Glavni meni

BMW projekat

Započeo gorki, 15 Maj, 2014, 17:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gorki

Sa covekom sam se upoznao 2010.god.kontaktirao me je oko nekuh delova preko foruma,sada smo vec prijatelji.Alen je iz Skoplja.
Projekat se blizi kraja.
Sta mislite o oveme manijaci?




THINK BIKE !

Hurricane

...¹ta da mislim o ovome, Sunce ti ne jebem...

k'o da mu je Lipu neki rod...  ;D

Andjelo

ubaci jos koju sliku  da vidimo  malo bolje   .....................sto se tice projekta lepa zamisao

ЯЭВОЛУТИОН

MENI SE NE DOPADA KOVERZIJA SA KARDANA NA LANAC.....Nije bilo potrebe za tim...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Maj, 2014, 18:45
MENI SE NE DOPADA KOVERZIJA SA KARDANA NA LANAC.....Nije bilo potrebe za tim...
pa kad promenio viljusku moralo je.na skupu u v.plani vidim ja neku budzevinu od:ram nepoznatog porekla,motor od peglice,menjac od r-25 prenos slican ovom sa nekim lancima a na tocak lanac.to je tako sklepano da sam se zacudio sta ljudi sve mantaju u glavi.u pocetku gledam motor i ne prepoznajem a gazda dolazi i smeje se.kaze na a putu ide 80 bez problema.ja ga ne bi vozio ni 20 al jbg covek se vozi.

Cale

Ludo burazeru ! Veoma interesantno i originalno.  [clapp]

ЯЭВОЛУТИОН

ali ne vidim razlog....ako je vec odabrao BMW za projekat, onda je trebao da ostavi kardan....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jin-jang

gorki

Promena zadnje viljuske i ogobljenja,moralo je,
Kad ga ofarva i stavi auspuhe bice sasvim druga prica.Meni licno interesantno.
THINK BIKE !

gorki

Citat: hurricane poslato 15 Maj, 2014, 18:29
...¹ta da mislim o ovome, Sunce ti ne jebem...

k'o da mu je Lipu neki rod...  ;D
Chop Shop - London Garage S2 e4 p5
THINK BIKE !

lord_oblivion

Daj slike s leve strane, zanima me kako je uraðen prelaz na lanac. I ¹ta je taj cincilator gore, iz koga ide prednji lanèanik ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: lord_oblivion poslato 15 Maj, 2014, 20:48
Daj slike s leve strane, zanima me kako je uraðen prelaz na lanac. I ¹ta je taj cincilator gore, iz koga ide prednji lanèanik ?

to gore je konusni par sa nekog japanskog motora sa kardanom...yamaha ako se ne varam....sluzi da bi se okretanje osovine zakrenulo za 90 stepeni....otprilike sluzi suprotno od svhe za koju je projektovan.....projektovan je da aksijalno pretvori u radijalno a sada radijalno pretvara u aksijalno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninja66

Nesto na tu temu.


juga

Mu¹ki projekat, svidja mi se ¹to nije od onih:...'' promenio sam sic i korman, lepo sam ga ofarbao i eto cafe racer''!

Lazic

Citat: ninja66 poslato 15 Maj, 2014, 21:35
Nesto na tu temu.


ovo je bmw vilju¹ka sa kardanom, dodu¹e par vekova mlaða...:D Nema varanja, mora lanac da bi ludilo bilo kompletno...;D

edit:
sad videh da je i agregat moderniji...:D

goranvojska

sta moderniji-vis da je nov al imao frajer para pa se zezao jbg.

juga

©ta imao para pa se zezao, imao para pa platio da se drugi zeza, a on da se kurèi!