Glavni meni

honda cbr 900 r

Započeo ness, 29 Mart, 2014, 14:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ness

E ovako odakle da pocnem . . .  hm naravno . . .  prvo sam sve delove skinuo sa rama bukvalno svaki sraf . . .


ness

onda sam narucio komplet lezajeve u tockovima , iglicaste lezaje za vrat na volanu nove semeninge i ulje , kupio sam prednju i zadnju gumu i sve sam to namontiro felne sam ofarbo u crno i stavio narandzaste trakice .

ness

imam jos dosta da radim i da radim oko nje zamislio sam da cu sve sto mogu da zamenim na njoj da stavim novo . . . sto se tice agregata uzecu samo novu uljnu pumpu , nove svecice , lanac bregaste , spaner , ulje i filter i kupio sam lanac i lancanike auspuh sam kupio sbk . . .

ness



ovako je izgledao motor kad sam ga kupio

ness


ness

ako moze neko da mi da jos neki savet sta bi jos mogo da zamenim neka javi . . .

Plazma Keks

nemoj farbati plastike

ness

necu fabricke su i felne sam farbao i stu boju i kupio nove trakice

ness

MOJ STARI MOTOR , MOJ I CALETOV RUCNI RAD OD GROBLJA BUKVALNO MOTORCIC


ness

RUCNO POLIRANJE FARBANJE I SVE OSTALO !!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ness

a zbog uzvinicka pitas navika izvinjavam se

Ivicat

velika slova...

Evo savet sta bi mogao jos da uradis. Uzmes ram i tockove sa prve slike i stavis pedale :D

Pisi sta si na starom motoru sredjivao. Jos ako imas neke slike, super.

ness

Citat: Ivicat poslato 01 April, 2014, 12:26
velika slova...

Evo savet sta bi mogao jos da uradis. Uzmes ram i tockove sa prve slike i stavis pedale :D

Pisi sta si na starom motoru sredjivao. Jos ako imas neke slike, super.
Prvo sam sve rasklopio , onda sam uzeo ram i dobro ga opro . Posle nekog vremena sinula mi je ideja da imam poliran ram , i poliro sam ram vodena smirgla do usijanja pa polir pasta i sve rucno  . . .

ness


ness


goranvojska

svaka cast na ulozenom trudu.za pohvalu

juga


ness



   masina je sklopljena

ness