Glavni meni

Gilera Nexus

Započeo cika zuba, 03 Februar, 2011, 19:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cika zuba

Gilera Nexus se pojavila na trzistu 2003. godine,odmah je postavio standarde sto se tice dizajna,agregat  od 460ccm je tada bio jedini izbor uz ovaj skuter.
2006. godine je usledio redizajn i od tada je u ponudi Nexus 250. 2008 agregat od 250 ccm je malo doradjen ( EURO3 ) , zapremina je povecana na 278 ccm i nosi ozniku 300 kakav sam i ja do skora vozio... Skuter je i nakon 7 godina od pojavljivanja veoma atraktivnog dizajna i omiljen kod Maxi-skuter populacije...
Polozaj sedenja je ka volanu,tezina je (bar po meni) 60/40 na prednjem tocku,sto doprinosi da skuter bude veoma povozan i precizan u voznji.
[/

Osnexus

Da pomognem.....Imam NEXUSA 300 ie i mogu reæi sve na naj o tom prometalu. Ja sam pro¹le godine ¹to sam, ¹to u paru sa kolegom koji takoðer vozi isti skuter napravio 12 000 km od Bosne, Slovenije ( najvi¹e ) Austrije , Maðarske i mogu vam reæi da je gorivo u tome svemu bila najmanja stavka. Uz potro¹nju od 3,5 litara na 100 km bez obzira na re¾im vo¾nje bilo je zadovoljstvo okrettai ruèicu gasa do kraja. I sada kada sam uzeo SUZUKI BURGMAN 650 volim se provozati po gradu sa nexijem......stra¹no dobar odabir.......stra¹nooooo
ni¹ta za nas nije dovoljno daleko

cika zuba

Citat: Osnexus poslato 14 Mart, 2011, 21:14
Da pomognem.....Imam NEXUSA 300 ie i mogu reæi sve na naj o tom prometalu. Ja sam pro¹le godine ¹to sam, ¹to u paru sa kolegom koji takoðer vozi isti skuter napravio 12 000 km od Bosne, Slovenije ( najvi¹e ) Austrije , Maðarske i mogu vam reæi da je gorivo u tome svemu bila najmanja stavka. Uz potro¹nju od 3,5 litara na 100 km bez obzira na re¾im vo¾nje bilo je zadovoljstvo okrettai ruèicu gasa do kraja. I sada kada sam uzeo SUZUKI BURGMAN 650 volim se provozati po gradu sa nexijem......stra¹no dobar odabir.......stra¹nooooo

prva ljubav zaborava nema.... :) :)
[/