Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: aæimo poslato 10 Decembar, 2015, 15:08
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7358065/honda-cr-v-20gas

Moj predlog i preporuka za model, ne konkretan auto sa oglasa.

grdan mi taj crv u p.m.
ajd ove stopaljke od punta i da mu oprostim ali ove farove kao korejanac da ga dizajnirao
povraticu  [povracanje]

Lazic

To se ka¾e, povrachachu... ;D

Andreja

Citat: Laziæ poslato 10 Decembar, 2015, 18:05
...da sam odleteo u vazduh... :D

Jebe¹ mi mater ako znam kako do sad nisi :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


bigbad86

Citat: Laziæ poslato 10 Decembar, 2015, 18:05
[rofl] [rofl] [rofl]

Na Omegi mi redovno pucao usis sa sve kuæi¹tem filtera vazduha, a zamisli koliki je usis na ¹estaku od 3 litra... :o ;D Ljudi zalegali po ulici, mislili da sam odleteo u vazduh... :D
Silikon, plastiène vezice i izolir traka i teraj dalje... :D
Ovo se desava (kolko znam) na vozilima starije generacije injectiona? Ja licno nisam ni cuo ni video da se to nekome desilo.

srbac

Citat: bigbad86 poslato 10 Decembar, 2015, 18:32
Citat: Laziæ poslato 10 Decembar, 2015, 18:05
[rofl] [rofl] [rofl]

Na Omegi mi redovno pucao usis sa sve kuæi¹tem filtera vazduha, a zamisli koliki je usis na ¹estaku od 3 litra... :o ;D Ljudi zalegali po ulici, mislili da sam odleteo u vazduh... :D
Silikon, plastiène vezice i izolir traka i teraj dalje... :D




Verovatno ti je plin ugradio neki suster za 250e !!!

Lazic

#1006
Nije meni, ortaku od koga sam ja kupio... I¹ao je u Èaèak u neki tada "najbolji" servis, platio je 1300e, a tada je sekvent za 6 cilindara bio 1500. Ugradio mu najobièniji sistem za Karburator, samo je stavio neki ogromni isparivaè. Uvodnik za gas je bio na poèetku usisa, Omega 24v, Opel k'o Opel, nikad ne mogu svih 24 podizaèa da rade kako treba du¾e vremena, i kaboom... ;D Rasprsne se crevo, klapna koja kao treba da za¹titi kuæi¹te filtera vazduha se prevrne na kontra stranu od detonacije, naravno kuæi¹te se razleti, filter se pocepa u konfete, a kraj creva sa sve uvodnikom ako sam ba¹ kurate sreæe(a bio vi¹e puta), uleti u visko ventilator i polomi ga... ©to obièno nije bio problem zimi...  ;D

24 ventila, 6 sveæica, 6 kablova, razvodna kapa nezadihtovana, prst razvodnika kao na Kadetu, usis dva metra fi 12, bilo ¹ta da ¹tucne, mora da pukne... ;D

srbac

Da, da mene su par puta musterije ubedjivale da imaju sekvent plin !!!  Argument jedini za tu tvrdnju je bila visoka cena ugradnje !!!  [rofl] [rofl] [rofl] [doh] [doh] [doh]

jevta

Vuna od crnih ovaca je najsladja [rofl] [rofl] [rofl]

srbac

Jedan me je ubedjivao da ima Peugeota 405  turbo dizel, samo ne zna da mi pokaze gde je turbina !!   [rofl] [rofl]  Naravno ,nikad je nije ni bilo  :o

Lazic

Citat: srbac poslato 10 Decembar, 2015, 19:40
Jedan me je ubedjivao da ima Peugeota 405  turbo dizel, samo ne zna da mi pokaze gde je turbina !!   [rofl] [rofl]  Naravno ,nikad je nije ni bilo  :o
Imao sam takvog koji me ubeðivao da atmosferski 1.9 d u sitroenu bx ima 106 konja... ;D

srbac

Citat: Laziæ poslato 10 Decembar, 2015, 19:42
Citat: srbac poslato 10 Decembar, 2015, 19:40
Jedan me je ubedjivao da ima Peugeota 405  turbo dizel, samo ne zna da mi pokaze gde je turbina !!   [rofl] [rofl]  Naravno ,nikad je nije ni bilo  :o
Imao sam takvog koji me ubeðivao da atmosferski 1.9 d u sitroenu bx ima 106 konja... ;D



Moyda je mislio na Pony konje, oni su malo slabiji !!!

Lazic


penzos

Ma hajte, ne preterujte! Ja na Laguni 1 3.0 imao venturi plin, oko 150e. Skinuo kuæi¹te, stavio K&N filter, kada rokne samo otrese pra¹inu!  [panic] nego posle dok se komp restartuje  [doh]

dodu¹e, jednom je roknulo da mi jei umalo ispao far, u Beogradu na aerodromu, obezbeðenje se sjatilo u sekundi  ;D  [ludak_sa_puskom]
Dizel je mama!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Hteo sam da stavim K&N filter, ali prodadoh je... :D

penzos

Ma jb¹ plin! Po gradu 15-20 litara, na otvorenom oko 12. A toèak boca oko 35l. Pre¹ao oko 100.000 za godinu i po, sve me pumpad¾ije po auto putevima znale! Sada dizel 1.9dti 7lit po gradu. Mada ne ide kao 3.0!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bigbad86

Znaci vama nije pucao plin zbog plina nego zato sto ste ugradjivali neadekvatne uredjaje.

srbac

Pa ustvari taj sistem ubrizgavanja, ajnspriccsa K glavom i klapnom  na ususu je bio najgori za preradu  na plin. Ko god da ga je ugradio pucao je. To su ljudi resavali sa metalnom ususnom granom, jel se plasticna raspadne !!!  :'(
Ipak je to budzenje sto bi reko moj deda !  [stop]

penzos

500e razlike, veruj mi da je ovo bio adekvatniji sistem! A na pucanje se navikne¹, nije to ba¹ tako èesto!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF

jebo vas plin
otvorite temu