Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Meni nelogièna cena, al' 'ajde. A opis nisam ni èitao, a kamoli da probam telefon.

Ivicat


mareskin

Citat: Ivicat poslato 01 Februar, 2015, 00:22
Citat: con3 poslato 31 Januar, 2015, 23:04
Citat: mi¹ko_kolo poslato 31 Januar, 2015, 22:45
Jesi li zvao? Mo¾da je samo tako obele¾io. Ipak, Beogradskomangupskowozilo je u pitanju! ;D
Ono je lazan oglas .

[thumb_up]

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1793014_Alfa_Romeo_159_2008_god

Ovakvu Alfu ima moj poznanik. Vozili smo se i mnogo mi se ne sviða enterijer. Te¹ki plastikaner. Ru¾an dizajn table. Spolja je lep.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

Citat: Ivicat poslato 01 Februar, 2015, 00:22
Citat: con3 poslato 31 Januar, 2015, 23:04
Citat: mi¹ko_kolo poslato 31 Januar, 2015, 22:45
Jesi li zvao? Mo¾da je samo tako obele¾io. Ipak, Beogradskomangupskowozilo je u pitanju! ;D
Ono je lazan oglas .

[thumb_up]

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1793014_Alfa_Romeo_159_2008_god

Moj post se odnosio na ono sto je con3 napisao da je lazan oglas. Naime, isti prodavac oglasava Skodu i ovu Alfu sa nerealnim cenama.

A to da li se Alfa nekome svidja ili ne, to je subjektivno. Nekima se cak i Golf svidja iako je kanta :D

Lazic

Ima¹ plus za golfa... ;D [cheers]

UFF

ima da se sredjuje ali mogu ovaj da uzmem za 4800 (ima kozuru) :)  
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6016154/toyota-rav-4-20-d4d
sad sam bio da ga vidim i probam
ide, nije ko ono sranje od tupsona ali i toyota je troma
mada prodao sam auto 2002god i doplatio za auto 2002god
i nije bas neki posao  :(  [neampojma]  [sutirakamen]

ovaj idem da vidim sutra, odlican je ali je cifra  :o

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5667808/toyota-rav-4

Hurricane

...neam pojma meni se ova Toyota uop¹te ne sviða, ista mi je kao one Kie i Hyundaiji...

..unutra je zato vrhunska, verujem i kvalitativno..  [thumb_up]

freepartyman

Toyota koristi recikliranu plastiku u svojim enteriijerma,jeste kvalitetna ali deluje jadno i jeftino.
I became a beast to rid myself the pain of being a man


freepartyman

Da ali za te pare mozes da dobijes svemirski brod od enterijera u odnosu na qravu :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

ali nece imati 4x4 ili ce biti nesto za ciju cu registraciju i potrosnju da radim po ceo dan

freepartyman

Stoji ;) Moj ti je savet da ostavis pare,koji ce ti auto ide lepo vreme. A ako ti treba nesto da preneses dacu ti ja moj auto  :-* :-*
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

Citat: UFF poslato 01 Mart, 2015, 20:42
ali nece imati 4x4 ili ce biti nesto za ciju cu registraciju i potrosnju da radim po ceo dan

a sta mislis u limuzini 4x4 2.0 dizel?

UFF

Citat: Bori¹a poslato 01 Mart, 2015, 20:48
Citat: UFF poslato 01 Mart, 2015, 20:42
ali nece imati 4x4 ili ce biti nesto za ciju cu registraciju i potrosnju da radim po ceo dan

a sta mislis u limuzini 4x4 2.0 dizel?

mislim da mi ne treba 4x4 ako nema ground clearence jer ce napred da se nakupi sneg i da stane

Citat: freepartyman poslato 01 Mart, 2015, 20:44
Stoji ;) Moj ti je savet da ostavis pare,koji ce ti auto ide lepo vreme. A ako ti treba nesto da preneses dacu ti ja moj auto  :-* :-*

treba mi tvoj auto na narednih par dana da obilazim ove iz oglasa :)

freepartyman

Dodji do mene dam ti kljuceve i teraj :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

rtaku

Japanci iznutra deluju jeftino ali mnogo prosto, ,precizno, funkcionalno i ugodno koristenje.

Darko

UFF-e , doro proveri ovu rav 4 , mislim da ima problem sa kvacilom ... a i volan i rucica menjaca je kao da je auto presao 7 miliona kilometara

CBRR1

Citat: rtaku poslato 01 Mart, 2015, 20:55
Japanci iznutra deluju jeftino ali mnogo prosto, ,precizno, funkcionalno i ugodno koristenje.




[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

SACO

Citat: UFF poslato 01 Mart, 2015, 20:49
Citat: Bori¹a poslato 01 Mart, 2015, 20:48
Citat: UFF poslato 01 Mart, 2015, 20:42
ali nece imati 4x4 ili ce biti nesto za ciju cu registraciju i potrosnju da radim po ceo dan

a sta mislis u limuzini 4x4 2.0 dizel?

mislim da mi ne treba 4x4 ako nema ground clearence jer ce napred da se nakupi sneg i da stane

  Ja vozim audi quatro star skoro 20 godina,  da ne poveruje¹ koliki sneg to gazi. 30 cm snega je za auto sa 4x4 pogonom nikakva prepreka.

(mo¾e i minus za gre¹ku u citiranju  ;D , ne¹to sam omanuo )
 

Zeljkamp

Pre nego sto das pare obavezno oteraj u neki od ovlascenih servisa da je komplet pregledaju. Toyota zna da bude skupa ako se ne obrati paznja pri kupovini.
TwinZ Auto & Moto