Glavni meni

Vanucci kozni kombinezon XL(54)

Započeo bikerboyz, 16 Mart, 2014, 14:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bikerboyz

Prodajem kozni kombinezon licno moj u fabrickom stanju bukvalno bez tackice na njemu il tragova nosenja kao nov. .. staro godinu dana. .. vrhunsko odelo od debele koze sa full protektorima. .. ne bi ga prodavao nikad samo sam se ugojio pa ne mogu vise da nosim gornji deo tj mogu al mi je tesan... moze zamena za isto ovakvo il slicno samo renomirane firme i naravno u ovakvom stanju velicine 56 uz moju manju doplatu...

cena 200 e









info na 062/8595197

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bikerboyz

Heheheh malko...al ako ga ne prodam u skorije vreme necu ga ni prodavati samo da mi pocne sezona otice kile dole.....  :D

jevta

Oces da se menjas ako mi zena dozvoli 8)

bikerboyz


Toma RR

za kolikog je ovo coveka otprilike ?

bikerboyz

pa 180-186cm i 77-87kg...moze i veca kilaza mozda do 90kg.ja imam 92kg i vidis na slici kako mi stoji knap,j..e me stomak...

Toma RR

Jbga, Ja sam 185cm i imam 94kg  :(

bikerboyz


dr32

Samo bi dodao da sam ja probao nesto slicno velicine 52 i bilo mi je bas komotno, al su mi rekli da mi treba tesnije, tacnije 50 na mojih 180cm i 80kg. Cisto da znate orijentaciono, inace je cena jako korektna.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

bikerboyz

Hvala dr32...cena jeste korektna cena spram kvaliteta kombinezona...zao mi sto ga prodajem al vidis na predzadnjoj slici kako mi je tesan...
Ovaj je napravljen da bude nuz telo...ja sam 187cm i 92kg samo 5-6 kila imam viska za njega...  [doh]

dr32

Samo salatice metar dana i ima ponovo da budes ko skrojen za kombinezon ;)
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Hohštapler

...od kad je sjebo nogu, ugoijo se kao SLON! :D
Sad kad sam ga video u subotu, jeeedva sam ga prepoznao! :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bikerboyz

Uuuu bre al ga pretera....:-b ugojio sam se 7 kg ...imao 84-5 a sad 91-2kg...nije puno a ti znas cime se bavim tako da cu to skinuti brzo.samo da krenem da radim... :-)

Hohštapler

...priznaj, ¾ena poèela da te rani kako treba, da se ne bi smuco po kafanama.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bikerboyz

Preznajemo...:) pa ja radim u jednoj sta da ti kazem kad sve znas...rani zena rani i kavana...;-)

bikerboyz

aktuelno i moguca manja korekcija cene ... :D

bikerboyz