Glavni meni

mm druzenje bela stena 29.06.2014

Započeo brana, 31 Maj, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

juga


Lazic


juga


mareskin

Citat: Laziæ poslato 02 Jun, 2014, 23:34
Bitna je i vo¾nja na gumi...;D

Nisam znao... ne mogu da verujem... hoæe¹ da te neko provoza na "gumi"... ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga


Lazic


brana

situacija je sledeca. voda je jos uvek jako visoka tako da plaze skoro da nema sem na spicu. sa pancevacke strane je svega metar ispod puta. voda je ledena. kako stvari stoje voda se nece drasticno spustiti, a ni sunca nece biti mnogo da je ugreje. neki meterolozi kazu da ce biti nekoliko pljuskova, neki sunce. sto se mene tice ja verujem onima koji su rekli da ce biti sunce :D
ono sto ostaje je poziv za nedelju za rostilj, pivo i druzenje na plazi. predpostavljam da nece biti mnogo ljudi. danas konkretno nije bilo nikoga.
ono sto sledi kada padne voda je i novi termin.

Lazic

Za¹to se Dunav tiltovao u levo, na Doræolu se veæ kamenje pojavilo, jako je nizak...

brana

ja bio jutros ali sa pancevacke strane. u toku nedelje ce biti camac okrpljen pa mozemo zajedno da odemo na pivo dole tj ocu da kazem u izvidnicu :D

Lazic

Razumem i nije mi te¹ko...;D Kad...?

brana

treba da mi javi gosn majstor kada bude gotov. tek sam jutros odvezao. petak mu je poslednji dan. ako dotle ne uradi nista idemo bez par rucki

brana

sad je bila prognoza na tv-u. u nedelju nema kise a predvidjena temperatura je 32 stepena :D

juga


brana

Manijaci jel dolazi neko u nedelju? Ja idem sigurno nego da znam sta sve da nosim.
Isplovljavanje bi trebalo da bude oko 10-11h.

Lazic

Kapiram da æe biti par ludaka...;D :-*

UFF


brana

Mala pomoc oko nalazenja marine.
Marina se nalazi na samom ulazu u visnjicu tj kada krenete od bele kuce visnjickom prema visnjici kada se trake iz dve trake suze u jednu nastaviti pravo. Posle jedno 200 metara ima tabla Sa desne strane za skretanje i pise marina karaburma. Tu se skrece levo. Sa desne strane posle skretanja ima fudbalski teren i marina lepi mika. Tu se ide pravo dokle moze i skrece levo. Videcete veliki objekat. Tu se parkirajte negde. Ima veliki parking.
Sutra je proslava u marini i ja savetujem da dodjete malo ranije zbog mesta. U 11h krecemo


Gvozden


Kostić