Glavni meni

Honda CBR 1000 F

Započeo misa-pei, 25 Septembar, 2014, 15:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

Prodajem CBR 1000 F, 1991. godi¹te, registrovana do 15.07.2015. Pre¹la je po cajgeru 54000km, a vrlo sam sklon da verujem da je to prava kilometra¾a, po¹to sam je  dobro proveravao tokom sreðivanja. Apsolutno sve na njoj je ispravno i radi.



Pre 800 km je promenjeno ulje, filteri, sveæice, semerinzi prednje vilju¹ke. Mehanièki je odlièna, estetski je takva kakva je. Plastike su lomljene i sreðivane, mo¾e bolje, mo¾e i gore, va¾no je da ne landaraju i ne lupaju ili ¹kripe tokom vo¾nje. Ofarbana je lo¹e. Treba jo¹ promeniti ploèice, mada i ove za sada odlièno rade. Motor je spreman za vo¾nju na kraj sveta.












Ima nov povi¹en Spiegler volan sa dodatnim trouglom (koji ko¹ta nov u radnji oko 300e), te se sada vozi neporedivo udobnije i lak¹e. Takoðe, ima povi¹en Ivanov vizir. Ako neko ¾eli, imam i odliène originalne heblove, te mogu da zamenim.







Kod mene je pre¹la oko 800 km, vi¹e sam nego zadovoljan. Ovaj motor nije za pokazivenje pred dru¹tvom, nego za ¹to du¾u vo¾nju, gde je estetika u drugom planu.


Cena je 1350e, zamene me ne interesuju.

064/1675-894, Mi¹a
Država je najveći neprijatelj naroda

mrle

ja bih je rado posedovao...

bigsheki

da li su farbane samo plastike,ili su farbane u dekle i ram?

misa-pei

Samo plastike. Ostalo je "izvorno".
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

da li dopunjavan fron skoro....koji kompresor ima, jer dunfoss.....jel vata led u komori...da li gume dihtuju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dragana friz


stilgar

prodajes suziq, ide honda sta je sledece? penzija :)

misa-pei

Leteæi fri¾ider je skroz sreðen... Nova kompresija, promenjen vazduh u gumama, freon, glicerinom namazane gume na vratima  :P :P :P :P

Penzija? ©ta je to? Toga nema u mom reèniku.  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

e sta bi on dao da mu penziju skinu za 10 %
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

feelgod

Izuzetno parce motora, video, probao. Veliki ko brod a ide kao gliser.
Posto sam ovakav moped vozio i sa heblovima nije mi jasno zasto ga fabrika nije pravila ovakvog :) mene je odusevio.

Zelim brzu prodaju.

misa-pei

Idemo, jos ima lepog vremena za voznju. Malo sam povecao kilometrazu, motor ide sjajno!
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

jel moguæe da se ovo nije prodalo za te pare?

mrle

a ja pomislo kada sam video da ima novi post da je Mi¹a napisao:


"Posle dugo razmi¹ljanja i dogovaranja sa Ljiljom, odluèio sam da ovu lepoticu poklonim Mrletu".
Èak sam èini mi se to i sanjao pre neki dan.

Darko

sad mi krivo sto je ne probah onaj dan... samo zbog koromana

misa-pei

Citat: kosta66 poslato 07 Novembar, 2014, 13:30
jel moguæe da se ovo nije prodalo za te pare?

Eto vidis... Ili se stis'o narod, ili ne shvataju koliko je dobar odnos ulozenog i dobijenog.
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

il je stisla besparica, u¹ta sumnjam, ili smo mi matorci koji cenimo stare dobre naprave izumrli, pa nema ko da nas nasledi.

UFF

ili su neki matorci postali alkosi i sve popili pa nemaju sa cime da kupe motor :)

Hattrick

Pre bih bio sklon da pomislim da su narodne pare otisle kod Mozzarta i Balkan Bet-a  ;D

Kostić

Citat: UFF poslato 08 Novembar, 2014, 00:09
ili su neki matorci postali alkosi i sve popili pa nemaju sa cime da kupe motor :)
ima tu istine. da su bili trezni, mo¾da bi kao mi¹a, imali par komada. ali da li bi im bilo interesantno, da se voze trezni. a jare i pare nema ni u bajke :)

mali_zmaj

kod nas na piku se dugo vremena vuce takva honda,isto sa povisenim volanom,al po¹to je 1000ccm,kod nas ce tesko da se proda... ebiga porez na luksuz na motore preko 500ccm... a ba¹ ¹teta,to je tako dobro sokoæalo....
jin-jang