Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

Kosta kuku tebi kad budes prodavao Suzanu , ako ljudi procitaju kako si je ganjao jadnu pun gas :D ......   ;D

Kostić

jo¹ veæi manijak pre mene je to terao, pa mi bilo ¾ao da ne nastavim tradiciju. plus, nisam ja trgovac, kupio sam ga da u¾ivam u ¾ivotu, ¹to pa da ga prodam. kad se raspadne, ide u sobu ;)

FANTOM

E ako si mi rekao da te sluzi u zdravlju ....  [cheers] ...  imao zam ja slican stav za moju Hondu cak sam pricao da joj ni tamic ne moze nista pa na kraju sam je pokrivio ko gudalo ,srecom ja ostao ziv....  Na kraju nije zavrsila u sobi , nego kod novog vlasnika za male pare, entuzijaste koji oce to da ispravlja da se vozi ....   :)

Kostić

va¾no si ti sinak osto ¾iv. jebo motor. nek je tebi rakije i ¾ena, stav se gradi u penziji  [cheers]

Kostić

popravio : 0

pokvario : 3 - guma na koncima, regler slabo puni - ne valja, u glavi znak ?

:'(

Kostić

sredio sam motor, ovaj 'dnevnik' mo¾e u ¹pajz.

Plazma Keks


Kostić

èim ga popnem u sobu, biæe. kad ja ne¹to sredim, to vi¹e ne radi ;D

Ivan1979

Citat: kosta66 poslato 16 Jun, 2014, 11:47
èim ga popnem u sobu, biæe. kad ja ne¹to sredim, to vi¹e ne radi ;D

I bilo je vreme  [rofl] [rofl] [rofl]

Kostić


Lazic

Ja mislim da to nije ni¹ta... I dalje mo¾e 260...:o ;D

Kostić


Lazic


Kostić

jo¹ se ja èudim, kako to da mi platno tako kliza po ulici kad ono - oil oil ;D

I love extrem sport, go go bejbi!  ;D

Kostić

sad umalo nisam pao na mostu, jao jao, kad se jednom budem prosuo po ulici...

BOKYBOY


Kostić

¹to onomad reèe moj kom¹ija darko, ti ne koristi¹ ni 50 posto od onoga ¹to ovo mo¾e da pru¾i. ¹ta li bi mu bilo da sam okoristio ¹eset posto ;D a volim kad oæe i mrtav da ide, poèeo je da lupa, moj sin je reko da je gotov, kapiram, mene oæe uvek najgore, ako je crko ventil, pa opalio po klipu, pa ga probu¹io, ja sam na konju ;D da su samo karike il glava bila bi pesmica.

al ima da ide dok ne stane, makar se vuko dvaes na sat. za sad jo¹ uvek pali, ala na veæe nizbrdo, neæe vi¹e na gospocki  [joint]

Lazic

Na svu sreæu da je Balkan brdovit...;D

Kostić


Kostić