Glavni meni

Ruma, 7 motora + biciklista

Započeo rus022, 08 Jun, 2014, 01:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rus022

Prenosim sa FB:


Citat
Danas na¹i prijatelji iz kluba krenuli za U¾ice,njih sedmorica sa motorima sreæni sto idu na skup da posete prijatelje i da se du¾e.Ali dok su èekali propisno na crvenom svetlu pijani vozaè(naduvao 2,00) otpozadi pokupi svu sedmoricu i jednog biciklistu,sreæom niko nije nastradao ali su jo¹ u Sremskoj Mitrovici u bolnici zadr¾ani na detaljnom snimanju.

https://www.facebook.com/mkfalcons.ruma

[bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

K0le


Radanovic


Radanovic

i to se sve odigralo pred oèima premijera  ;D


BOKYBOY

Citat: Radanovic poslato 08 Jun, 2014, 05:01
i to se sve odigralo pred oèima premijera  ;D

...a sta mislis ko ih je odneo sve do bolnice...licno...

Dukags

Sreca pa nije bilo jos i smrtno nastradalih a moglo je..,  ali posto je gospodin lokalac a motoristi sa strane, a i brate sta ima da im prolazae kroz grad, zapisnik vrlo lako moze biti "malo" nasminkan, a vama braco bajkeri ne gine minimum par godina neizvesnog povlacenja i maltretiranja sa sudovima radi naplate popravki i odstete, i da lecenje povreda ne racunamo, to nam je nazalost danasnja realnost.

Kostić

sedam motora i bicikla, au.

Citat: BOKYBOY poslato 08 Jun, 2014, 05:08
Citat: Radanovic poslato 08 Jun, 2014, 05:01
i to se sve odigralo pred oèima premijera  ;D

...a sta mislis ko ih je odneo sve do bolnice...licno...

ti il hitna? jel ko ¹ta polomio, ugruvao, motori, blabla?

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: BOKYBOY poslato 08 Jun, 2014, 05:08
Citat: Radanovic poslato 08 Jun, 2014, 05:01
i to se sve odigralo pred oèima premijera  ;D

...a sta mislis ko ih je odneo sve do bolnice...licno...

...mislio sam na premijera... :)

Alchemist

Ovaj je zajebao i Miki Mausa... jednim udarcem pokupio njih 7+1 :O ...ubiti ali polako... da boli dugo i mnogo...
You're just jealous cause voices are talking to me

mali_zmaj

 [ludak_sa_puskom]  pobiti govna i gotova stvar!!

Pa jebem ga pijana, pijan sred bjela dana,u sta je gledao mamicu mu jebem coravu....!!!! nadam se da ce momci biti ok a u ovoj nasoj a i vasoj govnjivoj drzavi nece naplatiyi nista,posto taj kreten nema nista,a ista je imao to je propio!!!!! a azurnost sudova a i osiguranja da ljudima nadognade stetu je cuvena nadaleko i nasiroko!!!   [samoubistvo]
jin-jang

eclipse4

mozda je neko zapisao registraciju auta,saznamo gde je kuca i svaki put cim promeni auto,bacimo litar uk2 na krov i haubu.

Lazic


eclipse4

kad smo kod napalma (cistih juce neki ormar) nasao sam ti nekoliko komada onih sto si trazio.....malji malji maljecki a opasni u 1 1/4 milja ;)

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 09 Jun, 2014, 11:22
kad smo kod napalma (cistih juce neki ormar) nasao sam ti nekoliko komada onih sto si trazio.....malji malji maljecki a opasni u 1 1/4 milja ;)
:-* [srce]