Glavni meni

idemo da se vozimooooooooo

Započeo goranvojska, 07 Jun, 2014, 16:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska









posto smo se smestili red je da se osolimo malo.na plazi saznavsi odakle smo odmah ista prica.kako sta i ostalo a medju njima niko drugi nego??????prepoznajete li ovo lice a?

goranvojska

ako ste pomislili da je cak noris.........e nije nego lokalac koji je njegov brat blizanac po liku cak ga i znaju pod tim nadimkom.

goranvojska











posto smo proveli 3 dana u puli krecemo preko ljubljane maribora graca za bec.e tu krece zajebancija.sve sto je moglo od elektronike da crkne je crklo,navigacija,baterije uz to i kisa tako i da smo hteli nismo mogli vise da slikamo.kupujemo vinjetu za sloveniju i teramo.auto put prepun motora i na izlazu iz slovenije preticem lika na suzukiju gs500 smederevskih tablica javljam mu se i posto vozim konstantno 150-160 obilazim ga i nastavljam put beca.planirali smo da ostanemo dan duze u puli ali posto javljaju lose vreme da bi izbegli to krenuli smo dan ranije medjutim opet smo pokisli.jbg.dolazimo u bec i posto nemamo navigaciju a ne poznajemo dovoljno bec naravno lutamo po becu i zovemo prijatelje da dodju po nas.cekamo 20min oni dolaze i naravno malo nas zezaju ali nas vode do biljanine rodjene sestre u 22 bicirku.

goranvojska







e gladni i umorni napadamo sto.

goranvojska



mora i on malo da odmori.

goranvojska





posto je moja svastika udata za becliju on nas pita dal bi hteli da upoznamo njegove roditelje sto mi naravvno prihvatamo.

goranvojska



















drugog dana malo obilazimo bec.mexiko plac prater itd.muzeje nismo i koncertne dvorane tako da ce da budete uskraceni za to.i sami znate da je prater veliki zabavni park.ima stvati koje ne bi probao nikako.previse adrenalina za moje staro srce.

goranvojska







...........kao ovaj ringispil na visini oko 80metara.

goranvojska


goranvojska





lepo bese al kratko trajase.spakovani krecemo za budimpestu.

goranvojska







evo krecemo se putem i za nama ostaju bec i vetrenjace.mozda je neki don kihot tu al ja ga nisam video.

goranvojska























dolazimo do budimpeste putem koji je slican nasem.zakrpa na zakrpu i to u austrijskom delu.od bivse granice je bezprekoran.ovo je malo slika iz budimpeste.

goranvojska


goranvojska


goranvojska


goranvojska





eto.ja sam se vozio.izv se svima sto retko kucam velika slova pa je sve puno pravopisnih gresaka ali to je to.motor je stoicki podneo kao i moja gospoja trosio je oko 6,5l na 100km,sto je podnosljivo obzirom koliki teret nosio na sebi.smetao mi je vetar,buka u kacigi kisa ............i sto sam bio 10 dana jer ova tura treba da traje minimum 15 dana.sve u svemu ............vozite se ljudi.zivi bili.
odoooooooooo da spavam.

mareskin



Gorane sve slike koje si okačio su premale. Kad kliknem na sliku otvara mi opet malu sliku za nijansu veću :(
Trebalo bi kadi kačiš da izabereš stavku "Do not resize my image" u opciji "Resize:".

Ono što je sigurno je da ti znaš zašto si registrovao motor ove godine :D
Odličan putopis.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Che


Bori¹a


goranvojska

Citat: mareskin poslato 06 Jul, 2014, 10:14


Gorane sve slike koje si okaèio su premale. Kad kliknem na sliku otvara mi opet malu sliku za nijansu veæu :(
Trebalo bi kadi kaèi¹ da izabere¹ stavku "Do not resize my image" u opciji "Resize:".

Ono ¹to je sigurno je da ti zna¹ za¹to si registrovao motor ove godine :D
Odlièan putopis.
a sto me ne pitas dal ja mator konj umem bas da baratam ovim tehnickim novotarijama.ja sam bre nabio 53 godine i dobro i ovo sto mogu hahahaha.tako me naucise.ako neko a sigurno ima da zna kako to da promeni ima od mene sve dozvole.