Glavni meni

Gde kupiti ....

Započeo Popsy, 27 Januar, 2011, 14:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Nadalina

hihihihihihihihi

;D

Znam te kako razmisljas! ;)
Dzukela u podznaku

dzimika

pratim :D
kad saznas znaj da imas i mene kao zainteresovanog za ovo :D

RoaD GunneR

A da probas da pitas proizvodjaca o tome gde ima maloprodaju?!

Tamanitu



Popsy

ma super je to sa mehanizmom, al mi sa enduro motorima imamo tu dupli problem, prvi je pozicija blatobrana koji bi morao da se seèe i sl... a drugo ¹to bi (barem ja) posle prve nedelje zatrpao mehanizam blatom i bilo bi 0 bodova...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

LM, sta god, samo da se zastitimo od birokrata...

K_A_W_A

koliko ja primecujem kad se zatamni to staklo na kolima, onda se nista ne vidi ni iznutra. U cemu je onda poenta?

Nadalina

Citat: K_A_W_A poslato 28 Januar, 2011, 04:56
koliko ja primecujem kad se zatamni to staklo na kolima, onda se nista ne vidi ni iznutra. U cemu je onda poenta?

Da ne moze neki baja na semaforu, dok cekaju na zeleno, da gleda *isatu ribu ovog sto vozi! ;D

Salu na stranu, skroz kontam to sto pitas i slazem se... Ali, ovo staklo je ponajvise naslo primenu u gradjevini za izgradnju providnih pregradnih zidova itd... A, kao sto vidis, moze i da radi super posao sa tablicama..... :)
Dzukela u podznaku

Popsy

Citat: K_A_W_A poslato 28 Januar, 2011, 04:56
koliko ja primecujem kad se zatamni to staklo na kolima, onda se nista ne vidi ni iznutra. U cemu je onda poenta?

Iskren da budem pojma nemam u èemu je poenta stavljanja toga na stakla od kola osim ukoliko planira¹ sex u kolima pa da ote¾a¹ voajerima... meni je interesantno to ¹to je u pitanju folija koju bi ja drugaèije iskoristi ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

dzimika

nego reci ti nama popsy da li si nasao negde cenu i gde ima u blizini (neka drzava EU) da se pazari?

Popsy

najbli¾e ¹to sam na¹ao je Rusija, trenutno... a mora da ima i bli¾e i ne verujem da je preskupo...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Dzambo

Citat: K_A_W_A poslato 28 Januar, 2011, 04:56
koliko ja primecujem kad se zatamni to staklo na kolima, onda se nista ne vidi ni iznutra. U cemu je onda poenta?

Ja jedniop vidim korist u sledecem:

Parkiras kola, ukljucis (ili iskljucis, sta god da je kad je neprozirno), zakljucas kola i to je to. Nista se ne vidi. I ovo sto Popsi kaze...