Glavni meni

problem - nece svaki put da upali

Započeo Darko, 08 Jul, 2014, 01:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

drugari,da ne otvaram novu temu,imam slican problem sa zx9r,samo sto ja uopste nemam kontakt,gubio je par puta kontakt,promrdam kutiju sa osiguracima i on dobije kontakt...i juce kupim nove osigurace da ih promenim kompliet,promenim ih i posle toga nikakav kontakt nemam...sve sam pregledao po 100x,svaki osigurac je ispravan i nov....jel je imao neki slican problem? [neampojma]
Twist of wrist!

Darko

 onda resenje definitivno u JB ...rasturi je i otvori , nije nikakav problem , negde tu gubi kontakt...

PS - eh , sto ja nemam takav problem....

VR 46

Citat: Darko poslato 09 Avgust, 2014, 15:12
onda resenje definitivno u JB ...rasturi je i otvori , nije nikakav problem , negde tu gubi kontakt...

PS - eh , sto ja nemam takav problem....

Jel si ti otvarao to?sta da proverim?
Proverio sam i glavni osigurac,iako je bio dobar stavio sam novi,mada u user manuel-u pise da je 30A,a meni je bio 25A i stavio sam opet isti....mada kuciste osiguraca mi ne izgleda najbolje....
Twist of wrist!

Hurricane

Citat: Darko poslato 09 Avgust, 2014, 15:12
onda resenje definitivno u JB ...rasturi je i otvori , nije nikakav problem , negde tu gubi kontakt...

PS - eh , sto ja nemam takav problem....

....ne zna se èiji je ozbiljniji problem...



Darko

to je ovo ... nije nikakav problem da se skine i rasturi...izvadi sve osigurace i rasklopis je na pola ... jedino sto tu moze da bude je rdja na ploci pa gubi neki kontakt , ili relej , ovaj crni u uglu , ali on se menja...mada mislim da nije do njega cim si izgubio skroz kontakt posto si dirao osigurace

Citat: Darko poslato 07 Avgust, 2014, 17:10
Citat: hurricane poslato 07 Avgust, 2014, 15:22
...probaj da zameni¹ ovaj relej ¹to ti Ivan82 pi¹e, vidi¹ da je imao isti problem, pa re¹io zamenom...










Hurricane

Citat: VR 46 poslato 09 Avgust, 2014, 15:24
Citat: Darko poslato 09 Avgust, 2014, 15:12
onda resenje definitivno u JB ...rasturi je i otvori , nije nikakav problem , negde tu gubi kontakt...

PS - eh , sto ja nemam takav problem....

Jel si ti otvarao to?sta da proverim?
Proverio sam i glavni osigurac,iako je bio dobar stavio sam novi,mada u user manuel-u pise da je 30A,a meni je bio 25A i stavio sam opet isti....mada kuciste osiguraca mi ne izgleda najbolje....


..ovo mora¹ da sredi¹ ¹to ti nagorelo, bez obzira da li je uzrok ili nije...

VR 46

sutra cu videti da rasturim JB a ovaj glavni osigurac moram da promenim,sad cu havariju da zovem da ga pitam jel ima....
Twist of wrist!

Hurricane

...ajoj sad mi pade na pamet koji bi ovo haos od teme bio kad svi sa Kawasakijimakojineæesvakiputdaupale pisali u istoj...

;D

:-*

VR 46

ja nisam u toj grupi,moj ne pali uopste  :o [rofl]
Twist of wrist!

Darko

aaaaa , ja vec treci dan palim "na keca" ..MOZDA SAM I RESIO PROLEM A I NE ZNAM KAKO ....hahahahha

VR 46

nadam se da cu i ja uspeti sam da resim problem...
Twist of wrist!

Hurricane

...¹alimo se malo naravno, pi¹ite i pitajte na forumu, mnogo toga se re¹i savetima odavde...

Hohštapler

Citat: hurricane poslato 09 Avgust, 2014, 15:45
...ajoj sad mi pade na pamet koji bi ovo haos od teme bio kad svi sa Kawasakijimakojineæesvakiputdaupale pisali u istoj...

;D

:-*

Istro¹io sam hvala... al' zna¹... ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 09 Avgust, 2014, 20:03
Citat: hurricane poslato 09 Avgust, 2014, 15:45
...ajoj sad mi pade na pamet koji bi ovo haos od teme bio kad svi sa Kawasakijimakojineæesvakiputdaupale pisali u istoj...

;D

:-*

Istro¹io sam hvala... al' zna¹... ;D

[rofl] [rofl] [rofl]   :-* :-* :-*

Kostić

Citat: Darko poslato 09 Avgust, 2014, 15:53
aaaaa , ja vec treci dan palim "na keca" ..MOZDA SAM I RESIO PROLEM A I NE ZNAM KAKO ....hahahahha

jesi. stala je ki¹a, sve se osu¹ilo. isto ko kod mene

VR 46

kawasaki je ziv!  [dancing] havarija poslao novo kuciste (regler) glavnog osiguraca i problem sa kontaktom resen! hvala havarijo jos jednom!  [cheers] [clapp]
Twist of wrist!

Darko

Havariju za kralja ! Haha...

I moj je ziv...pali na keca ,uvek iz prve...a i meni poslao automat paljenja , ali ga nisam ni meto...cekam da ne upali , pa da ga zamenim i vidim jel do njega...ali kawa se zainatila , nece druge delove,sve pali i pita ima li jos...

Darko

Citat: Darko poslato 06 Avgust, 2014, 22:05







ima li neko ideju kako da sredim ovo ?!?  da li neko ima ovaj novi konektor , ili zna li neko da ovo sredi , zalemi , poveze , sta vec , na neki drugi nacin....

mislim da me malo jebucka ovo , verovatno tu negde gubi kontakt i ne dopunjuje mi akomulator kako treba ?

Lazic


Darko