Glavni meni

Oprobao bih se u supermoto takmicenju, tema na duze

Započeo Bishke, 25 Jun, 2014, 18:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bishke

Sreda popodne, sedim , ucim za ispit koji mi je ostao, polaganje usmenog u subotu ujutru...ni ziv ni mrtav...u pauzi razmisljam o supermoto trkama

Prica se da ce kod nas poceti od 2015. god sa supermoto takmicenjima...mozda ce poceti, mozda i nece...svi znamo kakva je situacija i kakvi smo...

video sam link na face-u danas :



"AMK Vitalon-Group racing
U nedelju smo na stazi Navak na track day,dodjite da zajedno slide-ujemo ;))"

Posto sam oduvek razmisljao o nekim trkama, da li to bio karting, motocross itd, rekoh sebi...sto ne bi pokusao sada da se trkas u supermoto klasi...
Kad vec krece kod nas, nece biti neke previse ozbiljne price i neki stranih pravila...ko moze, hoce zeli, taj ce da ucestvuje.
Malo takmicarskog duha nije na odmet,a i zasto ne ispuniti san!

Onda razmisljam, kako to da ispunim...moracu da prodam moj motor, kako bih kupio neki cross ili hard enduro, pada mu nabacim sm felne, pa gume pa ovo pa ono...
Dosta je stavki, necu moci sve sam da izguram...

Neki sponzori nesto...pa mozda, znam neke ljude, znam oko mehanike, sam bih sredjivao motor, servisirao odrzavao...ostaje mi samo nabavka delova i guma...

Sve ovako nabacano vam verovatno izgleda neozbiljno..."sta on zna, servisi, gume bla bla bla"...ali meni izgleda moguce :)

E sad, jos kad bih nasao neciji motor koji bih osposobio i trkao se pod njegovim imenom, stvar bi bila mnogo lepsa...  [andjeo]

Sve u svemu, posto sve ovo ovde pisem, jer manijaci nisu samo bajkeri, nego i neka vrsta virtualne porodice, voleo bih da malo polemisemo o celoj ovoj prici, da neko da neki predlog ili kritiku.
Mozda ce se naci neko ko zeli da ucestvuje u celoj prici, a mozda i oformimo neki MM SM tim :)

Puno ideja, puno maste, mislim i dosta vremena da se tako nesto ostvari...Samo ako postoji cilj i zelja  [flashing]

E pa dragi ljudi, krenite sa komentarima sta i kako.  [cheers]
You should do one thing every day that scares you

stilgar

stavi ti sm felnu na tvog zelenka ima sve da ih deres :)

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Lazic


Bishke

You should do one thing every day that scares you

Lazic


stilgar

Citat: Bishke poslato 25 Jun, 2014, 18:07
Ne bih bas toliko da dominiram :D
pfff kakvo nepoverenje u kawu, malo igre sa prenosom, ne treba ti 300 km na pravcu bre :)

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Lazic


Bishke

#9
Gde cu ja na dijetu crni Lazicu, iovako me nema nigde...taman kilaza za trke ;)
You should do one thing every day that scares you

stilgar

Citat: Bishke poslato 25 Jun, 2014, 18:42
Gde cu ja na dijetu crni Lazicu, iovako me nema nigde...taman kilaza za trke ;)
pa onda prodaj klx-a i kupuj VOR-a od revoluccije :)

Bishke

Eto jedne ideje....

Razmotricemo to jos, da vidimo koliko su dostupni delovi preko :o
You should do one thing every day that scares you

stilgar

Citat: Bishke poslato 25 Jun, 2014, 19:54
Eto jedne ideje....

Razmotricemo to jos, da vidimo koliko su dostupni delovi preko :o
kakvi delovi, to je motor rucni rad, ko nekad rolls royce, kad nesto crkne dolazi Rev u belim rukavicama na stazu da otkloni "neprijatnost' :)

Bishke

Onda ce posecenost biti maksimalna od strane manijaka...ljudi ce placati da vide Rev-a sa belim rukavicama kako popravlja "neprijatnost"...joooook :D
You should do one thing every day that scares you

stilgar


Bishke

You should do one thing every day that scares you

stilgar

Citat: Bishke poslato 25 Jun, 2014, 20:09
Ovaj je previse cist :D
de sme da ostavi otisan na RR-u gubi pravo na penziju bre :)

panthocrator

I ja bih se malo oprobao ali mi je to preskupa zajebancija. Nesto sam stavljao na papir, skoro ne dodirljivo.

Bishke

Daj da vidimo spisak...

Ako ti koji si upoznat sa sm pricom kazes da je nedodirljivo, onda slabo sta ima da se kaze za nas amatere [samoubistvo]
You should do one thing every day that scares you

panthocrator

Ne kazem da je ne dodirljivo samo da je meni preskupo, a ja sam amater da nema dalje.