i dalje dr¾i istog, oèigledno im prodaja ide dobro. napravili su nalep¹i motor i nemaju potrebe da ga doseravaju i izmi¹ljaju toplu vodu. kupi¹, sedne¹, vozi¹, za njim se okreæe sve. od 0 do 102 godine. da se okreæu po ulici za insektima ne¹to nisam siguran.