Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

 [rofl] sad zvao za ovaj gore rav da odem da ga vidim a on vec prodat
oglas tek izaso  [sutirakamen]

Ivicat

Ti definitivno hoces dizlo varijantu? Popravka RAV-a dizelasa daleko je od jeftinog... Zbog potrosnje (10l/100km)?

UFF

navodno trosi 7 max 8
ali ne samo zbog toga vec sto sam jednom imao plin i ne zelim ga vise nikad i zato sto zelim da auto ide odmah a ne kad nabije obrtaje
ista prica i za motore, hocu moment a ne konje
sto se tice odrzavanja skup samo plivajuci zamajac sta drugo moze biti skuplje nego kod benzinca?

sta si ti resio da uzmes?

Ivicat

Za plivajuci zamajac sam procitao negde da je za RAV 700-800e. Ovo uzmi sa rezervom. Dizne i puma visokog pritiska takodje kostaju dosta.

Ja se jos razmisljam...

penzos

au jbt, kolka filozofija. Pa sve ko¹ta i sve mora da se odr¾ava! Ja sam praksu radio svojevremeno u naftagasu, vozili UAZ-e, posle 7god upotrebe na licitaciju i kupuju nove. Ali ma¹ine fantastiène, dodu¹e malo spartanske  [rofl] Tojota RAV4 je fantastaèan auto za sve. U pravu je UFF da su prethodni modeli bolji i kvalitetniji (dvoica prijatelja ih voze i kunu se u njih). Odgovara veæini zahteva iole normalnog vozaèa, a jednog momèiæa koji se dru¾i sa sinom vozi stalno do Grèke i nazad par puta meseèno. Odlièan odnos cena-kvalitet-udobnost-upotrebljivost. E samo da nije pre¹ao 300 a pi¹e 150
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Gavrolini

Stari dobri x5 je jedino pravo vozilo u toj klasi

ranko

Citat: UFF poslato 09 Oktobar, 2015, 16:42
sta si ti resio da uzmes?

ne znam koji ti je price range ali ovo je pravi 4x4 ... + reno motor ( ima delova sa laguni i megana kolko volis ) + decko koji prodaje je dobro poznat na jednom forumu ( ne onom nego auto forumu ) i da vidis samo listu automobila koju je prodao... drzi cenu ( mada ovo ide dole a inace na forumu je 200 evra niza cena )...  + mozes da ga pimpujes sa tac skrin ekranom na dodir u boji :) i koznim sedistima ( to mu je top oprema )

opasan Pdzi i jos lep...

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7123431/suzuki-grand-vitara-19-ddis-top-stanje

ps ako ti se digne na suzikima pisi na pp da ti pustim link do foruma

MIGE

Citat: ranko poslato 12 Oktobar, 2015, 00:27
Citat: UFF poslato 09 Oktobar, 2015, 16:42
sta si ti resio da uzmes?

ne znam koji ti je price range ali ovo je pravi 4x4 ... + reno motor ( ima delova sa laguni i megana kolko volis ) + decko koji prodaje je dobro poznat na jednom forumu ( ne onom nego auto forumu ) i da vidis samo listu automobila koju je prodao... drzi cenu ( mada ovo ide dole a inace na forumu je 200 evra niza cena )...  + mozes da ga pimpujes sa tac skrin ekranom na dodir u boji :) i koznim sedistima ( to mu je top oprema )

opasan Pdzi i jos lep...

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7123431/suzuki-grand-vitara-19-ddis-top-stanje

ps ako ti se digne na suzikima pisi na pp da ti pustim link do foruma
meni lepsi ovaj buzuki...i spolja i unutra

UFF

#888
jeste lep ali nema sanse da dam 8+k za auto, ma ni za motor vala
sutra ga ukradu, izgori na prakingu ili ga slupam.. zajebi
do 5k mi je limit i za auto i za motor i nije stvar imao nemao vec ne dam vise

ranko

slazem se Uff... pametno zboris... mada... jebes zivot vidis ovi ce jos malo da se popickaju sa nuklearkama... ja se razmisljam duzmem ali... sta znam... koj ce mi kur Pdzi ... mada jes lep unutra... taman... ko mazda 6+alfa+toyota ... simbioza :)

ako nesto istrci kod ovoga ( a uvek ima dobre automobile mada i za par stotki jace cene ) a da je taj price range + visok, javljam

ficoman

Postavih isti auto, samo sa drugog auto foruma a nisam ni gledao.

Ko moze, neka brise ovaj post.


TroxX

Prodavac vitare je clan foruma,doduse nije bio od kad mu je manijacki  :P iskomentarisan oglas kawe zx9r koju je tad prodavao.

juga

@ Uff, jebo te suv  i rav, zbog 27,5 m od asfalta do kuæe ti si u dilemi

UFF

hocu tih 20m da predjem opusteno i pun gas bez da zakacim podom od kamenje i kolotrage dubine pola metra koje su sleperi napravili

bigbad86

Neki moj komsija ima ovo
https://s3.amazonaws.com/cimg.carsforsale.com/433631/2A830AE4-250D-465E-9CA3-DB27FE550CC8_1.jpg
http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/gqt2uu7krcc9mtmcszfd.jpg
3.5L turbo dizel, mali auto, dvoje vrata, kozna sedista, japanac... Mora da ubrzava kao mecava... V6 masina Da nije velike registracije lego bi ti samo tako...

Bori¹a

al je ruzno kao kurac

srbac

Citat: Ivicat poslato 09 Oktobar, 2015, 16:52
Za plivajuci zamajac sam procitao negde da je za RAV 700-800e. Ovo uzmi sa rezervom. Dizne i puma visokog pritiska takodje kostaju dosta.

Ja se jos razmisljam...

Bilo koji savremeni dizel gura 350 000 + kilometara bez cackanja pumpe, dizni, grejaca, itd. jedino ako nekakav majstor skine dizne i posalje kod bosiste a bosista odmah vice ne valja....bla bla bla = 300 e a dizne ispravne, i sigurno bolje nego sto ce on ugraditi ako ih uopste i dira !!!

freepartyman

Citat: Bori¹a poslato 12 Oktobar, 2015, 13:49
al je ruzno kao kurac
Brate nemoj da generalizujes, moj je lep
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ivicat

Citat: srbac poslato 12 Oktobar, 2015, 14:49
Citat: Ivicat poslato 09 Oktobar, 2015, 16:52
Za plivajuci zamajac sam procitao negde da je za RAV 700-800e. Ovo uzmi sa rezervom. Dizne i puma visokog pritiska takodje kostaju dosta.

Ja se jos razmisljam...

Bilo koji savremeni dizel gura 350 000 + kilometara bez cackanja pumpe, dizni, grejaca, itd. jedino ako nekakav majstor skine dizne i posalje kod bosiste a bosista odmah vice ne valja....bla bla bla = 300 e a dizne ispravne, i sigurno bolje nego sto ce on ugraditi ako ih uopste i dira !!!

Ok. Ali evo sta covek rece:
Citat: pedjakg poslato 29 Septembar, 2015, 14:20
...mazdi 6 ima dosta vise i stvarno su presle bar pola miliona...
A u oglasima ni jedna nije preko 200 000 :D. On spominje Mazdu 6, ali je ista prica i za druge.

***

Evo citata sa srbija4x4 foruma:
Citat
Ja sam kupio Toyotu rav 4, 09,2005 124 hiljade, 116 ks
Auto je ekstra, prezadovoljan sam!

CitatPostavio TRIO_driver dana 23/1/2013 9:18:44
Odlican je auto, ako su tri stvari ispunjene(ili imas dzep za to):

Denso dizne koje se ne remontuju(samo original cca 500 evra/kom)

Plivajuci zamajac i kvacilo cca 1000 evra

Veliki servis cca 350 evra

srbac

Dizne nove idu oko 250e kom a polovne ispravne sa stranca za 100 e sve cetiri !!! Mada je skoro pa nemoguceda te dizne crknu pre 400 000 km