Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aæimo

Za to je A3 keva.

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 17 Maj, 2017, 20:06
Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2017, 19:52
Realno. Ima i grejanje i hlaðenje... I Hidrauliku... ;D

koja je fora sa hidraulikom vise
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Pitao sam se ko æe prvi... ;D

Hidropneumatsko ogibljenje, nema klasiène amortizere i opruge, nego sistem sa vazduhom pod pritiskom i hudrauliènom teèno¹æu. Omoguæava ekstremno udobnu vo¾nju ili moguænost da ide kroz njive kao koza... ;D

Major

Sve to dobro zvuci dok ne crkne prvi put.. :D

UFF

kad crkne odes na otpad i kupis drugu ispravnu oem polovnu kuglu za 20eur

ali jebo usrani citroen da ti gomilu opreme za male pare a ubrzo ti vise stvari ne radi nego sto radi

Lazic

Interesantno, izgleda se Pikaso manje kvari od C5, za 4 godine je samo krepao pokazivaè goriva, svi dugmiæi rade... U stvari sve ostalo radi... ;D

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 18 Maj, 2017, 14:49
Interesantno, izgleda se Pikaso manje kvari od C5, za 4 godine je samo krepao pokazivaè goriva, svi dugmiæi rade... U stvari sve ostalo radi... ;D

svi digmici ? a daljinac za zakljucavanje?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: UFF poslato 18 Maj, 2017, 13:12
kad crkne odes na otpad i kupis drugu ispravnu oem polovnu kuglu za 20eur

ali jebo usrani citroen da ti gomilu opreme za male pare a ubrzo ti vise stvari ne radi nego sto radi

Drugar ima C4 i njemu je sve zivo pocelo da se kvari. Elektronika skroz zbagovala :)


UFF

na mom kad daljincem otkljucam nekad se otkljucaju sva vrata osim suvozaceva pa ako neko ide sa mnom moram da mu otvorim iznutra a sledeci put se otkljucaju sva osim vozaceva pa ja moram da ulazim kroz suvozaceva vrata  [samoubistvo]

Glava Dole

naspricaj sve dzekove kontakt sprejom/WDom, skini i tapacirung i poprskaj sve zglobove WD-om pa onda spric i igla i podmazi uljem... i ako nije u prekidu kabal na spoju sa vratima morace da radi... a i ako ejste resivo je i to :)

stilgar

Citat: UFF poslato 18 Maj, 2017, 13:12
kad crkne odes na otpad i kupis drugu ispravnu oem polovnu kuglu za 20eur

ali jebo usrani citroen da ti gomilu opreme za male pare a ubrzo ti vise stvari ne radi nego sto radi
ne ides na otpad da uzmes istu kakvu si sinuo. Dok sam vozio citroena koji je imao "bombe" radio sam auto u servisu Goran kod cvetkove pijace, na svake dve godine sam isao da zamenim bombe, das mu stare on ti da reparirane i doplata je bila nesto tipa 10-15 maraka po "bombi". ako samo uzmes reparirane a ne ostavis svoje onda je cena veca. Ako neka od repariranih pravi problem odes i on ti da drugu umesto te. tako sam adio 10 godina dok sam vozio citroena. E sad mora da vidis koji serviseri citroena to rade tj ima li jos uvek takve prakse.
p.s. to sto ti zoves kugla majstori zovu bomba :)

stilgar

Citat: Milos96 poslato 18 Maj, 2017, 16:33
naspricaj sve dzekove kontakt sprejom/WDom, skini i tapacirung i poprskaj sve zglobove WD-om pa onda spric i igla i podmazi uljem... i ako nije u prekidu kabal na spoju sa vratima morace da radi... a i ako ejste resivo je i to :)
u krajnjem slucaju glava dole pa polako :)

mrle

ima tu na ledinama, odmah iznad kru¾nog toka ok lik koji radi citroene. Ortak mog burazera.

UFF

Citat: Milos96 poslato 18 Maj, 2017, 16:33
naspricaj sve dzekove kontakt sprejom/WDom, skini i tapacirung i poprskaj sve zglobove WD-om pa onda spric i igla i podmazi uljem... i ako nije u prekidu kabal na spoju sa vratima morace da radi... a i ako ejste resivo je i to :)

hocu nemam preca posla
a i da stvarno nemam preca posla opet se ne bi drkao sa tim  [rofl]

slave74

Citat: mrle poslato 18 Maj, 2017, 16:36
ima tu na ledinama, odmah iznad kru¾nog toka ok lik koji radi citroene. Ortak mog burazera.

Da nije mozda Branko Bursac, ili njegov sin cini mi se Sinisa?

mali_zmaj

Znas kako je Uffe ja sam uzeo Fiata,i prvo su prestala da se otkljucavaju vrata od prtljaznika,i kolega mi kaze,koji vozi Stila,da je to relej,al neki koji je malo poskup i da im je to mana,ali na daljinskom ima posebno dugme za ta vrata,i dok god radi to dugme,koje to otkljucava, ne pada mi napamet da kupujem relej,koji je preskup..  A apsolutno se ne sekiram,koliko para toliko muzike,u jednom momentu sam odlucio da se necu uvaljivati u kredu za noviji auto,skupili nesto love,nesto ostalo od proslog krsa,samo podigli mali kredit da se dopunim..,za sada zadovoljan,lagano cu ga utegnuti,i drljati par godina..
jin-jang

UFF

Citat: Laziæ poslato 18 Maj, 2017, 12:47
Citat: Bori¹a poslato 17 Maj, 2017, 20:06
Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2017, 19:52
Realno. Ima i grejanje i hlaðenje... I Hidrauliku... ;D

koja je fora sa hidraulikom vise
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Pitao sam se ko æe prvi... ;D

Hidropneumatsko ogibljenje, nema klasiène amortizere i opruge, nego sistem sa vazduhom pod pritiskom i hudrauliènom teèno¹æu. Omoguæava ekstremno udobnu vo¾nju ili moguænost da ide kroz njive kao koza... ;D

evo


http://s29.postimg.org/kj7w77z2v/20170518_170622.jpg

ada

A bombe se menjaju?????

Ja vec na dva citroena ni jednu a svaki dan radim sa njim i to kako radim :)

jevta

Koliko treba da bude¹ retardiran konstruktor da prikljuène cevi provede¹ sa donje strane?

DebeliZmaj

relej vrisne .. da stalni napon motoricu za otklucavanje
ovaj radi radi radi dok ne pregori usput ko zna mozda
i upali neku instalaciju... jebesh relej ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Nego Uffe jos uvek nista?
[ninja]