Glavni meni

RASPRODAJA CVIKERA!!!!

Započeo gmum44, 29 Januar, 2011, 22:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gmum44

U OPTICI "LA GATTA"KUPIS JEDNE DRUGE SU DZ!!!I U DELTI I U MERKATORU!!!ima dobrih modela !!moze i na rate do 3 rate cekovima !!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

SSZGO

a cena tih prvih koje kupis krece se od do koliko ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

To samo pokazuje koliko deru u startu... Cuj, da pisem 15.000 (3 ceka) za naocari... [ludak] Ne ti Gmume, nego trgovci... [prebicute]

gmum44

cene su od 5000 pa do 32000 ima cvikera i od 250000 ali one nisu na akciji!
arnette,d&g,prada,chanel,miu-miu,feragamo,revo,persol,vogue,bvlgari,oakley,...
ima i ray-ban ali za jedne rejke mogu da se izaberu  jedne drugi brend ne rey-ban,i na akciji nisu rucno radjene naocari i neki extra skupi bendovi!
modeli 2009,2010,ima i novih 2011.
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

gmum44

Citat: Lazic poslato 29 Januar, 2011, 23:52
To samo pokazuje koliko deru u startu... Cuj, da pisem 15.000 (3 ceka) za naocari... [ludak] Ne ti Gmume, nego trgovci... [prebicute]
jbg,ima ih i za 1000 din ali...
ima i kod sanera,mada ni saneri nisu vise ono sto su bili,sada kupe divca 1000 (3-5 e)kom i prodaju kao kradene originale!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

SSZGO

E ja ne nosim te fensi, jel ima nekih sportskih?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Citat: gmum44 poslato 30 Januar, 2011, 00:19
ima i kod sanera,mada ni saneri nisu vise ono sto su bili,sada kupe divca 1000 (3-5 e)kom i prodaju kao kradene originale!

Pa lakse nego stvarno da kradu, a skoro pa legalno... Nudili su my satro RB za 30-20-15-10e... Mada i dalje mislim da im se isplati da jedne "daju", jer kriza drma i fensy dizajnere, a oni mogu da spuste cenu dooosta...

gmum44

arnette,prada sport,oakley i revo su sportske!od 5000da 15000, nadjes sa nekim dva komada po 7000 istalite se po 3500 i imate kvalitetne cvikere za male pare!na novom bg-u si svrati ili do merkatora ili do delte.pogledas i znas!sve imaju sertifikate i garancije ...
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Lazic

Mudro zboris, 3500 za firmirane cvike, ne zvuci mnogo... Nekad se vise placalo sanerima...