Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić


Kostić

stigao mi je nov zlatni did. o da. jo¹ samo da iznaðem ko ima alat za spoj i re¹en problem. onaj F1 je poluprazan akumulator pravi bunu. znaèi i to je re¹eno.

Kostić






suzana je napokon dobila nov lanac. majstor caki iz ¾arkova ima original alat. preporuèujem. èova je super lik.

Hurricane

#63
koliko para?

Darko

on bese i ume dobro da izbalansira gume ?

Kostić

pare nisu bitne, èovek je namestio lanac kako treba, za balansiranje ne znam.

Kostić

ie do kurca. sad mi crko kumulator. jel morase ceo ¾ivot jebem skr¹evima? mora, jebo ¾ivot kad ti sve potaman. ¹to neko reko, nisi 'bajker' ako ti ne padne pljusak na glavu, ne crkne ne¹to na putu a nema¹ ni ¹rafciger, ostane¹ bez goriva...

pa neæe¹ vala, kupiæu punjaè




Kostić

èovek prodaje nove mercedes gel kumulatore po tries evra. bi mi ¾ao da dam dve iljade za koznakakve punjaèe na buvljaku pa uzo jedan. isti ko suzin al malo vi¹lji, za 2 cm i pa¹e.

UFF

okaci sliku
a tvoj stari mi donesi da ga nakacim na c-teck da vidimo jel ce da ozivi

Kostić

¾iv je nego je poluprazan. odneæu ga kod goksija da ga napuni. nov je isti kao i ovaj samo je vi¹lji za nekih dva do tri cm-a, èak i ¹rafovi pa¹u. slikaæu posle pa æu da ga okaèim

VR 46

Citat: Darko poslato 22 Maj, 2014, 16:51
on bese i ume dobro da izbalansira gume ?
Meni je balansirao gume na ninji,sve pohvale...sad za cenu slagacu te,ali je uzeo za dve gume oko soma din....ne secam se tacno.
Twist of wrist!

Kostić


VR 46

Twist of wrist!

Kostić

ostavio sam malo vazduha da ne zablokira pri naglom koèenju i nema guzokliz. stari trik

Kostić


Lazic

Èemu ti slu¾e tolike ¹ibice...?

Kostić

za potpalu. kad negde stane ma¹ina da mi ne bude ladno dok doðe ¹lep ;D

Lazic

Pa nije to moskviè, majka mu stara...:o ;D

Kostić

ba¹ moskva. al japanska. oti¹o i vratio se sav razdrkan, palio na gur, ¹tucao do sedam iljada, al preko sedam proradi. gornja klapna zaglavila otvorena, sajla se ra¹rafila, al ja stigo u vrbas za petnes minuta  ;D ja ovo ne mogu da uni¹tim koliko god ga muèio  [neampojma]

mkt