Glavni meni

Da se pohvalim

Započeo banevuk, 30 Avgust, 2014, 19:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

banevuk

Sin mi je danas polo¾io "A" kategoriju iz prvog i znam da vi¹e nikad neæu voziti sam  [dancing] [dancing] [dancing]





[cheers] [cheers] [cheers]

juga


Bori¹a


p0peye

Нек је са срећом! :-)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

srbac


joka

 Èestitam!   [clapp]   [cheers]

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

banevuk

 Hvali vam  drugari ¾ivi mi bili i u zdravlju se vozili   [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

idanijel


makinjo


VR 46

cestitam  [clapp] [thumb_up] Koliko ga je izasla kompletna obuka i izlazak na testove i voznju?
Twist of wrist!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Jedva èekam i ja taj dan...;D [cheers]

banevuk

 Zbog lo¹eg vremena i podizanje dozvole juæe pala prva zajednièka vo¾nja od Sremèice preko ®eleznika, Obrenovaèki put , sajam, mostarska petla do konjarnika. S obzirom da je jedini kontakt sa motorima imao preko auto ¹kole i prvi put malte bukvalno ne raèunajuæi po sokaèetu gore dole seo na TDM.............jadnièak je bio u pred infarktnom stanju. Obrenovaèkim putem smo i¹li 60 km.(obi¹la nas 511 ) Stadosmo na OMV èukarièka padina da sipam gorivo + da dodjem malo k sebi. Stigosmo na konjarnik. Tu smo doruèkovali i pauza. Uz bodrenje i ohrabljenja moram da priznam nastupila smirenost i da to treba da bude zadovoljstvo a ne drama i strah. Odosmo do drugara na Bulevar, pa do Guevare na Du¹anovac pa kod Lucky Vladana po neke migavce i sve je bilo bolje i bolje. Ubismo jedno tri sata i pojuri na crni oblaci ka¾em "Moram da palim neje..æu ako me uhvati nevreme". Sve u sve op¹te uzbudjenje. Rekoh samo polako, obuka po N.Bgd je sranje tek sad poèinje ono pravo. Otvori sve èetvore i bo¾e zdravlja sledeæe godine neki ðir po okolini i dalje.
Ujedno savet roditeljima buduæih bajkera "Ne sputavajte decu da voze motore veæ ih podr¾ite i obuèite da budu pametni i pa¾ljivi jer do¾ivljaj je neopisiv...........plus neæe vam biti ¾ao ako stalno plaæate turu piæa [rofl] [rofl] [cheers] [cheers]

grber


Hohštapler

Èekaj, pa kolko sin ima ljeta?
Èale bajker a on nikad nije vozio ranije?  [wtf]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Ako je tako onda i ja idem sa vama da se vozim... pice za dz ;)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

makinjo

Dobijes pice ako si Banetov sin  :D. Mada ko zna  :D??? :o

makinjo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Septembar, 2014, 10:47
Èekaj, pa kolko sin ima ljeta?
Èale bajker a on nikad nije vozio ranije?  [wtf]
Bas sam ovo pomislio kada sam procitao post.

mkt