Glavni meni

Da li ste bili prevareni?

Započeo MotoManijak, 29 Januar, 2011, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MotoManijak

Saznali ste ili ste ga/nju uhvatili u lazi/delu i sta sad?  :o  [neslusam]

Kako biste reagovali?  [dunce]   [zena]

EDIT - bi ste se pise zajedno, izmenjen naslov teme, forum.prostacina.org na drugoj adresi...  [unistenje]

BANE BROTHERHOOD

 za njega svaka cast [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] za mene [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid]za nju [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [zena] [zena] [zena] [zena]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

ЯЭВОЛУТИОН

To meni nem oze da se desi.
Ja pre nego sto dodjem kuci uvek se najavim, a i tada okasnim bar pola sata. Na vratima prvo zvonim, pa kucam a tek onda uzmem kljuc u ruke i otklicavam vrata bar 10 minuta. Kad udjem u kucu, odmah u kupatilo pa se dobro istusiram i odradim sve nuzde, cirka 45 minuta, i tek onda udjem u dnevnu sobu pustim glasnu muziku i sednem za sto da jedem. ;D ;D ;D
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit



                      Jednom vrlo jakom niskom biznismenu se desilo da je otisao na neki simpozijum u Bg i tamo se uz casicu sprijatelji sa nekim sugradjaninom samo tako.E sad ponapijali se oni dobro i resili da skrate boravak u BG a ovaj mladji zauzvrat obeca da cim dodju u Nis on ga vodi kod njegove svalerke na jagnjetinu .
                      Pogadjate kod koga ga je odveo....naravno kod njegove zene koja je vrlo brzo postala bivsa.
                     '' Kako smo se priblizavali mojoj kuci sve mi je postajalo sumnjivio,ja sam i ranije nesto sumnjao ali ovo '' 

DebeliZmaj

da uhvatish na delu ?
pa samo se pridruzish ... nemorash se cimash sa podgrevanjem...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: pit poslato 29 Januar, 2011, 14:28


                     Jednom vrlo jakom niskom biznismenu se desilo da je otisao na neki simpozijum u Bg i tamo se uz casicu sprijatelji sa nekim sugradjaninom samo tako.E sad ponapijali se oni dobro i resili da skrate boravak u BG a ovaj mladji zauzvrat obeca da cim dodju u Nis on ga vodi kod njegove svalerke na jagnjetinu .
                     Pogadjate kod koga ga je odveo....naravno kod njegove zene koja je vrlo brzo postala bivsa.
                    '' Kako smo se priblizavali mojoj kuci sve mi je postajalo sumnjivio,ja sam i ranije nesto sumnjao ali ovo ''  

Pa onda je morao da podeli i "svalerku" i jagnjetinu kad se vec sprijateljio sa covekom ;)
Mogu da razmene iskustva

Lazic


Panta Zemunac

To meni, Balkancu ne mo¾e da se desi... [nono] [nono]...normalno, kada nisam o¾enjen... [zvizdi] [zvizdi]...a ostale su ¹valerke (nego, da vas vodim do neke svoje? ma ba¹ u va¹oj ulici. :o)... :P :P                                                                 [srednjiprst]

Lazic

CitatEDIT - bi ste se pise zajedno, izmenjen naslov teme, forum.prostacina.org na drugoj adresi...
« Poslednja izmena: juèe u 13:11 SSZGO »

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] E, neka si mu rekao...

MotoManijak

CitatEDIT - bi ste se pise zajedno, izmenjen naslov teme, forum.prostacina.org na drugoj adresi...
« Poslednja izmena: juèe u 13:11 SSZGO »


Kadbudempisaocvondacudapazimnapravopisauostalimslucajevimaznaskolikomijestalodotoga?

Lazic

Citat: MotoManijak poslato 30 Januar, 2011, 02:43
CitatEDIT - bi ste se pise zajedno, izmenjen naslov teme, forum.prostacina.org na drugoj adresi...
« Poslednja izmena: juèe u 13:11 SSZGO »


Kad budem pisao cv onda cu da pazim na pravopis, a u ostalim slucajevima znas koliko mi je stalo do toga?

ne moras da se samobanujes odma`...

Vlada GS

Da se ne lazemo, u danasnje vreme niko nikoga ne moze da sacuva. Ni muz zenu, ni zena muza....

Ovo vazi za one koji jos nisu stupili u bracnu ( mracnu ) zajednicu.....dok ste mladi, izludujte se sto vise mozete.....provedite zivot....

Svako od nas mora da se ''izivi'', problem nastaje kada dodju klinci, a to vas sustigne....i tada ispastaju deca....

Cuvajte se drugari, i onda kada mislite da niste, znajte da ste joj '' na nisanu ''.....

Prvi znaci '' muvanja '' su kada on/ona pocinje da nosi svoj mobilni telefon svuda po kuci sa sobom.....iskljucen signal za dolazne poruke....e to je ''pocetak kraja ''

DebeliZmaj

Citat: MotoManijak poslato 30 Januar, 2011, 02:43
Kadbudempisaocvondacudapazimnapravopisauostalimslucajevimaznaskolikomijestalodotoga?

lol
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Gašpar

Citat: MotoManijak poslato 31 Januar, 2011, 23:16
Evo poslastice

http://www.index.hr/forum/default.aspx?q=t&idf=11&idt=291929&p=1

Prvi post manje-vise ali sto su dooooobriiii odgovori!!!
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Jos se ona jadna primila da joj svi govore realne stvari  :D

Ima nas raznih [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]