Glavni meni

poskupljuje registracija

Započeo darkbaron83, 23 Jun, 2014, 19:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Jul, 2014, 16:15
legalizacija svih narkotika....kome nadju narkotik u krvi gubi pravo na zdravstveno osiguranje...pa tako i svoje lecenje nek placa....na tebe mislim Lazicu
Napase¹ se ti meni kantasakijevog izduva, poslednji put bio kod lekara bolestan od upale uva '94-te u Herceg Novom...:P Na meni su do sada u¹tedeli bogatstvo...;D

Kanarinac

Ja cu da idem u ponedeljak, da ne bude da samo kukam,a nista ne radim

Lazic

U nedelju je zakazan protest...

Kanarinac


Slaninar

Citat: mareskin poslato 03 Jul, 2014, 19:49
Citat: UFF poslato 03 Jul, 2014, 19:43
samo neke unije i savezi.. koji ce im to qrac i sta time dobijaju?
da smo svi zajeno pa ajde ali ovako ams mas bum bam beng sto kuraca za dzabe

Zato ¹to neko na vrhu udru¾enja uvek uzima pare.


Kad sam to napisao na BJB - na¹li se prozvanim i banovali me. Valda neæe i ovde.  :)

Veæina moto saveza slu¾i za pranje para. Javna je tajna kako to funkcioni¹e sa firmama.

Po sistemu - ko bli¾e vatri, bolje se ugreje. Ona boranija ¹to samo popunjava broj dobije besplatan ulaz na skup, mo¾da litru-dve ulja po sezoni i tako dalje.


Moto asocijacije neæe stati na prste vlasti da se izbore da u nekoj maglovitoj buduænosti motoristima bude bolje - èuvaju guzu i ne talasaju. Slu¾e, kao i sindikati, da se bes i nezadovoljstvo kanali¹e. Kako to ide. Re¹e da poskupe registraciju za 30%(ili smanje plate za 30%).  Buniæe se ljudi. OK, hajde onda da objavimo da di¾emo registraciju za 60% (ili smanjujemo plate za 60%), pa neka asocijacije (ili sindikati) organizuju protest i bore se. Onda se asocijacija (sindikalci) pohvale da smo se izborili za duplo manju ¹tetu - 30%. Ovce o¹i¹ane, a sretne - a èoban trlja ruke.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

stara fora. al omladinaca ima kolko oæe¹ pa dok ne porastu biæe zainteresovani za bune. al valja otiæi èisto da se ima razlog za da se provoza.

mareskin

Citat: kosta66 poslato 04 Jul, 2014, 09:47
stara fora. al omladinaca ima kolko oæe¹ pa dok ne porastu biæe zainteresovani za bune. al valja otiæi èisto da se ima razlog za da se provoza.

Stara fora bi bilo i da Slaninar radi za dr¾avu i poku¹ava da nas demorali¹e da ne bi protestovali :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 04 Jul, 2014, 09:54
Citat: kosta66 poslato 04 Jul, 2014, 09:47
stara fora. al omladinaca ima kolko oæe¹ pa dok ne porastu biæe zainteresovani za bune. al valja otiæi èisto da se ima razlog za da se provoza.

Stara fora bi bilo i da Slaninar radi za dr¾avu i poku¹ava da nas demorali¹e da ne bi protestovali :D



I realno su minimalne ¹anse da doðem na protest. Samo ne znam da li sam zbog tog vi¹e, ili manje sumnjiv.  :)

Balkanski špijun-čim ga vidiš ne znas ko je
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Ja æu da idem na svaki protest ko god da ga organizuje i ¹ta god da je zahtev, jer ovo sada u svakom segmentu ne valja ni¹ta!

Ivan1979

Citat: mrle poslato 04 Jul, 2014, 10:31
Ja æu da idem na svaki protest ko god da ga organizuje i ¹ta god da je zahtev, jer ovo sada u svakom segmentu ne valja ni¹ta!

[thumb_up]

Kao pojedinci smo ocigledno go kurac I to onaj oladjeni, mlohavi,,,,  a vidimo sebe ko crnacku kurcinu  [povracanje]  [veryangry] [doh]
Samo sto umesto kurca koristmo dugacke jezicine da kenjamo I kenjamo I kenjamo... umesto da im se najebemo svega po spisku .

Bilo kakva organizacija je bolja od nikakve !

Razjebace nas I ovako I onako, ali bar ne moramo jos I da mesamo   [bejzbolka]

UFF

Citat: Slaninar poslato 04 Jul, 2014, 09:29
Citat: mareskin poslato 03 Jul, 2014, 19:49
Citat: UFF poslato 03 Jul, 2014, 19:43
samo neke unije i savezi.. koji ce im to qrac i sta time dobijaju?
da smo svi zajeno pa ajde ali ovako ams mas bum bam beng sto kuraca za dzabe

Zato ¹to neko na vrhu udru¾enja uvek uzima pare.


Kad sam to napisao na BJB - na¹li se prozvanim i banovali me. Valda neæe i ovde.  :)

Veæina moto saveza slu¾i za pranje para. Javna je tajna kako to funkcioni¹e sa firmama.

sutra osnivam firmu, uputi me detaljno u poslovanje i ogreajeces se i ti odlicno tj sedeces blizu vatre :)

Slaninar

Citat: Mraèni um iza ubistva Du¹ka Dugou¹ka, UFF, napisa: poslato 04 Jul, 2014, 11:09

sutra osnivam firmu, uputi me detaljno u poslovanje i ogreajeces se i ti odlicno tj sedeces blizu vatre :)

Jedna od fora da sa raèuna firme uzme¹ gotov novac bez plaæanja (velikog) poreza. "Donira¹" moto klubu i tako dalje. Oni koji to rade znaju taèno kako ide.

Nisam video jo¹ siroma¹nog predsednika sindikata, veæeg moto udru¾enja i slièno.


©to se protesta tièe - pesimista sam. Niti se zna kako se protestuje, niti je napisano ¹ta se tra¾i. 0% poveæanja, smanjenje osiguranja, 10% poveæanja? Ovako æe ispasti kako sam napisao par postova iznad: hteli su 30% poveæanja, pa æemo se za to "izboriti" na protestu.


Gledam paralelno s tim, stvar koja me lièno najvi¹e brine - zakon o radu. Iæi æe bez javne rasprave. Kao to smo na izborima izabrali, sad je gotovo. E, od toga æemo da najebemo kao ¾uti. Mo¾da je ovo pu¹teno u isto vreme da se skrene pa¾nja?


Èisto glasno razmi¹ljam. To je moje viðenje. Pored svega æu gledati da doðem na protest i mislim da treba iæi. Bez obzira na sve.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

A taj moto klub ne mora nikom da pravda na sta je potrosio 2 miliona dinara recimo od poslednje donacije? na pivo i cevape? :D
Inace ne moras da se jebavas sa klubom, ja cu da ti izvucem kintu sa racuna za 5% :)  bez zajebancije, tebi ili bilo kom drugom forumasu (jedino ako hoces da "ustedis" mada ni ti klubovi ne rade za dzabe)

Slaninar

Citat: Mraèni um iza ubistva Du¹ka Dugou¹ka, UFF, napisa: poslato 04 Jul, 2014, 11:39
A taj moto klub ne mora nikom da pravda na sta je potrosio 2 miliona dinara recimo od poslednje donacije? na pivo i cevape? :D

Ima naèina. ©to veæi klub, to lak¹e.

Citat: Mraèni um iza ubistva Du¹ka Dugou¹ka, UFF, napisa: poslato 04 Jul, 2014, 11:39
Inace ne moras da se jebavas sa klubom, ja cu da ti izvucem kintu sa racuna za 5% :)  bez zajebancije, tebi ili bilo kom drugom forumasu (jedino ako hoces da "ustedis" mada ni ti klubovi ne rade za dzabe)

5 do 10 posto koliko znam. Ako su lagali mene...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

kod mene 5% jeftin sam a nemam klub :)

zagadjenje

Citat: Slaninar poslato 04 Jul, 2014, 11:33

Gledam paralelno s tim, stvar koja me lièno najvi¹e brine - zakon o radu. Iæi æe bez javne rasprave. Kao to smo na izborima izabrali, sad je gotovo. E, od toga æemo da najebemo kao ¾uti. Mo¾da je ovo pu¹teno u isto vreme da se skrene pa¾nja?





+1

Uvek je tako.

I fora je ¹to je svaka afera planirana. Imaju ih u kutiji i izvlaèe po azbuènom redu, da se neka ne preskoèi. Pa onda novi krug :) :P
Tjuning bud¾ing

Lazic

A da mi neko pomogne da naðem onu atomsku bombu, pa da se igramo...:o [facepalm]

Ivan1979

Citat: Laziæ poslato 04 Jul, 2014, 13:42
A da mi neko pomogne da naðem onu atomsku bombu, pa da se igramo...:o [facepalm]

Ti ponesi par atoma, ja cu sekiricu,,,,, pa kad nacepkamo dovoljno videce oni ko vozi traktor a ko otvara kapiju  [rofl] [rofl]

Joker

Ko skuplja sljive a ko pije rakiju!!!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Ko jebe, a ko stenje!!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu