Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

hahahahahaha ... ma salim se ...ako ne preuvelicam  i dodam bar duplo - gubi smisao ;)

Lazic

I tako si se na zadnjem toèku odbio od ¹oferke trolejbusa... :D :-*

Darko

nije to nista .. kad sam ga krno tri nize , izbegao sam avion koji je padao s neba i isao pravo na mene  ;)

perlx

I zivelo jamahinih 600 kuba jer si se pri tome zaleteo i odskocio od ivicnjak pa preleteo provaliju koja se otvorila da proguta avion.

Darko


Glava Dole


Hattrick

Citat: Milos96 poslato 10 Januar, 2017, 18:57
Amateri... :P

Cuj ovog, covek ga na dekli obisao, i on se jos javlja  :)

Glava Dole


Lazic

Citat: Hattrick poslato 10 Januar, 2017, 20:48
Citat: Milos96 poslato 10 Januar, 2017, 18:57
Amateri... :P

Cuj ovog, covek ga na dekli obisao, i on se jos javlja  :)
Pro¹log(predpro¹log) oktobra kad sam drljao po Dimitrijali, gledao sam kako klizam po podu br¾e od kamiona u desnoj traci... :o :D

srbac


Darko

Citat: Hattrick poslato 10 Januar, 2017, 20:48
Citat: Milos96 poslato 10 Januar, 2017, 18:57
Amateri... :P

Cuj ovog, covek ga na dekli obisao, i on se jos javlja  :)


Hahahaahhahahahahahahahahahah , ali prevrnuo sam se od smeha ... idi bre u kurac , gde se seti toga.
Daj Milose klip , da se podsetimo

Glava Dole

I ja se slatko nasmejao, ako ovaj klip nisam pogledao jedno 20 puta do sad jbs mi mater :D Vredi se podsetiti, dve pijane budale [rofl]

! No longer available


Giga Kle

Misljenja molim o ova dva terenca :  Hundai Tucson 2,0 crdi 2006 i ili Santa Fe razmi¹ljam o kupovini, da prodam pe¾ova 407 i kupim ili ili. Da-ne-ok-nevalja. sva misljenja dobrodosla. Hvala.

UFF

oba ruzna za sve pare ali santa fe mnogo bolje vozilo

Lazic

Citat: Milos96 poslato 10 Januar, 2017, 23:44
I ja se slatko nasmejao, ako ovaj klip nisam pogledao jedno 20 puta do sad jbs mi mater :D Vredi se podsetiti, dve pijane budale [rofl]

! No longer available


Dva kompletna idiota... ;D

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 11 Januar, 2017, 02:30
Citat: Milos96 poslato 10 Januar, 2017, 23:44
I ja se slatko nasmejao, ako ovaj klip nisam pogledao jedno 20 puta do sad jbs mi mater :D Vredi se podsetiti, dve pijane budale [rofl]


Dva kompletna idiota... ;D

Ma volimo i mi tebe... :-* ;D

Hattrick

Ne znam da li si ti napravio, ili neko drugi, onaj gif sa iseckom iz videa, ja sam vristao dok sam ga gledao  [rofl]
Gif godine  [rofl]

Lazic

Citat: Milos96 poslato 11 Januar, 2017, 02:53
Citat: Laziæ poslato 11 Januar, 2017, 02:30
Citat: Milos96 poslato 10 Januar, 2017, 23:44
I ja se slatko nasmejao, ako ovaj klip nisam pogledao jedno 20 puta do sad jbs mi mater :D Vredi se podsetiti, dve pijane budale [rofl]


Dva kompletna idiota... ;D

Ma volimo i mi tebe... :-* ;D
Znam :-*


Al' bi mi jutros legao neki 4x4, k'o budali ¹amar... Ako neko misli da mu pozadi nije bitno kakve su gume, bitno je... ;D Stavio sam dve nove napred, stare za koje sam mislio da æe moæi jo¹ jednu zimu(al' se ipak predomislio na sreæu) prebacio nazad, ne dr¾e boèno ni trunku, driftujem sa 20kmh... :o Msm, da ne bude nesporazuma, obo¾avam da driftujem, ali ne prilikom prestrojavanja... :o :D Svako skretanje kao pod ruènom... ;D

bucko

Bas zato bolji idu pozadi,tako mi objasnili u toyoti kad sam na skretenju na zrenjaninac doziveo da me zadnji deo kola pretice

Lazic

Èuo sam i ja to, ali kako nove gume da stavim pozadi, radije æu da jurim dupe nego da ostanem negde zaglavljen... :D A jutros kretalo dupe da me pretièe na svakom prestrojavanju... ;D