Glavni meni

Endurance trka , 8 sati Oschersleben , 23 . 08 . 2014 .

Započeo Mr.Racer, 19 Avgust, 2014, 13:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mr.Racer

Evo upravo se spremamo da krenemo na pomenutu trku . Na brzinu da najavim da ce voziti ekipa Srbije u sastavu Kule Perisic , Mrsi i Dragan Stankovic . Tu je i prateca ekipa od nekoliko ljudi medju kojima je i moja malenkost , koja treba da zavrsi potrebne radnje oko motora . Vozice se Kuletov motor Kawa Zx 10 r , a vise o ovome uz pratece slicice kad se vratimo !

goranvojska


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

SACO

Sreæan put  [cheers] i ne zaboravi da nam podnese¹ izve¹taj  :)

watspe


Radanovic

Ovi na¹i zadnji na prvom treningu , sa 9 sekundi zaostatka za prvim

Prvi SRC Kawasaki , druga Monster Yamaha za koju voze Laverty i Parkes iz MotoGP-a
Anthony West vozi Kawu za katarski tim , i oni su 12.


Od ''na¹ih'' jo¹ voze Pro¹enik za Flembbo Kawasaki i onu su na 23. mjestu , a vozi i Martin Choy za MCS Suzuki i oni su 20.

Ima 39 ekipa

volim_slatkise


volim_slatkise


Mr.Racer

Vratili smo se iz Nemacke . Misija okoncana uspesno . Sto se tice ekipa koje su ucestvovale , to je neka druga dimenzija ! Uskoro sllike i detaljnije o dogadjanjima na stazi i oko staze .

Mr.Racer


goranvojska


VR 46

nisam pratio od pocetka temu,ali sam pre neki dan odgledao na poslu reportazu RTS-a sa staze,svaka cast momci,celom timu...da onaj mali nije imao ona dva pada bili bi jos bolji,ali sta je tu je...verovatno je imao preveliku temu,bice bolje sledeci put!  [cheers]
Twist of wrist!


Gligoric

Svaka cast na uspehu i postignucu,ali nekad nije ni stvar novca.
Sa snimka se vidi totalni haos u boksu i ne organizacija, neki kao mehanicari u farmerkama i kao za modnu pistu obuceni.
U boksu sve nabacano kao lopatom,onaj pajser prska momku vizir,a kacigu mu nije zatvorio... Haos totalni.

Razumem da manjak sredstava ne dozvoljava okupljanje profi tima, ali dobar coban 100 ovaca vodi..
Zelim momcima svu srecu u daljem radu i takmicenju i da shvate ovo pozitivno :)

Gašpar

Sve su to momci koji su ceo ¾ivot na trkama, vrlo dobro oni znaju ¹ta rade.

Hohštapler

Ali donekle Gliga ima pravo...
Bar su mogli da dr¾e do toga da su profi tim, uniforma i pristup svemu, to ih ni¹ta ne ko¹ta...  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Januar, 2016, 18:26
Ali donekle Gliga ima pravo...
Bar su mogli da dr¾e do toga da su profi tim, uniforma i pristup svemu, to ih ni¹ta ne ko¹ta...  [neampojma]
e bre oni jedva sakupili pare da odu.koja uniforma koji bakraci.

Gligoric

Sv
Citat: goranvojska poslato 07 Januar, 2016, 18:52
Citat: Ho¹tapler poslato 07 Januar, 2016, 18:26
Ali donekle Gliga ima pravo...
Bar su mogli da dr¾e do toga da su profi tim, uniforma i pristup svemu, to ih ni¹ta ne ko¹ta...  [neampojma]
e bre oni jedva sakupili pare da odu.koja uniforma koji bakraci.

Pola uspeha ekipe je dobar menadzer(Sef tima) Ja znam dosta ljudi koji vole motore i koji bi rado pomogli dogadjaj,ali moraju da pitaju,da traze da se bore..
Ne kazem da nisu,ali mora to bolje,kad celu igru podingu na visi nivo onda mogu da jure rezultate :)
Ne shvatite me pogresno, majce duksevi i trenerke nisu cifra svakako,ali to je i najmanji problem.

Bojan

Citat: Gligoric poslato 07 Januar, 2016, 20:06
Sv
Citat: goranvojska poslato 07 Januar, 2016, 18:52
Citat: Ho¹tapler poslato 07 Januar, 2016, 18:26
Ali donekle Gliga ima pravo...
Bar su mogli da dr¾e do toga da su profi tim, uniforma i pristup svemu, to ih ni¹ta ne ko¹ta...  [neampojma]
e bre oni jedva sakupili pare da odu.koja uniforma koji bakraci.



Pola uspeha ekipe je dobar menadzer(Sef tima) Ja znam dosta ljudi koji vole motore i koji bi rado pomogli dogadjaj,ali moraju da pitaju,da traze da se bore..
Ne kazem da nisu,ali mora to bolje,kad celu igru podingu na visi nivo onda mogu da jure rezultate :)
Ne shvatite me pogresno, majce duksevi i trenerke nisu cifra svakako,ali to je i najmanji problem.


Eto, ti se prijavi za sponzora za sledece takmicenje. Na tebe pada garderoba (duksevi , trenerke, kombinezoni, kacketi rukavice i sl.) i kutije za alat da bude sve uredno

ЯЭВОЛУТИОН

Od mene minus

Realno je Kule previs emotor za ovaj nivo trkanja....secam se nekih njegovih pisanija koliko ce da vozi ovu stazu a koliko onu.....Srbija je plodno tlo za trkace tipa Ceda Punoglavac, koji pravi klasu po svom auto da bi uzeo zlatnu kacigu...ceda punoglavac nije ceda jovanovic, vec brkic...oni koji prate sampionat srbije zna kako je osvajao sampionate....najbolji ortak marka milosevica....dupeuvlakac i voditelj emisije o automobilizmu...jedine ljigavije od SATa.
Umesto da trose energiju na samopromociju mogli su da iskukaju Kovinski aerodrom da ga preprave u auto moto stazu...ali kako kad imamo 12 saveza za auto moto sport.....svako ko je jednom odvezao dva brza kruga na stazi ima svoj savez.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11