Glavni meni

Sve sami politicari na forumu

Započeo UFF, 02 Februar, 2011, 03:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Ovo NIJE politicka tema i molim vas bez takvih rasprava.

Otvorio sam je jer me interesuje sto se svaka treca tema okrene ka politici i prepucavanju kad od toga nema vajde ? ?
Ako si pametan studiraj prava pa pokusaj da pormenis nesto a ako nemas strpljnja uzmi motiku pa na ulicu - nema nista od uzaludnog kucanja na forumu

I jos nesto: ako je ovo bajkerski forum zasto se onda u offtopicu (ne citaj: koji uglavnom nema veze sa motorima) najvise pise ? ?

Eto postavio sam 2 pitanja pa da cujem sta mislite..

pedriic

Opstanak je ugro¾en i to nam krivi stanje svesti :)

DebeliZmaj

;) da je bogato drustvo bez opasnosti po to bogatstvo sve bi boleo q za politiku ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

The One

valjda nemaju gde da se prazne  :D

a za drugo pitanje isti odgovor ( ne misli mi se)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gavrolini

UFF a sto postavljas pitanja na koja mozda ti nama treba da odgovoris.... Niko od nas nije kriv sto postoji veliki deo clanova koji ne zna ni sta je svecica ,filter vazduha itd...a o voznji motora cak ni ne masta.

UFF

Pa radim analizu javnog mnenja da bi imao preciznije odgovore ;)

Poison gir je za sad dala najbolji ;D

Mozda ona moze nekim svojim dobrovoljnim "radom" da pomogne tim pojedincima?

Sta mislite o tome? ;D

The One

Citat: UFF poslato 02 Februar, 2011, 11:17

Mozda ona moze nekim svojim dobrovoljnim "radom" da pomogne tim pojedincima?

Sta mislite o tome? ;D

a ne! na ovom forumu humana i dobrovoljna dela se ne propagiraju :P

citiram "Sto se tice humanitarnih organizacija MI NISMO CRVENI KRST niti to glumimo radi marketinga i licne koristi pa ako stvarno zelite nekom da pomognete javite se na pp da vas uputimo na pravu stranu umesto da vas zloupotrebavaju na drugim forumima i asocijacijama radi njihove dobiti."

@Gavrolini a o plovku za karburator samo nagaðaju :)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Gavrolini

a plovak  u karburatoru?! jel to ono za pecanje? :)

UFF

[clapp] Poison

Dobila si  vec drugi + od mene u ovoj temi

Pa imas li onda neko resenje za taj problem?

www.redtube.com ? ;D

Popsy

Citat: UFF poslato 02 Februar, 2011, 11:42
[clapp] Poison

Dobila si  vec drugi + od mene u ovoj temi

Pa imas li onda neko resenje za taj problem?

www.redtube.com ? ;D

Ma Redtube je bzvz, bolji je

http://www.spankwire.com
Never underestimate the power of the dark side ... === ***


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

The One

Citat: UFF poslato 02 Februar, 2011, 11:42
[clapp]

Pa imas li onda neko resenje za taj problem?

www.redtube.com ? ;D

mmm ne, al ima ko zna (look up) :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

CADILLAC

BRAVO za ISTINU, i pravu recenicu,...10+...! -
Citat: DebeliZmaj poslato 02 Februar, 2011, 10:13
;) da je bogato drustvo bez opasnosti po to bogatstvo sve bi boleo q za politiku ...

BMW BoxerClub Pancevo 666

farbach


Lazic


Panta Zemunac

Zar je ba¹ uvek potrebno doæi do ''neke vajde''?
Zar ''neka vajda'' nije i to ¹to posedi¹ sa drugarima i u nekom virtualnom svetu, proèaska¹, bez odlaska u kafane, gde se sve to isto radi i jo¹ i te kako platite a ne da dobijete ''neke vajde''?

Dok je sveta i veka, ljudi su polemisali o svaæemu...èak i kada nisu imali sve¾ih informacija, pre¾vakavali su bajate teme i to ne namenske, struène za njihovo obrazovanje veæ ''o svemu i svaæemu''...pa to je su¹tina onog ljubopitljivog u nama, istra¾ivaèkog...¾eljni smo znanja èak i kada ona nemaju veze sa na¹om profesijom!

Forumi su mesta gde se ljudi okupljaju zbog namenskih tema ali raspravljaju i o drugim...socijalna smo biæa, sve nas interesuje....Pogre¹no je ogranièavati se jer bi na kraju trpela i ''glavna namena''...od dosade, menjali bi se drugi forumi, odlazilo na treæa mesta...

Po broju èlanova pogledajte koliko je toga napisano ¹to ima iskljuèivo direktne veze samo sa bajkovima, motociklizmu!?! Malo, nee...premalo! Recimo, ako pregledate koliko sam ja, kao laik za mehaniku, pisao o su¹tinsko/bitnim temama za forum videæete da bi onda trebalo, neke druge, koji se vi¹e razumeju, biti sramota zbog neaktivnosti! No, nisam ja ovde da bi krojio samostalno forum, kritikovao ili sl.
Pi¹em o svaèemu, èesto raspravljajuæi i sa onim, viènijim od mene u znanju, o mehanici ali najvi¹e u podforumu ''ostale teme''...i ¹ta nam to govori, ¹ta æe oni kao struènjaci u ostaloj papazjaniji...u tim ''ostalim temama'' kada i ne vole i stalno kritikuju? Videæete da oni koji najvi¹e kritikuju, najvi¹e i pi¹u u ''papazjaniji''. No, najlak¹e je prebaciti krivicu na neke, koji se ne libe da priznaju da su slabi sa znanjem o motorima.

Ponoviæu veæ napisano sa moje strane...postoje bajkeri koji imaju servise i po ceo dan popravljaju...postoje bajkeri koji ne ¾ele da prljaju prste sa kolomasti, sednu na bajk i samo voze...postoje oni koji bi se samo trkali na stazi, zatim oni koji bi samo putovali...zatim oni koji bi da ne¹to zarade na preprodaji bajkova i opreme..itd...itd....!! Svi mi zajedno æinimo Moto Svet Srbije...svi zajedno....

Srbija je poznata kao zemlja koja mora da ima 7 mil. fudbalskih selektora, 7 mil. pretsednika...7 mil. premijera...7 mil. dobrih poznavaoca bajkerizma, motora, agregata...i tu nam nema pomoæi, ne!! Ne do ti Bog da prizna¹ kako nisi struèno lice, odmah si 'potopljen', 'trovaè foruma'...'zajebant'...
Otvorite na tren statistiku raznih struènih èlanova, koji samo kritikuju i videæete koliki je njihov udeo u ''slobodnim temama''....

Kengur

Sto o politici?
Pa zato sto je lakse palamuditi i jesti go*na nego uraditi nesto konkretno... :)

Panta Zemunac

kengur je u pravu, dobro je odgovorio..

primer...za¹to ljudi gledaju kretenske sapunice...pa doðu sa posla umorni, neraspolo¾eni, bez kinte da izaðu negde...puste mozak na ispa¹u iz pomoæ tamo neke, Farme, Velikog Brata ili dr. bletivitisa...

tako i forum, mnogima slu¾i kao pasivna rekreacija mo¾dane mase, bez straha od zamora i radije æe se palamuditi o nebitnim stvarima nego filozofirati o dozvoljenom zazoru na iridijum sveæicama...bez obzira ¹to smo okupljeni namenski...


ps. jo¹ ne¹to da dodam...i kada bi vi¹e prcali manje bi palamudili ali mi smo jaki samo na reèima...