Glavni meni

Ko ide da podrzi paradu ponosa?

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 25 Septembar, 2014, 16:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Boban_m

Скидање мрака


Ако је веровати метеоролозима, у недељу ће бити диван, сунчан дан. Идеалан да измами гејове и хулигане на улицу. Ако полиција буде штрајковала, ако адвокати наставе са обуставом рада и ако се одложе утакмице, ето прилике за још један потенцијални српско-српски судар без икаквог разумног објашњења. Може ли, међутим, бити другачије? Зашто је тешко замислити да гејови мирно прошетају Београдом, да хулигани пију пиво испред продавница, а да чувари породичних вредности играју бадминтон с децом?

Погрешна је оцена да је геј парада прилика да се демонстрира однос Србије према геј популацији, зато што свих осталих дана осим тог, парадног, хетеросексуални и геј Срби живе готово у складној љубави. Реч је, наиме, о обичном свету од којих већина љуби своје драге. И сексуална мањина, такође, љуби своје драге. Том обичном свету неће пасти на памет да прекине шетњу дугиних боја, нити ће се она друга страна шепурити својом сексуалношћу за коју Амфилохије тврди да је шмугнула у тангама из врелог казана.

Прича о геј паради је заправо прича о српском дану мрмота који се понавља сваке године. И сви јунаци имају исте, превртљиве улоге. Западни политичари, знајући како се мобилише мачизам овдашњи чим се насрне на традиционалне вредности, геј параду намећу као додатни услов приближавања Бриселу. И можда мало и ликују над могућом српско-српском масовном тучом.

Домаћи политичари наседају на такву врсту притиска бојећи се да ће њихови рејтинзи пасти ако дозволе гејовима да машу заставицама, па извикују паролу „Србија се сагињати неће!”. Што је логично, јер су сви они, иако напредни, помало учили од Слобе. Цркви, опет, гејови сметају само ако не носе мантије.

Хулигани су посебна прича. Та врста улази у игру кад год треба унети додатну драматургију у српски дармар. Ако треба поразбијати „педерске” главе, учиниће то са особитим задовољством. И, држите ме за реч, када буде требало да загрљени прошетају са њима, држећи се за ручице, учиниће и то.

Такође је романтична чињеница да ни хулигана ни чувара породичних вредности нема ни од корова када се отпусти хиљаду-две радника, или кад неки тајкун дугује запосленима силне плате. Али, кад треба испребијати гејове, навале на њих, као иду на распродају патика.

Хомосексуалци којима је то професија такође нису невинашца, јер знају да 364 дана у години, осим тог једног, живе и шетају мирно са својим партнерима.

У моралном расулу није лако разоткрити сву лаж овог водвиља, иако је ствар савршено једноставна. Гејови треба да шетају, хулигани да испијају пиво испред продавница, а влада, уместо да заседа због гејова као да је ратно стање, то треба да чини због оних који не плаћају порез.


Александар Апостоловски

Kostić

Citat: njanja poslato 26 Septembar, 2014, 00:58
Ja... sto vise lezbejki manje riba za hebanje...  i ovako ga drkam kao besan... jos mi one smanjuju broj...

[rofl]

grber

Dokle god ima likova koji hoće da izazivaju nerede zbog parade, ja bi išao da je podržim (iako ne volim ni pedere ni lezbejke, niti razumem poentu parade).

Slaninar

#24
Dok se parada sprema, i mesec dana posle (otkazane) parade prièa o tome - proæi æe jo¹ neki zakon, uredba, propis kojim æe nas vlast sve - i gejeve i strejt jebati u dupe.

Inaèe ne vidim problem s paradom - meni je neukusna, ali ako im se ba¹ ¹eta, neka idu.

Pare ne tro¹e pederi, nego "normalni" koji hoæe da ih biju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

juga

Sve je to sviranje qrcu. ©ta mene interesuje ko je peder a ko nije, neka radi svako u svojoj kuæi ¹ta hoæe, to je njegov problem, ali me nervira masovna promocija pederastije. Za¹to neèija deca da gledaju bolesnike kako govore da je super primiti ga u bulju, tj. da je èak po¾eljno, jer to je svetska tendencija.©irenjem homoseksuanosti uni¹tava se porodica kao osnova dru¹tva. Zamislite usvajanje dece u gay braku, ¹ta se dobija, od dva dobijete tri ili vi¹e gay-ova. Ako neko voli da primi metak, neka ga primi, ali ne mora to da objavljuje na oglasnoj tabli. Elem, pederastija je do 1990.  i neke bilo krivièno delo pa vi vidite!!!

srbac

#26
Pre par godina bili smo  zena i ja  u Norveskoj u Oslu kod kumova . Setamo se mi pored mora, kad gle neka grupa ljudi 200-300 stoji u jednom kraju setalista, neka kao tribina. Pitam ja sta je ovo, kum kaze Gej parada. tek onda vidim ja zastave  itd.  Medjutim prolaze drugi ljudi i niko ne daje pet para za njih, niko cak ni glavu ne okrene..... boli ih uvo za tako nesto.   Na TVu nista, novine, nista, radio nista...ljudi ih ignorisu..... publicitet nula.   Ovde kod nas imaju veci publicitet nego sto ce imati Putin kad dodje. Cak i ako ne bude ta  parada, postigli su svoj cilj.  Treba ih ostaviti i zaboraviti.....

freepartyman

Tekst sa Tarzanije
Za¹to se ova dva gospodina dr¾e za ruke?
Paradigmatièan primer kada se govori o stvarima koje zaista ne bi trebalo da ti budu problem da objasni¹ svojoj deci. Inaèe ultimativni argument koji dolazi odmah nakon izjave “ne mrzim ja pedere, al dok to rade u svoja 4 zida”, ¹to je kao da ka¾e¹ “ne mrzim ja crnce, al kad izaðu na ulicu nek se prefarbaju u belo”. Nastavak rasprave je dakle predvidiv, jer kada odgovori¹ da bi èovek trebalo da ka¾e svom detetu da su ta gospoda pederi i da su oni mu¹karci koji vole mu¹karce po¹to ima onih mu¹karaca koji vole ¾ene i onih koji vole mu¹karce, sa suprotne strane dolazi besni ritern “lako je tebi to da ka¾e¹,  A ©TA BI TI DA JE TVOJE DETE PEDER?”
Ovde treba da se ra¹èiste najmanje tri stvari. Prvo, ako dete vidi dva mu¹karca da se dr¾e za ruke, neæe postati gej, tj. sigurno neæe postati zbog toga jer je seksualnost svakako prekomplikovana stvar da bi bila determinisana na tako glup i banalan naèin. Drugo, ako tvoje dete ne vidi mu¹karce kako se dr¾e za ruke na ulici videæe ih negde drugde, jer tvoje dete ima internet a tamo zna¹ ¹ta sve ima – ako najvi¹e ¹to tvoje dete vidi od prisnog kontakta dva mu¹karca bude dr¾anje za ruke, onda si ubo premiju dru¾e.
Treæe, i najva¾nije, èak  i da je ovo sve istina – da se mu¹karci koji se dr¾e za ruke mogu sresti iskljuèivo na ulici, ispred vrtiæa, u vreme u¾ine, i èak i da zbog toga tvoje dete zahvaljujuæi nekom izrazito glupom  instant procesu u mozgu uzvikne ÆALE KAKO JE OVO DO JAJA OÆU I JA, te posledièno postane gej – ¹ta je to problem? Pa ni¹ta, ¹to bi bio problem ¹to moj sin voli metati gde ja ne volim. Ali meni je vrlo dobro jasno ¹ta je tebi problem. Nije tebi problem “zdravlje” ili sreæa tvog deteta, jer je tvoje dete jednako i zdravo i sreæno bilo peder ili ne, tebi si problem ti, tvoja sujeta, tebi je frka ¹ta æe kom¹ija Rade da ka¾e, tebi je frka ¹to æe ekipa u kladionici da te zajebava (vi¹e nego inaèe), tebi je frka kako æe¹ SEBI da opravda¹ ¹to je tvoje dete postalo ne¹to ¹to si ceo ¾ivot besmisleno mrzeo. Galamu koju di¾e¹ zbog dva gospodina koja se jebeno dr¾e za ruke na ulici ne di¾e¹ zbog svog deteta nego zbog sebe, jer u svom detetu vidi¹ iskljuèivo sebe i jer ono ¹to tvoje dete radi meri¹ iskljuèivo svojim merilima, zaboravljajuæi da i tvoje dete postaje osoba koja æe imati svoja merila, svoj ¾ivot i svoje ja. I zato si ti, prijatelju, govno.

                                                                                                                                                       


I became a beast to rid myself the pain of being a man

mareskin

©to se mene tièe mislim da svi èlanovi vlade, premijer i predsednik, kao i predsednici svih stranaka u vlasti treba da budu na èelu parade ponosa. Po¹to oni kao predstavnici naroda donose odluke u ime naroda, onda treba da idu i da budu prisutni kao predstavnici naroda sa sve LGBT ikonografijom, duginim ¹alèiæima, otkrivenim stomacima, helankicama...
Da se lepo slikaju za televiziju i novine i onda svojoj deci da odnesu da se pohvale kako su lepo ispali.
Po¹to smo oèigledno re¹ili sve bitne ¾ivotne i nacionalne probleme, pa nam je samo jo¹ ovo ostalo.
Tek kad sve dr¾ave EU i partneri SAD u islamskim zemljama budu morali da se saginju, onda æe valjda tek tada na kraju doæi red i na nas. Nije fer da idemo preko reda.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

Citat: juga poslato 26 Septembar, 2014, 09:20
Sve je to sviranje qrcu. ©ta mene interesuje ko je peder a ko nije, neka radi svako u svojoj kuæi ¹ta hoæe, to je njegov problem, ali me nervira masovna promocija pederastije. Za¹to neèija deca da gledaju bolesnike kako govore da je super primiti ga u bulju, tj. da je èak po¾eljno, jer to je svetska tendencija.©irenjem homoseksuanosti uni¹tava se porodica kao osnova dru¹tva. Zamislite usvajanje dece u gay braku, ¹ta se dobija, od dva dobijete tri ili vi¹e gay-ova. Ako neko voli da primi metak, neka ga primi, ali ne mora to da objavljuje na oglasnoj tabli. Elem, pederastija je do 1990.  i neke bilo krivièno delo pa vi vidite!!!

u tome je su¹tina teorije. da se smanji broj stanovnika na planeti. nema posla za sve, bogati stisli pare i ne pu¹taju u promet, siroma¹tvo, glad, kriminal i jo¹ pokozna¹ta, prete uru¹avanjem autroriteta globalne vlasti.

Slaninar

Budala¹tna. Jebe¹ tu porodicu koju gej parada mo¾e da ugrozi. Gej se ne postaje gledanjem, reklamom. Ko se brine za broj i zdravlje ljudi, neka èita ¹ta sitnim slovima pi¹e na deklaracijama hrane koju kupuje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

briga mene za njih, ali je bolesno toliko insistirati da nasoj deci po svaku cenu reklamiraju svoje seksualno opredeljenje, sta je sledece pedofilija, nekrofilija,.. isto je seksualno opredeljenje... sto i njima ne dozvole paradu.
I dok na jugu Srbije njiihove kolege ubijaju ko zeceve po cukama oni bi da cuvaju pedere!? Alal vera!


MIGE

sto puta napisana laz,postaje istina...sto puta parada,postaje normalno

UFF

Citat: freepartyman poslato 26 Septembar, 2014, 09:30
Tekst sa Tarzanije
Za¹to se ova dva gospodina dr¾e za ruke?
Paradigmatièan primer kada se govori o stvarima koje zaista ne bi trebalo da ti budu problem da objasni¹ svojoj deci. Inaèe ultimativni argument koji dolazi odmah nakon izjave “ne mrzim ja pedere, al dok to rade u svoja 4 zida”, ¹to je kao da ka¾e¹ “ne mrzim ja crnce, al kad izaðu na ulicu nek se prefarbaju u belo”. Nastavak rasprave je dakle predvidiv, jer kada odgovori¹ da bi èovek trebalo da ka¾e svom detetu da su ta gospoda pederi i da su oni mu¹karci koji vole mu¹karce po¹to ima onih mu¹karaca koji vole ¾ene i onih koji vole mu¹karce, sa suprotne strane dolazi besni ritern “lako je tebi to da ka¾e¹,  A ©TA BI TI DA JE TVOJE DETE PEDER?”
Ovde treba da se ra¹èiste najmanje tri stvari. Prvo, ako dete vidi dva mu¹karca da se dr¾e za ruke, neæe postati gej, tj. sigurno neæe postati zbog toga jer je seksualnost svakako prekomplikovana stvar da bi bila determinisana na tako glup i banalan naèin. Drugo, ako tvoje dete ne vidi mu¹karce kako se dr¾e za ruke na ulici videæe ih negde drugde, jer tvoje dete ima internet a tamo zna¹ ¹ta sve ima – ako najvi¹e ¹to tvoje dete vidi od prisnog kontakta dva mu¹karca bude dr¾anje za ruke, onda si ubo premiju dru¾e.
Treæe, i najva¾nije, èak  i da je ovo sve istina – da se mu¹karci koji se dr¾e za ruke mogu sresti iskljuèivo na ulici, ispred vrtiæa, u vreme u¾ine, i èak i da zbog toga tvoje dete zahvaljujuæi nekom izrazito glupom  instant procesu u mozgu uzvikne ÆALE KAKO JE OVO DO JAJA OÆU I JA, te posledièno postane gej – ¹ta je to problem? Pa ni¹ta, ¹to bi bio problem ¹to moj sin voli metati gde ja ne volim. Ali meni je vrlo dobro jasno ¹ta je tebi problem. Nije tebi problem “zdravlje” ili sreæa tvog deteta, jer je tvoje dete jednako i zdravo i sreæno bilo peder ili ne, tebi si problem ti, tvoja sujeta, tebi je frka ¹ta æe kom¹ija Rade da ka¾e, tebi je frka ¹to æe ekipa u kladionici da te zajebava (vi¹e nego inaèe), tebi je frka kako æe¹ SEBI da opravda¹ ¹to je tvoje dete postalo ne¹to ¹to si ceo ¾ivot besmisleno mrzeo. Galamu koju di¾e¹ zbog dva gospodina koja se jebeno dr¾e za ruke na ulici ne di¾e¹ zbog svog deteta nego zbog sebe, jer u svom detetu vidi¹ iskljuèivo sebe i jer ono ¹to tvoje dete radi meri¹ iskljuèivo svojim merilima, zaboravljajuæi da i tvoje dete postaje osoba koja æe imati svoja merila, svoj ¾ivot i svoje ja. I zato si ti, prijatelju, govno.

                                                                                                                                                       




QQ al ih napusio :D

clutch&brake

Koga njih? Napusio je nas... mene tebe i sve ostale koji smo protiv parade...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

budala¹tina ili ne, to je sirova istina. ne radi se na smanjenju èoveèanstva samo promocijom homosekualizma, nego i na razne druge naèine, koji ne mogu nekim 'zakonskim' putem da se re¹e. svidelo se nama ili ne, te velike sile æe da zagovaraju i da, na¾alost, vremenom ostvare svoje ciljeve. mi smo mali, nema nas za tri grada populacije, ali na globalnom nivou, moramo da kleknemo i popu¹imo, ako oæemo u svet. kako god da okrene¹, siroma¹tvo je postalo globalna pretnja, koja vodi ka anarhiji.

UFF

Citat: njanja poslato 26 Septembar, 2014, 12:33
Koga njih? Napusio je nas... mene tebe i sve ostale koji smo protiv parade...

mene nije, za ostale ne znam, da li sam za paradu? NE a ako ipak rese da setaju sta cu onda?
pa gledam svoja posla zabole me qrac nek se setaju i svaki dan ako zele na mene to ne utice a covek lepo objasnio da tesko da ce i na decu uticati, pogotovo nemaju cega da se plase roditelji koji su tu za svoje dete i pravilno su ga vaspitali, nikakava parada nece od njega napraviti pedera

monsterbnt

Citat: Dukags poslato 26 Septembar, 2014, 12:07
briga mene za njih, ali je bolesno toliko insistirati da nasoj deci po svaku cenu reklamiraju svoje seksualno opredeljenje, sta je sledece pedofilija, nekrofilija,.. isto je seksualno opredeljenje... sto i njima ne dozvole paradu.
I dok na jugu Srbije njiihove kolege ubijaju ko zeceve po cukama oni bi da cuvaju pedere!? Alal vera!



E vidis oni NE BI da cuvaju pedere.... Ali njih niko ne pita... Razbijace im glave zbog 2 grupe imbecila koji misle drikcije i sve to za dnevnicu od 2000 dinara i sendvic.... Njih mi je jedino zao i podrzavam ih da sve koji i jedan kamencic bace useru od batina.... Jebes hapsenje i sudjenje u korumpiranoim sudovima.... Umlati ko vola u kupusu da ne moze bar nedelju dana da ustane ni da pisa....

Jebe mi se za pederbal.... vec sam na vise mesta objasnio zasto se odrzava, i sta su ciljevi.... Svim ovim kenjanjem, pretnjama, razvlacenjem po medijima, pa cak i pominjanjem na ovom forumu im samo dajete na znacaju....
Da li znatre da je celu ovu nedelju nedelja ''prajda'', i da se svaki dan negde po gradu odrzavaju neke gluposti vezane za to....
Naravno da ne znate.... Samim tim vam ni ne smeta jer ih ni ne vidite.... Kad niko ne bi obracao paznju na setnju 200 budala u duginim bojama potonuli bi brzo u zaborav....
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

Citat: UFF poslato 26 Septembar, 2014, 12:38
Citat: njanja poslato 26 Septembar, 2014, 12:33
Koga njih? Napusio je nas... mene tebe i sve ostale koji smo protiv parade...

mene nije, za ostale ne znam, da li sam za paradu? NE a ako ipak rese da setaju sta cu onda?
pa gledam svoja posla zabole me qrac nek se setaju i svaki dan ako zele na mene to ne utice a covek lepo objasnio da tesko da ce i na decu uticati, pogotovo nemaju cega da se plase roditelji koji su tu za svoje dete i pravilno su ga vaspitali, nikakava parada nece od njega napraviti pedera

plus æe opet po ko zna koji put, da nam razbiju grad. nedelja, dan za odmor, treba da u¾ivamo, al umesto toga, taj dan æemo da sedimo kuæi, dok nam mlaða populacija kida pedere bezbolkama, al trza na lezbejke, ( i ja bi voleo u sendviè sa dve) a panduri æe silom da re¹avaju problem ili æe samo da posmatraju. da li æe za taj dan da ih plate ili ne, niko ih ne pita. sve u svemu, nepotreban karneval. ne zbog homofobije, no zbog javnog reda i mira.

clutch&brake

Nece napraviti od njega ali ce postati in... kao sto je in da se depiliraju i cupaju obrve. Da nose uske farmerice i budu metrosexualci... da nose starke i karirane kosulje... svi su na kalup postali... prosetaj gradom... mi prihvatamo ono sto nam se servira.. tako jeni sa ovim
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!