Glavni meni

inat ili sindrom mali pi¹a

Započeo Kostić, 31 Avgust, 2014, 12:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

evo teme za pi¹anje po asfaltu. obièajno primeæivam da veliki broj ¹koda, onih jaèih, obièajno vozi ili neznajuæi propise ili iz nekog inata. za¹to ¹koda? pa obzirom da dr¾ava ima tih ¹koda podosta, nagaðam da ih voze oni kojima zakon ni¹ta ne mo¾e. kad god izaðem na autoput, crne velike ¹kode su obavezno u 'igri' ko æe kome da zavuèe. jedna je èak izvukla 190, dok su joj klipovi igrali narodno kolo a meni do¹lo da se smejem pod kacigom. takoðe sam primetio i da vole da voze uz belu liniju, ¹to nije ba¹ ne¹to naroèito kvalitetno, ¹to zbog eventualnog kontakta, ¹to zbog sindroma mali pi¹a. evo jednog primera : ) naravno, nisu samo ¹kode u pitanju, al nagaðam da su veæinska manjina u saobraæaju. : )

http://s27.postimg.org/psv4wg62b/image.jpg


aæimo


Kostić

misli¹ nije mu ¾ena dala noæ pre ili ono, bolim e kurac?

neki voze ovako, ar su velike ¹kode retke : )

http://s27.postimg.org/yb5jr2myb/vvv.jpg

Bori¹a

u cacku svaka treca skoda superb ima zatamnjena stakla i blinkere

Kostić

a u svakoj drugoj domaæica sa cegerom koja ide kuæi sa pijace na zadnjem sedi¹tu ;)

Dukags

#5
Strine i ujne ili svastike, o drzavno trosku...
Meni vise zapadaju za oci oni sto na prevoz taste do frizera dobije i zandarsku pratnju pod rotacijom, u komsiluku imam takvu situaciju. Dok zemlja u kriminalu, dok im kolege na granici sa Kosovom ginu oni dezuraju ispred frizerskog salona dok se necija zena ondulira. O nacinu voznje istih ne bih svima opste poznato, jer je hitno... [facepalm]

Hohštapler

Pun NS tih ¹koda, svi iz Veæa imaju po jednu...
Bahato^3
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

akcenat na temu nije dr¾ava i zloupotreba tih ¹koda, no inat uz belu liniju. ¹kode su samo primer jerbo sam ovu usliko, bila mi simpa. po sata idemo izanje i neæese skloni : )

Dukags

Ma sindroma koliko volis i ovako i onako, da li pisa, da li sad i ja imam jak auto iako su moji iz zabacenog zavicaja, da li zato sto sluzbeni auto moze najbrze preko rupa... pa  tako i pre neki dan vozim iz Beograda avtoputem, stranaca sa velikim Audijima, BMWima,.. more i svi kad te snime u retrovizoru predju u desnu traku iako bi dosta njih mojih 220-240 moglo da ofleka, ali sklanjaju se bar toliko dok te propuste, kad neki nas u sluzbenoj Skodi al Fabia sa NISovom nalepnicom ma ne bi se sklonio da si mu rod, dzaba sve zamolbe, svirke i aMbledovanja, ispadanja mu karika kroz auspuh al' ovuda dalje neces moci... sto rece bude smesno a ne zalosno, pa onda opusteno i pazljivo je najpametnije i najsladje.