Glavni meni

Nase fotografije

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 07:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

koju drugu??? sta sam to ja propustila??????
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


mareskin

Citat: balcan girl poslato 13 Decembar, 2012, 01:37
koju drugu??? sta sam to ja propustila??????

Znaèi da je bilo mnogo dobro èim se ne seæa¹ :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kengur

Nema nista gore nego biti mladji brat... :) Mnogo mladji... :)

Ovo moje tele je starije od mene skoro Nosam godina, i skoro uvek je znao da pretera u zajebanciji... Jedne zime je popio lopatu po ledjima zbog ''grudvanja''... Doduse uvece je pao maltret jedno sat vremena, ali je vredelo... :)

CBRR1

Citat: Kengur poslato 13 Decembar, 2012, 11:34
Nema nista gore nego biti mladji brat... :) Mnogo mladji... :)

Ovo moje tele je starije od mene skoro Nosam godina, i skoro uvek je znao da pretera u zajebanciji... Jedne zime je popio lopatu po ledjima zbog ''grudvanja''... Doduse uvece je pao maltret jedno sat vremena, ali je vredelo... :)
Ovaj moj je mladji od mene 12 god...i podnosi dobro za sada... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

3006

Saèekaj jo¹ koju godinu... Gledaæe¹ tih 12 godina iz druge perspektive.

MIGE

Citat: CBRR1 poslato 13 Decembar, 2012, 11:38
Citat: Kengur poslato 13 Decembar, 2012, 11:34
Nema nista gore nego biti mladji brat... :) Mnogo mladji... :)

Ovo moje tele je starije od mene skoro Nosam godina, i skoro uvek je znao da pretera u zajebanciji... Jedne zime je popio lopatu po ledjima zbog ''grudvanja''... Doduse uvece je pao maltret jedno sat vremena, ali je vredelo... :)
Ovaj moj je mladji od mene 12 god...i podnosi dobro za sada... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ma jeste,kao burazer..ja mislim da je to sofer iz busa koji si prepolovio...pa si ga malo peglao  ;D ...priznaj...

Kengur

Ma podnosice on uvek, ispred tebe nece nikad popustiti makar znao da ga ceka lom kostiju...
Ali pazi, mlaidja braca uvek imaju onaj iznenadni ''okidac'', to ti iz iskustva kazem... :)

Lopata, noz, makaze, oklagija, sijalice, tanjir.... Nesto od predmeta sto je letelo kad se ukljuci lampica... E sad, posle toga sta je bilo nije bitno... :)
A nekako je uvek pocinjalo sve iz zajebancije... :)


3006

U pravu si, kad udje u one ''krizne'' godine tad svi drugacije gledaju na ''mladjeg'' brata... :) Uvek ima ona doza sigurnosti sta bi mogao da uradi kreten koji razmislja samo kitom... :)

CBRR1

Citat: 3006 poslato 13 Decembar, 2012, 11:40
Saèekaj jo¹ koju godinu... Gledaæe¹ tih 12 godina iz druge perspektive.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Sto jest jeste...

CBRR1

Citat: MIGE poslato 13 Decembar, 2012, 11:41
Citat: CBRR1 poslato 13 Decembar, 2012, 11:38
Citat: Kengur poslato 13 Decembar, 2012, 11:34
Nema nista gore nego biti mladji brat... :) Mnogo mladji... :)

Ovo moje tele je starije od mene skoro Nosam godina, i skoro uvek je znao da pretera u zajebanciji... Jedne zime je popio lopatu po ledjima zbog ''grudvanja''... Doduse uvece je pao maltret jedno sat vremena, ali je vredelo... :)
Ovaj moj je mladji od mene 12 god...i podnosi dobro za sada... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ma jeste,kao burazer..ja mislim da je to sofer iz busa koji si prepolovio...pa si ga malo peglao  ;D ...priznaj...
A ne ne  pa rekao bih ja,nego ja cistio sneg a on bilde grudva pa u glavu,OPAAA dodji ovamo.... [rofl] [rofl] [rofl]

MIGE

Citat: CBRR1 poslato 13 Decembar, 2012, 11:44
Citat: MIGE poslato 13 Decembar, 2012, 11:41
Citat: CBRR1 poslato 13 Decembar, 2012, 11:38
Citat: Kengur poslato 13 Decembar, 2012, 11:34
Nema nista gore nego biti mladji brat... :) Mnogo mladji... :)

Ovo moje tele je starije od mene skoro Nosam godina, i skoro uvek je znao da pretera u zajebanciji... Jedne zime je popio lopatu po ledjima zbog ''grudvanja''... Doduse uvece je pao maltret jedno sat vremena, ali je vredelo... :)
Ovaj moj je mladji od mene 12 god...i podnosi dobro za sada... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ma jeste,kao burazer..ja mislim da je to sofer iz busa koji si prepolovio...pa si ga malo peglao  ;D ...priznaj...
A ne ne  pa rekao bih ja,nego ja cistio sneg a on bilde grudva pa u glavu,OPAAA dodji ovamo.... [rofl] [rofl] [rofl]
to ume u nekom trenutku da bas bude zajebano...pogotovo kad si na vrhuncu nervoze...moj sinak junior(4 god.)ima foru da kad igram need for speed i kad je bas napeta situacija,on mi se prisunja iza ledja i zabode mi prst u uvo  :o :o pa nemas pojima koliko je puta dobio batine zbog toga...i ne vredi...i uvek mu pozelim da sto pre odraste i stasa u pravog momka da mogu ko covek da ga nabodem pesnicom a ne ovako ,sa pruticem  :D

CBRR1

Citat: MIGE poslato 13 Decembar, 2012, 11:50
Citat: CBRR1 poslato 13 Decembar, 2012, 11:44
Citat: MIGE poslato 13 Decembar, 2012, 11:41
Citat: CBRR1 poslato 13 Decembar, 2012, 11:38
Citat: Kengur poslato 13 Decembar, 2012, 11:34
Nema nista gore nego biti mladji brat... :) Mnogo mladji... :)

Ovo moje tele je starije od mene skoro Nosam godina, i skoro uvek je znao da pretera u zajebanciji... Jedne zime je popio lopatu po ledjima zbog ''grudvanja''... Doduse uvece je pao maltret jedno sat vremena, ali je vredelo... :)
Ovaj moj je mladji od mene 12 god...i podnosi dobro za sada... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ma jeste,kao burazer..ja mislim da je to sofer iz busa koji si prepolovio...pa si ga malo peglao  ;D ...priznaj...
A ne ne  pa rekao bih ja,nego ja cistio sneg a on bilde grudva pa u glavu,OPAAA dodji ovamo.... [rofl] [rofl] [rofl]
to ume u nekom trenutku da bas bude zajebano...pogotovo kad si na vrhuncu nervoze...moj sinak junior(4 god.)ima foru da kad igram need for speed i kad je bas napeta situacija,on mi se prisunja iza ledja i zabode mi prst u uvo  :o :o pa nemas pojima koliko je puta dobio batine zbog toga...i ne vredi...i uvek mu pozelim da sto pre odraste i stasa u pravog momka da mogu ko covek da ga nabodem pesnicom a ne ovako ,sa pruticem  :D
Prst u uvo ahhaahhaahhahaahaahahahahh mali je  [kralj]

Kengur


MIGE

pazi,ne boli to nista nego mislis da ti je uletela neka zivuljka u uvo..nezgodno bre...a kad on igra i ja to njemu uradim,odmah otrci mami da se zali...majke mu ga... [ludak]

Hohštapler

...i ja imam brata starijeg 8 godina :) (nas je trojca braæe)
Meni se svi uvek èudili ¹to su mi keva i æale tako blagi, nikad nisu ni ton povisili na mene i brata i blizanca, ja im uvek ka¾em da nije ni bilo potrebe, stariji nas je le¹io za sve, i kad treba i kad ne treba (èesto èini mi se po direktivi glavno komandujuæih) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE


CBRR1


MIGE

na moru nije niko sa njim hteo u bazenu da se igra...ili je cupao decu ili ih prskao ili im uzimao loptu...sto puta je obecao da nece vise al ne vredi  [ludak]

CBRR1

Mora da je onoj maloj gurao prst isto,al ne u uvo...mali ludak  [kralj] [kralj]

MIGE

Citat: CBRR1 poslato 13 Decembar, 2012, 12:09
Mora da je onoj maloj gurao prst isto,al ne u uvo...mali ludak  [kralj] [kralj]
sram te bilo cika cbrr1  :D