Glavni meni

Krivicne prijave

Započeo farbach, 30 Januar, 2011, 18:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

farbach

pljuste krivicne prijave.
Udruzenje za zastitu zivotinja tuzilo Svetog Djordja sto je ubio azbahu. Komitet za bezbednost saobracaja tuzio Kraljevica Marka zbog unistavanja putne infrastrukture, i voznje konja u pijanom stanju. Marko je popusio jos jednu prijavu, davao je i Sarcu vino da pije. Majke nerotkinje u crnom tuzile roditelje Malog Radojice i Ive Senkovica (16) zbog roditeljske nebrige. Trazice da se deca oduzmu i daju na usvajanje. Protiv Cara Lazara podneta prijava jer je skrivio smrt nepoznatog broja stranih drzavljana.

MILJAN

Caru Lazaru, iz grada Kru¹evca, krivièna prijava zbog ksenofobije :D
Cave ab homine unius libri

SSZGO

Citat: MILJAN poslato 30 Januar, 2011, 19:01
Caru Lazaru, iz grada Kru¹evca, krivièna prijava zbog ksenofobije :D

sta to bese, strah od xenon sijalica?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MILJAN

#3
Citat: SSZGO poslato 30 Januar, 2011, 19:07
Citat: MILJAN poslato 30 Januar, 2011, 19:01
Caru Lazaru, iz grada Kru¹evca, krivièna prijava zbog ksenofobije :D

sta to bese, strah od xenon sijalica?
Strah od stranaca a mo¾e biti uz to i mr¾nja ...Zbog ono ¹to su radili na¹oj deci i ¾enama ja ih i dalje mrzim i ne mogu oèima da ih gledam [djavo]...... Tada je Laza navalio na jadne turke. [kralj] Da je danas ¾iv, Europa bi ga napala da je rasista, iako je branio Srpsku zemlju.-...Svesno je oti¹ao u smrt jer je znao na koliku hordu ide.... E to su za mene "cahones". On je bio inaèe knez ali ga zbog hrabrosti, narod nazvao  carem. [clapp]
Nekada je bilo sve normalno a danas je preokrenuto. [glavazid] Da je danas ¾iv....garant bi bio u HAgu. [srednjiprst]
Cave ab homine unius libri

Dragan_kineziolog

Lazo u Hag za ratne zlocine, a kao svjedok saradnik se navodi Vuk Brankovic.
Tezak je zivot nas nindzi

Panta Zemunac

E mi Srbi, stvarno smo...samo se hvalimo kakvi smo domaæini i kako bi gostu sve a ovamo, kako smo turke doèekali i kako ih ispratili...zaista nema smisla! [doh]

DebeliZmaj

zaboravljash obilicu prijava za terorizam .. na pregovorima
ubiti stranog izaslanika ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MILJAN

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Januar, 2011, 23:50
zaboravljash obilicu prijava za terorizam .. na pregovorima
ubiti stranog izaslanika ...

:D :D :D :D :D
Cave ab homine unius libri

DebeliZmaj

ako pogledash danas...
naprimer da su u pregovorima sfrj i neo-turaka ili ti nato recimo da su nashi predstavnici povadili exploziv i pobili vrhushku nato ...
to bi bio teororizam ? jel da ? i rekli bi ... ovi divljaci .. daj da ih vojno okupiramo 500 godina ... :)
al ako pogledash...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Tihi_ZR

Nista od toga ne bi bilo da je knez Lazar lepo pokazao Turcima put za Bec.

DebeliZmaj

da i oni bi doshli sutra sa josh toliko vojske, njemu nebi preostalo 20-30% i opet bi pobedili .. :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell