Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ako je neko od manijaka izgubio kljuceve (od kofera ili cega su vec) nalaze se kod arhangela

http://s18.postimg.org/n9ncpr2zt/20141012_024333.jpg

Hattrick

Citat: UFF poslato 12 Oktobar, 2014, 06:56
...za malo fajt ili polufajt gde i ja umalo najebah smirujuci strasti, novi lazicev pad i...[/url]

...Klipnjacu kroz blok  :o

Pricaj sta se izdesavalo za nas koji nismo bili u prilici ovog puta da prisustvujemo  [flashing]
Izgleda bilo bas ludo vece  ;D

Havarisan

Ovo je Kostina klipnjaca, odmah sam je prepoznao!

Kostić

Citat: Darko poslato 12 Oktobar, 2014, 06:19
Sta se desilo,  sta sam propustio?

sve si propustio, jebala te svirka i ti grandnarodnjaci. ko ima slike sa lica mesta, nek kaèi. ko ima delove, nek èuva za uspomenu. ja æu kasnije da slikam, da vidim jel mo¾ese zalepi selotejpom, pa da ja¹em ;D

Tatica

Прича се да је екипа једне јапанске емисије (нешто као ''Генералка'' на Дискаверију) чула за Костин Сузуки, па су решили да га тајно среде и изненаде власника. Послали су тим најбољих фабричких механичара. Када су стигли до Кошутњака и видели мотор, десило се нешто неочекивано. Емисија није снимљена. Део екипе се онесвестио, један члан је покушао ритуално самоубиство. Вратили су се необављена посла, а у Јапану је проглашена тродневна жалост.











Kostić

lepo sam ja reko, da se otpustila klipnjaèa. a to se desilo jo¹ pre one vo¾nje na avali, sa daretom bokijem i kastorom. pa sveti suzukijev ¹raf je dobro i trpeo, pre no ¹to je puko. al, to je suzuki ; )

sutra vadimo kopèu iz radilice, zablokirala je, do¾emo klipnjaèu gore, ve¾emo ¾icom, i teram na dva cilinda ;D










Balsa Wrx

Naci suza zivi i dalje? hahaahhaha
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

nemke

Suzuki cvaja. ima da radi na dva klipa.  [kralj]

VR 46

Twist of wrist!

K0le

 [rofl]
pumpa za vodu

Ni¹ta zlonamerno Kosta, samo èim sam video u kom pravcu ide projekat 'Bik' odmah sam se setio ove scene  ;D  [cheers]

VR 46

Citat: UFF poslato 12 Oktobar, 2014, 06:56
ako je neko od manijaka izgubio kljuceve (od kofera ili cega su vec) nalaze se kod arhangela

http://s18.postimg.org/n9ncpr2zt/20141012_024333.jpg
uffe pa ti si se sinoc ozenio a ni ne secas se,vidi burmu :D
Twist of wrist!

Plazma Keks

ne razumem zasto problem nisi resio u startu, nego si cekao da sve ode u Q i sada ce popravka biti mnogo skuplja. imam puno takvih musterija, ali mi i dalje nije jasno, zasto?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 12 Oktobar, 2014, 20:12
ne razumem zasto problem nisi resio u startu, nego si cekao da sve ode u Q i sada ce popravka biti mnogo skuplja. imam puno takvih musterija, ali mi i dalje nije jasno, zasto?
akutna dekintoza.....a i neplansko trosenje sredstava.....meni je odavno sve jasno.....postoji nesto u ljudima sto ih tera da ignorisu problem dok vozilo radi.....if it's not broken don't fix it.....by Cizal
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Oktobar, 2014, 20:36
Citat: Plazma Keks poslato 12 Oktobar, 2014, 20:12
ne razumem zasto problem nisi resio u startu, nego si cekao da sve ode u Q i sada ce popravka biti mnogo skuplja. imam puno takvih musterija, ali mi i dalje nije jasno, zasto?
akutna dekintoza.....

[rofl] [rofl] [rofl]



clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

Citat: VR 46 poslato 12 Oktobar, 2014, 20:10
Citat: UFF poslato 12 Oktobar, 2014, 06:56
ako je neko od manijaka izgubio kljuceve (od kofera ili cega su vec) nalaze se kod arhangela

http://s18.postimg.org/n9ncpr2zt/20141012_024333.jpg
uffe pa ti si se sinoc ozenio a ni ne secas se,vidi burmu :D

pa nemam ja cevape od prstiju bre  [prebicute]

VR 46

Twist of wrist!

Tatica


Havarisan

Znas kako kazu kod nas? Izasla da vidi koja budala turira!!!     [rofl] [rofl] [rofl]

mkt