Glavni meni

®enska vo¾nja jul 2014. iliti kako se NE ide na Divèibare i Zlatibor

Započeo Silvana, 14 Jul, 2014, 09:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Silvana

Sam naslov vam nagove¹tava: ovde ni¹ta nije bilo kako je bilo zami¹ljeno i planirano. Ne, ne zato ¹to smo zasele na kafu i torokale, kako su nas NEKI odavde shvatili  :P, veæ prosto... nekako naopake manijakinje...
Na Fejsbuku se u jednoj ¾enskoj moto-grupi pokrenula tema zajednièke vo¾nje. Meðutim, po¹to ¾ene nisu mogle da se organizuju u veæem broju, ili zbog posla ili novaca ili ki¹e... oæe kaki neæe kaki... i ostalih boljki, re¹imo da idemo u subotu. Nekud. Ja sam zami¹ljala i navijala da idemo na Divèibare, ali kako god pomenem, Tamara okrene na Zlatibor. Tako ja krenem ubeðena da æemo -  jelte, usput je - otiæi i na Divèibare i na Zlatibor, ako nas ne stigne negde ki¹a. I tu poèinje ono naopako...
Kao prvo, ne odemo u subotu. Ki¹a kad sam pogledala ujutru kroz prozor, Mareskin ka¾e kod njih u Kosjeriæu oblaèno... Odluèim da ne krenem. Tamara ka¾e da je svuda duvao stra¹an vetar (to mi nije inaèe problem, kod nas je ko¹ava kao dobar dan) i da je ipak dobro ¹to nismo krenule. I tako krenemo u nedelju. Sve prognoze ka¾u biæe sunèano.
E sad, Ibarskom ili preko Obrenovca - i odluèimo se da idemo ukrug, da se ne vraæamo istim putem. To smo re¹ile dva minuta pred polazak, a na¹le smo se ispred Tempa na Adi. Slike - samo moje.







Javimo se Maretu da kreæemo i pozovemo ga da nam se pridru¾i. I Ne¹ke se u Valjevu ¾ali da mu nedostaje vo¾nje - i on æe s nama. I eto ¾enske vo¾nje.  [yahoo] :D







Naravno da je bilo kafenisanja.
A onda kreæe malo bolji put  :), planine, krivine, lek za ove moje napaæene kockaste vojvoðanske gume. Pauza na odvajanju za Divèibare. Da, u meðuvremenu niko Divèibare i ne pominje - odustala sam znajuæi da æe nam to uzeti dosta vremena. A i ne mora ba¹ sve odjednom. I tako, opet naopako - NE odem, a planirala. Je li sad naslov jasniji?   8)





Doðemo kod Mareta u Kosjeriæ. Tamo smo inaèe planirale kafu s Maretom, ali po¹to se on ipak uputio s nama, ne odemo, veæ nam èak on predo¾i potpunu izmenu plana: da idemo za Ivanjicu pa Prilike pa Kokin Brod pa Borova Glava, Zlatibor - pa kuæi. Dakle, sve sve naopako. Ni sanjala nisam da bih mogla u ovoj turi na Kokin Brod, ali - hajde, ¹ta se mora...  ;D

U Kosjeriæu









Negde u Po¾egi sastavi nas pljusak: dva minuta ludila do prve nadstre¹nice; dovoljno da moramo da se presvlaèimo.






Posle du¾eg veæanja, odluèimo da krenemo dalje, pa bar da se prebacimo na slobodnu teritoriju - prvu bolju kafanu, je li - ili da lovimo put gde nema ki¹e. I kako odmièemo ka Arilju, shvatamo da je tuda ki¹a protutnjala, da je put sve suvlji, i malo-pomalo - eto nas u Prilikama, pa uzbrdo. Vidikovac:







Tu ti ja negde skontam da i Ne¹ke i Mare imaju prave foto-aparate, i prestanem da se izmotavam sa ovim fiksnim telefonom kojim sam dotad fotkala. Odvezli smo do Uvca mu¹ki, naravno, nasuprot onome ¹to tvrdim u naslovu.  :D :D :D
Jo¹ samo da vam ka¾em da na kru¾nom toku na Zlatiboru ne idete pravo. Hoæe li vas iznenaditi to ¹to NISMO oti¹le na Zlatibor?  [kralj]


Sve u svemu, odmor ipak u Ovèar banji, pa Ibarskom nazad. Stigla sam kuæi oko 11.15. NARAVNO da me je 5 km pred kuæu uhvatio pljusak. Ali 630 km kvalitetnog ¾ivota... neprocenjivo.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kostić

sudeæi po va¹em pustolovu, svi bi trebali da Ne idemo po planu. obièno neplanski ispadne bolja varijanta. ¾enska moto grupa? simpatièno ;D

zozon


Silvana

Neko voli crne, neko voli plave, neko ¾enine drugarice  :D
Jao, sad æe Laziæ  [panic]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Prijalo mi je i dru¹tvo i vo¾nja.
Moram priznati i da mi je mazohistièki prijalo (Laziæu samo te èekam) ¹to smo pokisli iako mi je ko¹ulja bila komplet mokra.

U su¹tini nas je vreme poslu¾ilo. Dao sam predlog Prilike-Kokin brod prvo zato ¹to Silvana nije i¹la ranije, a drugo da se ne bi vraæali sa Zlatibora istim putem.

S obzirom da su devojke vozile mnogo jaèe motore od nas momaka dobro smo se dr¾ali :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivan1979


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Silvana

I Tamara i Nenad imaju fotkica, dajte ovamo. Bilo sjajno dru¹tvo, odlièna vo¾nja. Dan za pamæenje.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mareskin

Citat: njanja poslato 14 Jul, 2014, 12:24
Ma ja se vama momcima prosto ponosim :)

Jo¹ me dr¾e tikovi od juèe. Kad zagrme njihovi auspusi krv se ledi u ¾ilama :D
Da si bio da èuje¹ kako turiraju u tunelima. Auuuu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Kalesin

Bas mi je drago da ste se lepo provele, i krivo sto nismo isli sa vama, sledeci put.. nesto tako slicno... "levo kod Albukerkija"
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mareskin

Citat: Silvana poslato 14 Jul, 2014, 13:31
Æuti tu. Mare govori figurativno.

Figurativno, figurativno, a ne da napi¹em kako se iznervirate na spore vozaèe pa opkolite jadni auto i lupate im po staklima ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

Citat: Kalesin poslato 14 Jul, 2014, 13:54
Bas mi je drago da ste se lepo provele, i krivo sto nismo isli sa vama, sledeci put.. nesto tako slicno... "levo kod Albukerkija"

Niiije bilo levo kod Albukerkija... pravo na Zlatiboru je bilo  :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mareskin

Citat: Silvana poslato 14 Jul, 2014, 17:21
Citat: Kalesin poslato 14 Jul, 2014, 13:54
Bas mi je drago da ste se lepo provele, i krivo sto nismo isli sa vama, sledeci put.. nesto tako slicno... "levo kod Albukerkija"

Niiije bilo levo kod Albukerkija... pravo na Zlatiboru je bilo  :D

To je zato ¹to Tamara voli da vozi samo pravo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kalesin

Citat: Silvana poslato 14 Jul, 2014, 17:21
Citat: Kalesin poslato 14 Jul, 2014, 13:54
Bas mi je drago da ste se lepo provele, i krivo sto nismo isli sa vama, sledeci put.. nesto tako slicno... "levo kod Albukerkija"

Niiije bilo levo kod Albukerkija... pravo na Zlatiboru je bilo  :D

Da da i zavrsilo na Uvcu...a Uvac mu dodje na Javor planini..heheheeh..mada Kokin brod podno Zlatibora.....Mogle ste ici i preko Zlatara do Mileseve...pa do Prijepolja pa onda na Novu Varos pa do Kokinog broda :) :) :)
(uh bolje da ja ne sastavljam rute....)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Sandra

eto.... i gde sam sada ja?!   
rasplakala sam se.....
toliko mi nedostaje motor, i toliko mi nedostaje druzenje i uspesne zenske voznje da cu momentalno da se raspadnem.....

Draga moja Silvana...
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Necu da ti kazem ,........ celavi....

Lazic