Glavni meni

mm druzenje bela stena 29.06.2014

Započeo brana, 31 Maj, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

A evo jos sam se toga nesto setio. Tamo me stavili na neke skije pa me vezali kanapom za gliser i vukli unaokolo - pa sin ga materin, samo sam se u sportovima sa loptom (osim bilijara i flipera  :)) osecao bespomocnije. A u to vreme sam se odlicno skijao po snegu, na klizaljkama bio k'o munja (igrali smo neki hokej ovde po lokalnim barama), al' te skije na vodu ... jbt kakva propast!  [doh]

brana

sto se skija tice ne moras da brines. ovoliki camac sa t18 ne moze da vuce skije.
nego jel sam negde napomenuo da imam dve velike kamionske ili traktorske gume u kojima moze da se vuce neko nizvodno :D

Lazic

Stavi me na spisak za jednu...:D

brana

stavljen si jos pre par meseci samo sto te jos niko nije obavestio :D

Lazic


stilgar

Citat: brana poslato 01 Jun, 2014, 08:48
jos par pisanih informacija, dok mi ne zakace net. zakacicu slike tada.
glavna i najveca plaza se nalazi na spicu, pescana je i cista, nema mulja, blata, zastite od sunca i mogucnosti da tu pristanemo jer je obicno leti vikendom jako puna. fudbal tesko da moze da se igra iz tog razloga, ali zato odbojka i razna dobacivanja loptom mogu. lopte su takodje sastavni deo opreme u camcu. voda na 30m od plaze jos nije preko glave.
levo od spica je mala plaza gde za razliku od velike  jos ima i parkiranih camaca.
ono sto je po meni zanimljivo za druzenje je onaj desni deo. ima vise mesta gde moze da stane i 30-ak ljudi, moze da se pristane i natkriveno je drvecem. tu jeste zemlja ali je strma obala pa je tako vec na par metara od nje voda preko glave (ko voli blato moze samo tu da se igra). za kupanje i igranje u vodi ostaje plaza na spicu. iako je obala strma posle krece jedan ravan deo gde moze da se postavi rostilj i razni prekrivaci za lezanje.
ta plaza na spicu ima i jednu zajebanu stvar a to su rupe :) ides trcis voda ti do clanaka il do kolena i odjednom si u vodi do pojasa. tako je bar bilo dok sam isao na pecanje na male vode (davno doduse, desno od plaze) inace ekstra je mesto.

Mik


brana

Citat: stilgar poslato 02 Jun, 2014, 00:30
Citat: brana poslato 01 Jun, 2014, 08:48
jos par pisanih informacija, dok mi ne zakace net. zakacicu slike tada.
glavna i najveca plaza se nalazi na spicu, pescana je i cista, nema mulja, blata, zastite od sunca i mogucnosti da tu pristanemo jer je obicno leti vikendom jako puna. fudbal tesko da moze da se igra iz tog razloga, ali zato odbojka i razna dobacivanja loptom mogu. lopte su takodje sastavni deo opreme u camcu. voda na 30m od plaze jos nije preko glave.
levo od spica je mala plaza gde za razliku od velike  jos ima i parkiranih camaca.
ono sto je po meni zanimljivo za druzenje je onaj desni deo. ima vise mesta gde moze da stane i 30-ak ljudi, moze da se pristane i natkriveno je drvecem. tu jeste zemlja ali je strma obala pa je tako vec na par metara od nje voda preko glave (ko voli blato moze samo tu da se igra). za kupanje i igranje u vodi ostaje plaza na spicu. iako je obala strma posle krece jedan ravan deo gde moze da se postavi rostilj i razni prekrivaci za lezanje.
ta plaza na spicu ima i jednu zajebanu stvar a to su rupe :) ides trcis voda ti do clanaka il do kolena i odjednom si u vodi do pojasa. tako je bar bilo dok sam isao na pecanje na male vode (davno doduse, desno od plaze) inace ekstra je mesto.

plaza na spicu jedino nema rupe. manje rupe su levo od spica. desno od spica su velike rupe (joj kad se samo setim april ladna voda, ja ugasio motor a nisam zaleteo camac, vesla nisam poneo, izadjem da ga dovucem do obale i propadnem preko glave).
vidi nemam ja bas puno iskustva sa ovim mestom, ali poslednju deceniju sam bar jednom nedeljno leti tamo :D dok sam ziveo na zvezdari camac mi je bio u vodi dok ne vidim najavu za sneg.

Citat: Mik poslato 02 Jun, 2014, 00:31
Zasto je izabran bas 29.06. ??? [watching]

zato sto je sada kod marine visoka voda i ne mogu da spustim camac u vodu jer jos stoje vrece sa peskom i potopljen je prilazni ponton, plaze na beloj steni nema, mesta gde treba da sedimo takodje, hladna je voda, spoljna temperatura jos nije dovoljno visoka da moze da se ostane ceo dan a da se ne oblace jakne i duksevi, treba da odem za tursku na neku obuku i da se vratim...
realno je ovo prvi termin kada lepo moze da se organizuje.

Hohštapler

Citat: brana poslato 31 Maj, 2014, 23:33
planirani termin je nedelja 29.06.2014.

jel ima zainteresovanih?  :D


...mi planirali da se provozamo do Kosova...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Ivan1979

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 02 Jun, 2014, 09:15
Citat: brana poslato 31 Maj, 2014, 23:33
planirani termin je nedelja 29.06.2014.

jel ima zainteresovanih?  :D


...mi planirali da se provozamo do Kosova...

:o  tek sad videh da se datumi poklapaju  [facepalm]


[panic]

Lazic

Taman èil posle pijanke na Kosovu...;D

VR 46

E pa sto kaze Lazic taman na cill posle kosova :D Ko ide od manijaka na kosovo?  [cheers]
Twist of wrist!

ljupche92

Citat: VR 46 poslato 02 Jun, 2014, 17:40
E pa sto kaze Lazic taman na cill posle kosova :D Ko ide od manijaka na kosovo?  [cheers]
Ja idem sa par drugara na Kosovo  [cheers] [cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]

Ivan1979

Citat: ljupche92 poslato 02 Jun, 2014, 18:03
Citat: VR 46 poslato 02 Jun, 2014, 17:40
E pa sto kaze Lazic taman na cill posle kosova :D Ko ide od manijaka na kosovo?  [cheers]
Ja idem sa par drugara na Kosovo  [cheers] [cheers]

U planu je  [yahoo]

Lazic

Ako hoæe¹ da vidi¹ dva kretena na jednoj traktorskoj gumi, ne'¹ se prepiti...;D

ljupche92

Citat: Ivan1979 poslato 02 Jun, 2014, 18:05
Citat: ljupche92 poslato 02 Jun, 2014, 18:03
Citat: VR 46 poslato 02 Jun, 2014, 17:40
E pa sto kaze Lazic taman na cill posle kosova :D Ko ide od manijaka na kosovo?  [cheers]
Ja idem sa par drugara na Kosovo  [cheers] [cheers]

U planu je  [yahoo]
Dakle, videcemo se :D
[cheers] [cheers] [cheers]

VR 46

Twist of wrist!

Kostić

ima dobrih mesta i preko puta veslaèkog kluba zemun be¹e, pa niz dunav, zavuèenih al prostranih. tu na beloj steni ume da bude gu¾va na pla¾i. inaèe, mesto je keva za odmor i za skup ludaka með normalnim svetom

juga

Ma mesto nije bitno, bitni su manijaci!

Lazic