Glavni meni

Provjerio malo cvrstocu golf 3 sa mojom yamahom

Započeo Balsa Wrx, 18 Septembar, 2014, 21:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

E ljudi moji,danas sam ujutro krenuo u skolu redovna tura Herceg Novi  Kotor 50km, i  na 2km od kuce  neki debil sa golf 3  drzo zmigavac neki raspali koji nije imo ni automat da blinka no samo svijetlio,i ja nakon jedno 100m vidim ja on koci pomalo,tipa sa 60 na 50 na 40 30 al ne staje ja reko aj da ga predjem on naglo spusti brzinu i skrene u lijevu traku,ja na kocnicu motor poce lijevo desno i ubijem ga u zadnja vrata.Od pritiska sam se vratio u balans tako da nisam pao al sam ispruuzio nogu da nebi motoru bilo sta  hahah,jbg kad sam se ubijo sa 16god ko majmun da bi ga zaradio necu ni da ga slomim sigurno :D.Nagnjecim nogu slomim ovome prozor zadnji volan i sjebem mu vrata,ja pogledo motor samo jedan stitnik za ruke malo ogreban,tacno  sam u sebi reko od sad Balsa samo Sm kupuje.Silazim ja sa motora  pricam sa njim itd itd..Covjek mn zbori nije bitno vozi ja reko ok i poso.E sad trik je sto kad sam doso doma, ja naravno majci nisam reko da sam pao sa motora nego da sam se spotako uz stepenice i ajd  upali ta prica,jer ja nisam pao  samo sam se zalijepio u njega  i od pritiska se vratio u balans..Uglavnom proslo par sati to mi se desilo danas u 7 ujutro a on baja dolazi kod mn doma u 6 popodne i kaze zvacu policiju i poceo da mi  [blahblah] i ja reko dobro,i sad sam zaglavio sa jebenim vratima od golfa 3 kojima sam jebo majku majcinu.Inace taj golf je kompletno sjeban ulubljen farban sprejom,tako da cu mu ovo zakrpit  bilo kako,i pravo da vam kazem boli me .I. :D.A toliki sam maler danas da kad sam poslje udesa nastavio za Kotor sa ugnjecenom nogom i sjebanim ligamentima,zaletim se kolko zivota ima 127 cini mi se i bup eto ih moji prijatelji u plavo..On digne palicu ja sta cu kako cu  samo sam proso pored njega kasnije sam poso preko Tivta za Hn i  zove mn drug psuje mi sve zivo jer su ga peglali plavci kako im je pobjego u 7 sati,tako da mi je danas divan dan bas.Jos prije 10 dana ja vozim mojom trakom i neki rus debil prolece pored mn na 5cm jedno 160 170 a ja se iscimo ko sretan..Baksuzan mjesec :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Taraba

De¹avaju se takva sranja jbg. Ako nije bila puna linija - on kriv i nek ga duva za popravku, mada si trebao da slika¹ odmah polo¾aj vozila.

Probaj u buduæe, ako ima¹ vremena i ako je moguæe, da im vidi¹ gde im je glava okrenuta. Obièno pogledaju gde æe da skrenu.

De¹ava se da daju desni ¾migavac pa vide parking levo ili skontaju da su oma¹ili skretanje pa hoæe da se okrenu.
Takoðe, u skorije vreme sve vi¹e, ima onih ¹to umi¹ljaju da voze zglobni autobus a ne raspali punto, pa mu daju po counter-steering-u u kolima kad skreæu.
Vidi¹ ih da polako skreæu levo, ti pomisli¹ ova dileja hoæe skrene u ulicu levo al je retardiran pa to radi polaaaako, sad æu se provuèem sa desne strane, a on naglo smota u desno i pljas - ti si kriv.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Balsa Wrx

 ;D Eto to i kazem, naci lik je drzo glupavi zmigavac jedno po kilometra i  vise mi je dosadio jer  trebam vozit sat vrmn ne 6 sati , i cim sam krenuo da ga predjem  on naglo skrenuo sa onim golfom razvaljenim,  al sm je mama jer ima volan veliki i onda sam mu razvalio staklo i ulubio dolje al ne zanima me,skarabudzicu nesto i dobro mu je..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

ako mu je bio ukljuèen migavac, trebao si da svira¹, ablenduje¹ i krene¹ polako u njegov zadnji levi toèak, pa ako on nastavi  pravo, obiðe¹, ako poène da skreæe , prikoèi¹. ovo ¹to ti naprièa za po sata migavca i naglo skretanje, lièi na namerno sa njegove strane, u¹ta ja sumnjam, ali ima i takvih koji oæe pare. ako je to u pitanju, uzmi ¹tanglu i slobodno ga udari posred lica, ali ako nije to u pitanju, onda nemoj, mo¾da je gledao gde æe da skrene.

svakako si popio klasièan zajeb, ¹to ti nije za zameriti, jo¹ si mlad i neiskusan. ubuduæe upamti, prilikom svakog preticanja, doði do zadnjeg, ablenduj, svirni i obiði. èisto zarad tvog zdravlja.

eclipse4

Citat: Balsa Wrx poslato 18 Septembar, 2014, 21:53
E ljudi moji,danas sam ujutro krenuo u skolu redovna tura Herceg Novi  Kotor 50km, i  na 2km od kuce  neki debil sa golf 3  drzo zmigavac neki raspali koji nije imo ni automat da blinka no samo svijetlio,i ja nakon jedno 100m vidim ja on koci pomalo,tipa sa 60 na 50 na 40 30 al ne staje ja reko aj da ga predjem on naglo spusti brzinu i skrene u lijevu traku,ja na kocnicu motor poce lijevo desno i ubijem ga u zadnja vrata.Od pritiska sam se vratio u balans tako da nisam pao al sam ispruuzio nogu da nebi motoru bilo sta  hahah,jbg kad sam se ubijo sa 16god ko majmun da bi ga zaradio necu ni da ga slomim sigurno :D.Nagnjecim nogu slomim ovome prozor zadnji volan i sjebem mu vrata,ja pogledo motor samo jedan stitnik za ruke malo ogreban,tacno  sam u sebi reko od sad Balsa samo Sm kupuje.Silazim ja sa motora  pricam sa njim itd itd..Covjek mn zbori nije bitno vozi ja reko ok i poso.E sad trik je sto kad sam doso doma, ja naravno majci nisam reko da sam pao sa motora nego da sam se spotako uz stepenice i ajd  upali ta prica,jer ja nisam pao  samo sam se zalijepio u njega  i od pritiska se vratio u balans..Uglavnom proslo par sati to mi se desilo danas u 7 ujutro a on baja dolazi kod mn doma u 6 popodne i kaze zvacu policiju i poceo da mi  [blahblah] i ja reko dobro,i sad sam zaglavio sa jebenim vratima od golfa 3 kojima sam jebo majku majcinu.Inace taj golf je kompletno sjeban ulubljen farban sprejom,tako da cu mu ovo zakrpit  bilo kako,i pravo da vam kazem boli me .I. :D.A toliki sam maler danas da kad sam poslje udesa nastavio za Kotor sa ugnjecenom nogom i sjebanim ligamentima,zaletim se kolko zivota ima 127 cini mi se i bup eto ih moji prijatelji u plavo..On digne palicu ja sta cu kako cu  samo sam proso pored njega kasnije sam poso preko Tivta za Hn i  zove mn drug psuje mi sve zivo jer su ga peglali plavci kako im je pobjego u 7 sati,tako da mi je danas divan dan bas.Jos prije 10 dana ja vozim mojom trakom i neki rus debil prolece pored mn na 5cm jedno 160 170 a ja se iscimo ko sretan..Baksuzan mjesec :D

koliko ti tacki i zareza fali ovde.....5 puta sam procitao da bih otprilike skontao pola price ;)

ali i posle svega ne razumem koliko je volana imao taj golf 3 ???

jel si mu razbio zadnji prozor ili si mu razbio prozor i zadnji volan ???

zarez bi garantovano resio dilemu!

[rofl] [rofl] [rofl]

Citat: Balsa Wrx poslato 18 Septembar, 2014, 21:53
.....Nagnjecim nogu slomim ovome prozor zadnji volan........

Andreja

Jebi ga bratac, valjda neæe magarèina mnogo da te odere za popravku. Super ¹to ste motor i ti bili u takvom stanju da mo¾e¹ da nastavi¹ dalje.

UVEK uspori kada ne mo¾e¹ da proceni¹ ¹ta æe neko ispred tebe da uradi. Vozim do jaja agresivno, provlaèim se, pun gas kad god mo¾e ali nikada nisam imao problema ba¹ zato ¹to gledam ljude u vozilima oko sebe, po njihovim pokretima znam ¹ta æe sledeæe da urade.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Ako nije dao ¾migavac, podeljena je krivica. Kaznu plaæate i ti i on. Tako da je pametnije da ne zove policiju. Ili ako je migavac bio pokvaren, pa se nije video. Kod nas redovno presuðuju podeljenu krivicu u tom sluèaju - pa i jedan i drugi plate kaznu za takve stvari.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...klasièna tvoja gre¹ka.. Kad neko odugovlaèi ili æe da skrene ili ako ba¹ ne skreæe, TRUBA pa preticanje.
Truba je mama.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

TEEfqd

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Septembar, 2014, 09:22
...klasièna tvoja gre¹ka.. Kad neko odugovlaèi ili æe da skrene ili ako ba¹ ne skreæe, TRUBA pa preticanje.
Truba je mama.
u kombinaciji sa blicanjem i kocenjem ako oba ne upale a i bilo bi dobro da bacis i pogled na retrovizor da te neko ne izuje od pozadi.
MULTITAKSING!

penzos

Citat: kosta66 poslato 18 Septembar, 2014, 23:46
ako mu je bio ukljuèen migavac, trebao si da svira¹, ablenduje¹ i krene¹ polako u njegov zadnji levi toèak, pa ako on nastavi  pravo, obiðe¹, ako poène da skreæe , prikoèi¹. ovo ¹to ti naprièa za po sata migavca i naglo skretanje, lièi na namerno sa njegove strane, u¹ta ja sumnjam, ali ima i takvih koji oæe pare. ako je to u pitanju, uzmi ¹tanglu i slobodno ga udari posred lica, ali ako nije to u pitanju, onda nemoj, mo¾da je gledao gde æe da skrene.

svakako si popio klasièan zajeb, ¹to ti nije za zameriti, jo¹ si mlad i neiskusan. ubuduæe upamti, prilikom svakog preticanja, doði do zadnjeg, ablenduj, svirni i obiði. èisto zarad tvog zdravlja.
Alal ti vera kako mu objasni! Na jedan krst!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

PECA BMW

jaooo srni sinko ..... pa sto ubi golfa , sad ce ljubitelji golfa da te napadnu :D 

Drz se i samo polako !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

BOKYBOY


Kostić

a ¹ta ima i da mu se obja¹njava. dok ne oseti asfalt neæe da nauèi. sad je osetio i imao je sreæe. sad nek malo raznisli jal pamet jal ne.

Bori¹a

nije osetio asfalt, bar ne u ovom slucaju, ostao je na tockovima ;D

Balsa Wrx

Hahahha,ljudi moji dobri ja  sam dobro,motor je dobro nisam pao kao sto sam i napisao od pritiska sam se vratio samo sam malo sjebo nogu opet sam danas vozio sasvim dobro :D.Za zareze priznajem ali  nikad ih necu krsteno stavljat,nemam  volje,a pravo da vam kazem ko oce da svati svatice barem nesto :p hahaha.A sto kosta kaze osjetio asfalt imo sam ja par MNOGO gorih padova ispricao sam borisi,prije koju god pokupilo me auto,sve u svemu:Potres mozga,dislociranje kuka,nacikla rebra,slomljena 2 3 prsta ne sjecam se imo sam 9god cini mi se..Eto toliko od mn pozzzzzzzz
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

Pazi sad si ozbiljna konkurencija lazicu .... njega godine gaze neko mora da ga zameni :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Balsa Wrx

panem jedno 3 4 puta godisnje, zavisi kako kad al dobro sm je to nije to pereca :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Andreja

Pa bilo bi vrlo glupo da se perecom zakuca¹ u auto :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

Bgm,na dobrom sam putu :D tvojim stopama.HAHAHAHAHAH  :-*
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.