Glavni meni

Ugasio se

Započeo yamahaarsa, 13 Mart, 2014, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

yamahaarsa

Imam jedan problem danas lepo upalim motor is prve i metar sam preso on se ugasio i vise nisam mogu da ga upalim sta moze da bude to?

jevta


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: yamahaarsa poslato 13 Mart, 2014, 19:35
Imam jedan problem danas lepo upalim motor is prve i metar sam preso on se ugasio i vise nisam mogu da ga upalim sta moze da bude to?
verovatno iscurele kompresija na cep...mora da dolijes tecne kompresije
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

yamahaarsa

To je motor Yamaha fz1 2007 godsite 1000 kubika kako da dolijem tecne kompresije

jevta

Ako je 1000 kubika mo¾e i kineska kompresija jer je to kineska replika.Ako je pak 998 kubika onda je japanac pa obavezno neka brendirana teèna ili za te velike motore ima ove nove gasovite samo se ta gasovita te¹ko nabavlja kod nas.Ima Revolucija i kinesku i japansku pa vidi sa njim.




Samo pazi da ti ne uvali tu njegovu gasovitu to mi je fal¹.

Plazma Keks

 [watching]
mislim da cu cuti mnogo pametnih saveta

perlx

Obrati paznju na adaptere jer su za jednokratnu upotrebu. Ako se uporebljavaju vise puta ne tece kompresija i nema podpritiska pri ulivanju.

Kanarinac

Ja sam cuo da je yamaha mnogo zajebana za dolivanje i da retko koji servis to moze da uradi

Jocika

Imam ja adaptere ako budu potrebni,bicu voljan da pomognem.


con3

Pusti ove prevarante meni prodali litar kompresije za 1200 a ja istu nasao za 700.

Manjovac_Kv


Jocika

Da a zasto ne kazes da je falilo kompresije u tom pakovanju i jos plus ko zna sta je bilo unutra cim je otvarana ambalaza...

masterunpa

yamahaarsa isti sam ja problem imao sa hondom...i to mi stala na 150km od kuce....jbg odrali me neki nazovi majstori za tu tecnu kompresiju....nego ja sam iz panceva,ima ovde kod nas da se nadje jeftino ispod tezge kod ovih kineza(jbg ja kad sam posao na put nisam je poneo od kuce a imao sam celu litru,neotpakovanu)...mogu da ti je zavrsim jeftino ako si zainteresovan...

con3

Citat: Jocika poslato 13 Mart, 2014, 20:49
Da a zasto ne kazes da je falilo kompresije u tom pakovanju i jos plus ko zna sta je bilo unutra cim je otvarana ambalaza...

Uzeo sam od clana Gaspara ali mu je bio mali nabojak ,to jest prskalo je kad sam ga stavio i ustanovio da ima malo crevo i da tako glatko nece ici .Posle se Njanja ponudio i odradio ga je ekstra ,bolje povlaci .

yamahaarsa

998 kubika imam motor od r1 ali nzm zasta sluzi ta tecnost mozete da mi objasnite sve lepo molim vas

clutch&brake

Citat: con3 poslato 13 Mart, 2014, 21:10
Citat: Jocika poslato 13 Mart, 2014, 20:49
Da a zasto ne kazes da je falilo kompresije u tom pakovanju i jos plus ko zna sta je bilo unutra cim je otvarana ambalaza...

Uzeo sam od clana Gaspara ali mu je bio mali nabojak ,to jest prskalo je kad sam ga stavio i ustanovio da ima malo crevo i da tako glatko nece ici .Posle se Njanja ponudio i odradio ga je ekstra ,bolje povlaci .

ko bolje povlaci? Gasa ili motor? :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

masterunpa

brate ja ne znam tacno cemu sluzi...ali cim tako iz cista mira krene da me jebe,ja samo sunem malo tog sranja i cepam dalje.....a ti ako te bas zanima cemu sluzi pitaj revoluciju on zna 100%...

con3

Citat: njanja poslato 13 Mart, 2014, 21:49
Citat: con3 poslato 13 Mart, 2014, 21:10
Citat: Jocika poslato 13 Mart, 2014, 20:49
Da a zasto ne kazes da je falilo kompresije u tom pakovanju i jos plus ko zna sta je bilo unutra cim je otvarana ambalaza...

Uzeo sam od clana Gaspara ali mu je bio mali nabojak ,to jest prskalo je kad sam ga stavio i ustanovio da ima malo crevo i da tako glatko nece ici .Posle se Njanja ponudio i odradio ga je ekstra ,bolje povlaci .

ko bolje povlaci? Gasa ili motor? :D
Jbg ipak je to KtM ,al nije ni gasa za bacanje :)

con3

Citat: yamahaarsa poslato 13 Mart, 2014, 21:47
998 kubika imam motor od r1 ali nzm zasta sluzi ta tecnost mozete da mi objasnite sve lepo molim vas
Izgubio si 2 kubika ,moguce je da je to jer R pa ta jedinica oznacava 1000 a ti imas 998  , 1000-1000=0 1000-998=2 to nesto nije u redu to mora da je slabija verzija ?

metarex

ne znam kod yamahe al ja na mojim suzukijima koristim iskljucivo xrw25 kompresiju od meratexa ( cik pogodi odakle mi nick  ;D ) za sada nisam bolju nasao a ova vredi svakog franka. e sad, ne znam gde se moze naci u srbiji.
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo