Glavni meni

Saobraæaka zbog nepa¾nje vozaèa automobila

Započeo ©ule Bela Crkva, 07 Jul, 2014, 04:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

©ule Bela Crkva

Pre taèno mesec dana, kretao sam se brzinom po sudskom zapisniku 50-70 kmh, na nekih 20 metara od mene, vozaè automobila (koji je bio parkiran pored puta) nije me video, niti èuo, poku¹ao je da napravi polukru¾no kretanje na putu. Ja sam poku¹ao da se zaustavim, meðutim nisam uspeo ( na tom mestu gde se desila saobraæajka asfalt je strahovito klizav), udario sam punta u zadnji levi toèak, (sreæom) preleto sam preko auta i zavr¹io sa lak¹im povredama. Valda me je tu Bog pogledao. I od tada apalujem da vozaèi automobila jo¹ nisu svesni da su motociklisti na putu.


juga

Manje-vi¹e ¹to nisu svesni, nego ¹to ih boli qrac!!! va¾no da nisi imao te¾e povrede!

tokio

Otprilike i to ðuture ih sve zabole, ¹irok spektar bahatost od vozaèa do bahatosti Dr¾ave, zato èuvajte se i èuvajte va¹e motore jer i to naplatiti posle od osiguranje je u Srbiji najmanje vi¹egodi¹nja nemoguæa misija, iz liènog iskustva. I onda mi nije jasno kako oèekuju da se samo mi pridr¾avamo svih propisa i zakona.

nikola ninja

bitno je da se ti nisi teze povredio,da si ziv i zdrav :D

Laki-zr

Ja sam ima slicnu situaciju, TAXI,  srecom sam ukocio. I krenem za njim i na semafor ga stigo siso sa motora i uvatim ga za grkljan kroz prozor. Dobio sam odg. "Sto se ljutis pa nisam te pokosio" aaaaaa temperatura mi u 200 odma...

clutch&brake

Citat: Laki-zr poslato 12 Jul, 2014, 11:29
Ja sam ima slicnu situaciju, TAXI,  srecom sam ukocio. I krenem za njim i na semafor ga stigo siso sa motora i uvatim ga za grkljan kroz prozor. Dobio sam odg. "Sto se ljutis pa nisam te pokosio" aaaaaa temperatura mi u 200 odma...

mislis pritisak?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Laki-zr

Citat: njanja poslato 12 Jul, 2014, 11:39
Citat: Laki-zr poslato 12 Jul, 2014, 11:29
Ja sam ima slicnu situaciju, TAXI,  srecom sam ukocio. I krenem za njim i na semafor ga stigo siso sa motora i uvatim ga za grkljan kroz prozor. Dobio sam odg. "Sto se ljutis pa nisam te pokosio" aaaaaa temperatura mi u 200 odma...

mislis pritisak?
Meni temperatura skace od takvih :D Pritisak samo od jake rane :D

Andjelo

e pa komsija kada nisi hteo da ti opravim auspuh da se dernja  :D mozda bi te cuo vozac automobila

lord_oblivion

Eeee, a ja svaki (radni) dan najmanje po jednu kritiènu situaciju od strane treæeg lica...najèe¹æe su plavu¹e u d¾ipovima pa plavu¹e u kolima pa ¾ene u automobilima pa  kamionèiæi ¹to prevoze armaturu i slièan graðevinski materijal. O Roze taksi minibusevima nema potrebe da tro¹im tastaturu...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

banevuk

A najvi¹e volim kad te iseèe digne ruku kao izvini nisam te video, mislim se pa od izvijeja nemam ni¹ta.............

goranvojska

ja juce kolima iseko jednog skuterasa .verujte mi da ga nisam video.a toliko pazim jer i ja vozim motor.stao covek i izvinio mu se.jbg.sve proslo bez problema.malo i ja rasejan oko posla i moglo svasta da bude.

Tatica

Кад ми тако каже ''извини, нисам те видео'', ја га питам да ли би приметио шамар од невидљивог мотоциклисте?

Hohštapler

Citat: goranvojska poslato 20 Jul, 2014, 22:45
ja juce kolima iseko jednog skuterasa .verujte mi da ga nisam video.a toliko pazim jer i ja vozim motor.stao covek i izvinio mu se.jbg.sve proslo bez problema.malo i ja rasejan oko posla i moglo svasta da bude.

De¹ava se svakome.... Ja nemam problema kad me neko ne vidi, jer skontam da nisam ostvario "kontakt" oèima, al najgore je kad VIDIM da me je ugledao, gleda me sekund-dva i onda da gas po fazonu "ma ¹ta sad da èekam"...
©to se tièe da pazim na kolege motoriste maximalno se trudim, ali ima onih pacijenata na skuterima kojima ne mo¾e¹ pomoæi, pre koji dan skreæem levo, i èekam ribu iz suprotnog smera da proðe kroz raskrsnicu, video sam 100m ranije da joj jo¹ uvek radi desni ¾migavac, i pomislim kako je verovatno zaboravila da ga iskljuèi a da sigurno neæe iæi desno nego pravo - naravno i¹la je pravo. Sreæa njena pa sam skontao da je idiot i nisam krenuo da skreæem, oduzeo bih joj prednost, posle ne bih mogao sebi da oprostim....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.