Glavni meni

SweetFighter SWF 650 BB

Započeo rboban, 02 Februar, 2011, 23:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rboban

Evo konacnog izgleda moje prerade SUZUKI SV 650 S, u motoric prilagodjen mojim potrebama.....

Kratak spisak modifikacija:

- progresivne opruge i gusce ulje napred
- amortizer KAWASAKI 636 pozadi
- modifikovan trougao i nosac volana
- volan HUSQVARNA SM 610 debelozidini TWIN WALL
- digitalni ACEWELL sat
- ACERBIS CYCLOPE maska sa TUV certifikatom za ulicnu upotrebu
- BOS izduv sa POLU granama
- manja modifikacija karburatora i struje
- BMC filter vazduha, periv kao KN
- pancirna creva napred i pozadi
- SINTER LUCAS plocice napred, organske pozadi
- sedista BY BOBAN ZEMUN
- GRILL na hladnjaku
- RALICA
- slajderi prednje i zadnje viljuske
- slajderi rama i fuzastera
- skraceni prenos sa trkackim lancem  520
- sinter lamele
- i sVasta jos ponesto.......
Ride It Like You Stole It

BANE BROTHERHOOD

BRATE BOKI  ....STVAAAARNOOOOO MI SE SVIDJAJU TVOJE POTREEEEBEEE!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Milo¹*

vrh je.. felne mi se posebno sviðaju   [thumb_up]
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Kengur

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 02 Februar, 2011, 23:29
BRATE BOKI  ....STVAAAARNOOOOO MI SE SVIDJAJU TVOJE POTREEEEBEEE!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
[thumb_up]

A pored potreba, svidja mi se i motor...  [clapp] [clapp] [clapp]

Panta Zemunac

Ma i meni se ðasvi samo ga tebra spusti 'sa toèka' da vidim na ¹ta lièi...daj bar jednu normalnu fotku gde se Suza 'pona¹a'!! [prebicute]

rboban

Evo jos poneka, mirnija.... 8)
Ride It Like You Stole It

rboban

Ride It Like You Stole It

Panta Zemunac

Ene jo¹ jedne SV650 N...lepe su samo su mali bajkovi za nas visoèije...nisu lo¹i za grad, pogotovo kada se lepo prerade u stritemite fajtere pa se 'tuku' po ulicama za picicima!!!

©eki

  Pratio sam preradu ovog motora, i mogu reæi da mi se svidja.
  I sam sam poklonik prerada te sam i ja moj motor prepravio.
  ©teta ¹to takvi motori kod nas nemaju nikakvu prodju na na¹em tr¾i¹tu ¹to se kasnije prodaje tièe. Uglavnom budu "venèanice" ili se kasnije (ako nekad dodje vreme za to) prodaju za male pare. Znam (a i vi sigurno), dok sam ¾iveo preko, da ako je vozilo èak i ofarbano, vi¹e vredi a kamo li ovakve prepravke. Ovakav motor bi sigurno vredeo vi¹e od "standardnog".  Kod nas je na¾alost dosta stvari kontra. Ko mene pita ¹to je mene motor ko¹tao preko 4000 evra, pa sad ne mogu za njega da uzmem ni polovinu od tih para. Ali ko ga je*e, nek ide ¾ivot...  [cheers]

rboban

MOj je placen pre dVe godine 3500, ulozeno u njega prvenstveno mnogo TRUDA i VREMENA..... [zvizdi]
Ride It Like You Stole It

Panta Zemunac

Volim prerade, pogotovo kada se to i vidi kao kod va¹a dva (znam i drugi)...
Preko rasture R1 ili npr. K8 i udare im liènu kartu a kod nas, samo neke bajkove iz '80 i neke kad spevao sam stih o Titu...tralala...
Ako je i neki noviji...to je onda...''ma sigurno ga je pokrivio do 00, æim ga je radio''...

Novi bajk u coustom...hmmm, daleko smo mi od toga, svetlosnu...i vi¹e...

rboban

UFF ga je proVozao pa ocekujem bar minimalni komentar doticnog manijaka!!!
Ride It Like You Stole It

UFF

paaaaa

iznenadjen :)
pozitivno
ali stvarno
vozio sam sv1000 i razocarao se al bas pa ni od ovog nisam ocekivao nista bolje

prijatno iznenadjen sa ubrzanjem i lakocom obaranja  :o
da li je zbom smanjene kilaze, promenjenog ogibljenja ili kao sto se meni cini sirokog kormana neznam ali se obara iz leve u desnu krivinu skoro pa brze nego moj ktm
fabricki tako dobro ne ide znam jer sam vec vozio i to noviji model koji nije nesto isao..

al ako moram da navedem samo jednu stvar koja mi se najvise dopala to je jako, jako udoban polozaj u voznji - ko pravljen za mene - idealan  [thumb_up]

rboban

....li se obara iz leve u desnu krivinu skoro pa brze nego moj ktm

Ova recenica od jednog KTM sektasa vredi MNOGo...... [yahoo]
Ride It Like You Stole It

UFF

Daj sliku granicnika tj custom slidera na fuzasterima da vide ljudi  ;D

Kengur

Kad cemo na Ada Huju, da kad vec nemam motor, divljam malo na ktm-u i sw :D :)

rboban

Evo neka slika stanja kad sam ga uzeo......
Ride It Like You Stole It

rboban

Sad tek primecujem koliko sam vise morao da ga podignem da bih vozio na tocku, dok je bio oklop, nosaci, farovi ......
Ride It Like You Stole It

monsterbnt

Citat: rboban poslato 08 April, 2011, 23:24
Sad tek primecujem koliko sam vise morao da ga podignem da bih vozio na tocku, dok je bio oklop, nosaci, farovi ......

Cek bre jel sam ja tebe slikao za blic kako tockiras pored arene? Sa mladenom i kalinom?
Smrt SVIMA!!!!

rboban

Citat: monsterbnt poslato 08 April, 2011, 23:35
Citat: rboban poslato 08 April, 2011, 23:24
Sad tek primecujem koliko sam vise morao da ga podignem da bih vozio na tocku, dok je bio oklop, nosaci, farovi ......

Cek bre jel sam ja tebe slikao za blic kako tockiras pored arene? Sa mladenom i kalinom?

Da.....
Ride It Like You Stole It