Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

mUFFe vidi... Moramo malo da te utovarimo.. :) Ipak si ti veciti sektas :)

UFF

ma slobodno ne ljutim se  :-*

bmw je i dalje keva sto se mene tice :D

ali jbg nemam ja 20+ god ko ti vec 37  :o
nije ni cudo sto gledam tromi suv i kupujem jebeni vw  [doh]

mrle

sledeæe je karavan :)

bigbad86

I to neki Fiat Marea ili Dacia Lodgy :P

Ivicat


mrle


Kengur

Citat: UFF poslato 27 Mart, 2015, 13:27
ma slobodno ne ljutim se  :-*

bmw je i dalje keva sto se mene tice :D

ali jbg nemam ja 20+ god ko ti vec 37  :o
nije ni cudo sto gledam tromi suv i kupujem jebeni vw  [doh]

Ako ti je za utehu i ja od 20+ vozim traktor samo malo stariji... :)


bigsheki

Citat: UFF poslato 26 Mart, 2015, 22:53
nista :)
aj sad svi sto ste kenjali da napisete koje vam je godiste vas auto ;)
* bigsheki nije kenjao :) ili te oni dobro prze druze,ili se ti na prvu primas.obicno se kaze,ako ti se ne svidja,nemoj da kupis takav :)

ЯЭВОЛУТИОН

kakvo sam ja godiste auto je mlad.....to godiste nikad nisam imao :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

ja se vodim istim kontom,posto za tri godine planiram kupovati novijeg polovnjaka... dali uzeti puno mladju daciu,koja je uzgred receno najjeftinija za odrzavanje,ili dati koju hiljadu vise za bolje,jace,luksuznije ali starije auto i sa vise kilometara na satu!!!?? 

¹ta velite vi??
jin-jang

bigbad86

Ne znam kakav ti je dzep al znam da se DACIA benzinac ODLICNO pokazala. Video na placu gde re rasturaju polovne Dacie za delove Daciu sa predjenih 750 000km. I dalje je radila kad je dovezena nego je bas pocela da otkazuje, svaki dan po nesto crkne. Bila u taksiju naravno. 1.6 MPI.  Ako i nije problem sto je ruzna, uzmi. A ako patis da ti auto bude fensi (kao i svi mi) uzmi Benkicu i boli te Q :P

mali_zmaj

ma hebe mi se!!!! prevazi¹ao sam to,samo nek je tehnièki ispravno,da je jeftino odr¾avanje,od opreme ABS,klima,centralna brava i prednji podizaèi i ni¹ta mi ne treba vi¹e!!
jin-jang

bigbad86

Samo gledaj da ti ne uvale bivsi taksi sa predjenih 500 000 :P

freepartyman

Nema tu filozofije koliko para imas to kupujes, gledas da ne budes rob automobila kao sto su mnogi , jedu mesni narezak da bi imali za mali servis :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigsheki

ja sam imao davno logana,1.4mpi i bio sam prezadovoljan.ima dosta mesta,povoljan auto i ekonomican.drugar je u pravu,nemoj da budes rob auta.promenuo sam mnogo auta do sada,uglavnom za svoje potrebe kupujem benzince,trose 1-2l vise a mnogo jeftiniji za odzavanje.

Jefta

Uffe videh na slikama da ti je Polo sa Francuskim tablicama? Jel ces da radis prevod i carinjenje ili??

UFF

kupio sam ga na placu, od firme koja je uvezla, carinu oni platili, prevod ne placam, vozim ga vec nedelju dana na bg tablama

kazu ovi za nase trziste su stranje od kvaliteta, bolje kupiti iz uvoza

i za ove sa 3 cilindra se ne radi generalna vec se baci agregat i uzme novi  :wtf:

ja trazio 1.9tdi ili 2.0 ali nema jbg, ovo je najjace sto se radi za polo

tj radilo, danas imas samo 1.4 da kupis nema vise ni ovaj moj 1.6tdi

freepartyman

Koji ce ti 2.0 TDi u Polu :D Prevelik je to motor, ovo ti je super,rasterecen auto..Ima i one od 1.2 dizele cini mi se..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Balsa Wrx


Mi imamo polo cross 1.4 tdi odlicna masinica,zahvalna jako,malo trosi  a ne ide lose.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hattrick

Citat: Balsa Wrx poslato 28 Mart, 2015, 01:50

Mi imamo polo cross 1.4 tdi odlicna masinica,zahvalna jako,malo trosi  a ne ide lose.. :D


Dobar autic, i mnogo jako drzi cenu. Kakav je sa kvarovima ?