Glavni meni

Super Tenere Pit Bull

Započeo Gile_ExtremeBoy, 02 Februar, 2011, 19:25

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Gile_ExtremeBoy

Nekada je bila sasvim obicna, dok nije upala u moje ruke..



odma drugi dan sam poceo da je rastavljam  :P











....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Gavrolini

eto ja coveku prodam normalan motor a on ga rasturi i unakazi :)

Gile_ExtremeBoy

Zasto kad uvek moze biti bolji.. xD

A onda je posle mnogo dugacke zime i nerviranja ispalo ovo..






....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Gile_ExtremeBoy

Mislim da je trebalo samo svetlija plava da bude i bilo bi vrh. Lepa je i ova plava cak i predobra, ali samo na jakom suncu kada do izrazaja dolazi boja sa velikim % perla. kada nema sunca izgleda kao obicna budjava tamno plava boja..


....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Popsy

fina je boja...  al da nisi farbao do sad bi je prodao 20 puta...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Gile_ExtremeBoy

Ali ne razumem?? Motorom nije bilo padano... boja prelepa... zasto svi begaju ko vampir od seljaka s motiku pobogu??  [neampojma]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

SSZGO

bice da je zbog onog kineskog znaka na rezervoaru ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Milo¹*

dobra ti ovo fora sa dr¾aèem telefona.. mo¾e¹ da igra¹ igrice dok vozi¹ :D

je l' ti ispao nekad telefon u krivini? i ¹ta bi sa onim fejzerom?
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Gavrolini

Gile ti mislis da se ja zajebavam kad ti kazem da si unakazio motor.... Mozda bi na nekom motoru ta kombinacija boja i izgledala lepo ali na teneri ne.

Gile_ExtremeBoy

Citat: Milo¹*bandit poslato 02 Februar, 2011, 21:13
dobra ti ovo fora sa dr¾aèem telefona.. mo¾e¹ da igra¹ igrice dok vozi¹ :D

je l' ti ispao nekad telefon u krivini? i ¹ta bi sa onim fejzerom?

Nije ispao ali sam ga vrlo brzo polomio jer je bio made in prc. Fazer otiso u tudjinu...  [hello]

Gavro, men takav lep, sta cu ukusi su razliciti. Nasao sam sad neki R1 sa mnogo malom kilometrazom u perfektnom stanju, ako ga prisvojim skidam sve s njega da nemogu da upropastim i stavljam od poliestera rep od 2011 farche od 15e i povisen korman i bog da me vidi...    :P
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Panta Zemunac

Poku¹avam da zamislim crno/crvenu kombinaciju za ST umesto teget/oran¾....

ma, baciæu kofu boje preko Popsyeve Tenera pa æe mo videti na ¹ta ima da liæi ali zasigurno, lep¹e no u originalu!!

Gile_ExtremeBoy

To da, meni je ta fabricka boja i sara odvratna. ne podnosim je.  [glavazid]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Popsy

Citat: Gile_ExtremeBoy poslato 02 Februar, 2011, 20:40
Ali ne razumem?? Motorom nije bilo padano... boja prelepa... zasto svi begaju ko vampir od seljaka s motiku pobogu??  [neampojma]
jbga, lepa je  boja al kombinacija nosi suvi¹e lièan potpis ... iskren da budem i ja kad bi je kupio bi jurio da prefarbam te narad¾aste momente u tu plavu i ukrsasio motor nekim stripeovima ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

robbief

Citat: Gavrolini poslato 02 Februar, 2011, 21:48
Gile ti mislis da se ja zajebavam kad ti kazem da si unakazio motor.... Mozda bi na nekom motoru ta kombinacija boja i izgledala lepo ali na teneri ne.

Sto bi rekao Èorba:
"Nekad je bila lepotica, jedna bivsa devojcica a ljudi su je upropastili" :)
smooth

rboban

O ukusima se NE raspravlja.... Meni se svidja kako je ofrabana, samo bih voleo da je vidim u drugim bojama---
npr. metalik plavo i bela perla.....
Ride It Like You Stole It

Gile_ExtremeBoy

Ima je drugar cisto belu, ideluje vece..
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Black Adder

Zanimljiva i prihvatljiva kombinacija boja, kontrast OK ali jedino ne razumem onaj momenat sa koferom, ponestalo farbe ili ....  totalno odudara od kolorne ¹eme i tematike

Milos

I gume na prednjim viljuskama - skroz zute.
Ne ide.

Inace nije los motor :)

Panta Zemunac

Da, kofer je mogao i skroz crn, kao sic a za¹titne gume za vilju¹ku...hmm, njih je te¹ko farbati, zapravo lako se lju¹ti boja posle, pa tek onda ni na ¹ta ne liæe...jedino da je dodat jo¹ jedan ¾uti detalj, recimo ruèke za suvozaèa ili da se zamene za crne!

Voleo bih je videti sa prljavo belom i hromiranim felnama....zanimljiva kombinacija  ali dok se ne odradi ne mo'¹ si'gurat' u nju!!

kurisha

bila lepsa u fabrickom izdanju,al svako radi kako misli da treba.....