Glavni meni

ima li ugrozenih manijaka od ovih poplava

Započeo goranvojska, 15 Maj, 2014, 09:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jocika

Citat: Havarisan poslato 17 Maj, 2014, 00:57
U Zr nista od poplave za sad.

Zivo ako dodje do poplave i ako bude trebala pomoc zovi,dolazimo da pomognemo...

Havarisan


Che


durmitor2000

I ja dobio informaciju u Šapcu došlo masa ljudi ali dzakova i peska nema. Organizacija nigde i cekaju se dzakovi iz Novog Sada. A to se ne govori jer to šalje AP Vojvodina. A Sremsku Mitrovicu brane profesionalci iz Vode Vojvodine i to na smenu. Smena u 3h.
Ali makar ovi iz Bgd-a su veseli i pokazali volju da pomognu.

durmitor2000

Citat: Che poslato 17 Maj, 2014, 01:27
[doh]



I ja cuo od nekoliko izvora. To ti je kad podju navijaci i kad pozove "vodja"

Boban_m

Manijaci, treba mi pomoc. Mama me je upravo kontaktirala i zamolila da prosledim preko drustvenih mreza, jer ne uspijeva da dobije telefonom nadlezne sluzbe u Srbiji.

Moja tetka, Zora Lazic, i njena unuka Selena su ostale zarobljene u kuci u Zveckoj (Sabacki put) kod Obrenovca, 31 ulica Brace Lazic br. 7. Voda brzo nadire, molim vas da prosledite ovu informaciju nadleznima.

Hvala.

Hohštapler

Ljudi, u NSu se tovare d¾akovi, grdilo ljudi je tamo, mi hteli da idemo, zvao drugara koji je tamo, ka¾e da ljudi ima i previ¹e da su spori sa mehanizacijom!
Momci pune d¾akove munjevito, ima ih na stotine, ali da jako puno vremena traje utovar bagerom u kamione i da se kamioni sporo zamenjuju, oni stoje i èekaju da bager, pa napune bager d¾akovima pa onda èekaju da bager to odnese u kamion.
Evo slike od malo pre.
Javljate ovima u ©A da saèekaju, da ra¹ire, ¹aljite slike, samo da to ima tamo ko da istovara i reða!!



Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


castor

Ja sam u Krnjaèi iza poljoprivredne ¹kole. Bio sam prije jedno sat i ne¹to na Dunavu i ne lièi mi da æe skoro da se prelije na obalu. Ali to je moj subjektivni osjeæaj. Pitanje je kako æe i koliko vode stiæi, da bi mogli dalje ne¹to da radimo…

Dobio sam informaciju da se jedan dio ljudi iz Obrenovca nalazi i u Studentskom gradu, a i da se sutra sprema akcija za pro¹irenje bedema u Krnjaèi, Kote¾u i Borèi...
It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

Citat: Boban_m poslato 17 Maj, 2014, 01:53
Manijaci, treba mi pomoc. Mama me je upravo kontaktirala i zamolila da prosledim preko drustvenih mreza, jer ne uspijeva da dobije telefonom nadlezne sluzbe u Srbiji.

Moja tetka, Zora Lazic, i njena unuka Selena su ostale zarobljene u kuci u Zveckoj (Sabacki put) kod Obrenovca, 31 ulica Brace Lazic br. 7. Voda brzo nadire, molim vas da prosledite ovu informaciju nadleznima.

Hvala.

1985 Broj za hitne sluèajeve!

edit:
sad mi javljaju na FB i 112
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

durmitor2000

Citat: Boban_m poslato 17 Maj, 2014, 01:53
Manijaci, treba mi pomoc. Mama me je upravo kontaktirala i zamolila da prosledim preko drustvenih mreza, jer ne uspijeva da dobije telefonom nadlezne sluzbe u Srbiji.

Moja tetka, Zora Lazic, i njena unuka Selena su ostale zarobljene u kuci u Zveckoj (Sabacki put) kod Obrenovca, 31 ulica Brace Lazic br. 7. Voda brzo nadire, molim vas da prosledite ovu informaciju nadleznima.

Hvala.

Stavio sam na twitter sa tagom #poplave

Jecko

Bobane sherovano ovde...

http://www.ustream.tv/channel/r1-avala

Kazu da su u problemu....nemaju ni slobodnih ekipa, a uskoro vise ni goriva.... :(

Ima mnogo dece u Obrenovcu koja su i dalje u opasnosti...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

djolefer

Ja sam u sabcu od 22 h sinoc.. Ujuru u 7 moram kuci... Ja sam organizovao moj kombi i 15 ljudi.. Ima ljudi podosta.. Hvali malo dzakova i peska
:D

eclipse4

Citat: Boban_m poslato 17 Maj, 2014, 01:53
Manijaci, treba mi pomoc. Mama me je upravo kontaktirala i zamolila da prosledim preko drustvenih mreza, jer ne uspijeva da dobije telefonom nadlezne sluzbe u Srbiji.

Moja tetka, Zora Lazic, i njena unuka Selena su ostale zarobljene u kuci u Zveckoj (Sabacki put) kod Obrenovca, 31 ulica Brace Lazic br. 7. Voda brzo nadire, molim vas da prosledite ovu informaciju nadleznima.

Hvala.

upravo javljeno ovde

http://www.ustream.tv/channel/r1-avala

Jecko

Bobane upravo su primili info o tvojoj dojavi, poslace nekog.

Slusam
http://www.ustream.tv/channel/r1-avala

aæimo

Bobane, upravo su preneli spasiocima adresu. Èekam odgovor...

Hohštapler

#217
Citat: djolefer poslato 17 Maj, 2014, 02:08
Ja sam u sabcu od 22 h sinoc.. Ujuru u 7 moram kuci... Ja sam organizovao moj kombi i 15 ljudi.. Ima ljudi podosta.. Hvali malo dzakova i peska

Djole, rasprièaj tamo svima, da ljudi ne klonu duhom, u NSu se tovare d¾akovi, stotine momaka ih tovari, ali kamionima treba sigurno par sati da stignu, i fali im mehanizacije za utovar, poka¾i im ove slike, nek se rasprièa!


edit:
Sad gledam medije, nigde niko ne prenosi da se u NSu tovare d¾akovi, svi samo prenose besnu raju iz ©abca koja stoji i èeka, niko im ne govori da se èeka da to stigne iz NSa.

Saèekala nas je ova nesreæa sa spu¹tenim pantalonama, ozbiljno smo najebali ako se ovi politièari ne saberu i ne organizuju kako treba, naroda ima samo treba neko da ih usmerava!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Odneo.lekove u klinicki centar. Krenuli su i hemofarm i zdravlje ka kc. Mislim.da tu nece biti nestasice. Ako treba i sutra cu opet. Neka Bog pomogne.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!