Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

 Za te pare mozes i X5 da nadjes samo ga jebe registtracija i skplje odrzavanje. Meni se svidja ovaj X3 ;)
Ovaj je naprimer bas  :drka:
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9223565&show=1&avto=BMW%20serija%20X5:
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

Citat: freepartyman poslato 22 Januar, 2015, 22:33
Za te pare mozes i X5 da nadjes samo ga jebe registtracija i skplje odrzavanje. Meni se svidja ovaj X3 ;)

samo :D

pored toga ga jos samo jebe i veca potrosnja jer ima jaci motor i vecu masu
na zalost nije x5 za radnicku klasu u srbistanu

freepartyman

Nije slazem se. Postanes rob kola.. Jel znas kakvo je odrzavanje za X3?
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9279687&show=1&avto=BMW%20serija%20X3:%203.0d
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9272882&show=1&avto=BMW%20serija%20X3:%203.0d%20FULL%20OPREMA%20UGODNO%20M...
Jeftiniji su u  sloveniji i ima ih sa bas dobrom opremom ali dok bi platio carinu itd..izadje te skupo
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

 [neampojma] a i ne interesuje me jer nemam (a i da imam ne dam) 10k za auto
5-6k mi je max i za auto i za motor (a i to je luxuz realno u ovo vreme) previse se gubi na vrednosti vozio ne vozio ako kupis nesto skuplje

ti uzmes auto od 15k a ja od 1.5k i do sledece godine oba izgube po 10%
ja puko manje nego za registraciju a ti jedan ceo moj auto
jasna racunica ne moras biti genije samo je pitanje da li zelis da vozis usrani golf 2 ili jugo
ja osim sto hocu da se prevezem zelim da mi bude udobno i lepo dok se vozim (jbg ne provodim malo vremena u prevozu a zivot tece, po meni se i to racuna u patnju ili zadovoljstvo u zavisnosti sta vozis)

freepartyman

 Bravo imam isto misljenje, bas zato nikada ne bih uzeo nov auto. Izvezem ga iz salona na ulicu i izgubim momentalno 1500 evra. I jos me deru u ovlascenom servisu ..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigbad86

Citat: UFF poslato 22 Januar, 2015, 14:26
evo dobio sam ponudu koju ne mogu da odbijem :D
1.9dizel, 2007 godiste, pogon na sva 4 i jos ce da mmi doplati  [rofl]
http://www.polovniautomobili.com/oglas5786069/katay_gonow_victory_19tdi_4wd/
do sad ni cuo nisam za ovo jbt
valjda kineski pajero, za iskustva ni da ne pitam jer ne verujem da je ovo neko imao :)
Nista mu ne fali!
Chinese SUV Destroys Crash Dummy

bigbad86

Citat: freepartyman poslato 22 Januar, 2015, 22:46
Bravo imam isto misljenje, bas zato nikada ne bih uzeo nov auto. Izvezem ga iz salona na ulicu i izgubim momentalno 1500 evra. I jos me deru u ovlascenom servisu ..
ja bih vozio nova ali samo nizu srednju klasu. Fiat 500L, Dacia Sandero, Logan,lodgy,dokker.. A u ovlasceni servis ne moras da ides.

Bori¹a

ne volim fijata (sacuvaj me boze rata i fijata) ali sam se u nedelju vozio u novom 500L i mogu vam reci sasvim pristojan auto... 1.4 benzinac, ne ide lose, prelepu instrumental tablu ima... ja sam se odusevio..

bigbad86

Pa kod nas na sajmu bio 10300e nov. Jes da nema neku opremu i vo`no` ali za te pare nema veci auto. Da je ruzan, ruzan je. Pogotovu mi ga je pun Q jer sam iz Kragujevca...

freepartyman

Citat: bigbad86 poslato 23 Januar, 2015, 00:08
Citat: freepartyman poslato 22 Januar, 2015, 22:46
Bravo imam isto misljenje, bas zato nikada ne bih uzeo nov auto. Izvezem ga iz salona na ulicu i izgubim momentalno 1500 evra. I jos me deru u ovlascenom servisu ..
ja bih vozio nova ali samo nizu srednju klasu. Fiat 500L, Dacia Sandero, Logan,lodgy,dokker.. A u ovlasceni servis ne moras da ides.
Ne moras ali onda nemas garanciju vise...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

con3

Citat: UFF poslato 22 Januar, 2015, 22:43
[neampojma] a i ne interesuje me jer nemam (a i da imam ne dam) 10k za auto
5-6k mi je max i za auto i za motor (a i to je luxuz realno u ovo vreme) previse se gubi na vrednosti vozio ne vozio ako kupis nesto skuplje

ti uzmes auto od 15k a ja od 1.5k i do sledece godine oba izgube po 10%
ja puko manje nego za registraciju a ti jedan ceo moj auto
jasna racunica ne moras biti genije samo je pitanje da li zelis da vozis usrani golf 2 ili jugo
ja osim sto hocu da se prevezem zelim da mi bude udobno i lepo dok se vozim (jbg ne provodim malo vremena u prevozu a zivot tece, po meni se i to racuna u patnju ili zadovoljstvo u zavisnosti sta vozis)
Taj ko ima taj i kupuje novo i jebe se njemu koliko ce puci za 2 3 godine, imas ljude koji kupuju samo nova kola i voze dok se neraspadnu pa sve ispocetka .

bigbad86

Citat: freepartyman poslato 23 Januar, 2015, 00:46
Citat: bigbad86 poslato 23 Januar, 2015, 00:08
Citat: freepartyman poslato 22 Januar, 2015, 22:46
Bravo imam isto misljenje, bas zato nikada ne bih uzeo nov auto. Izvezem ga iz salona na ulicu i izgubim momentalno 1500 evra. I jos me deru u ovlascenom servisu ..
ja bih vozio nova ali samo nizu srednju klasu. Fiat 500L, Dacia Sandero, Logan,lodgy,dokker.. A u ovlasceni servis ne moras da ides.
Ne moras ali onda nemas garanciju vise...
Nemam garanciju ni za 20 godina star motor sto vozim. Onolko kolko deru ovlasceni servisi za garantni period, mozes aman pola vozila da kupis...

UFF

Citat: con3 poslato 23 Januar, 2015, 01:22
Citat: UFF poslato 22 Januar, 2015, 22:43
[neampojma] a i ne interesuje me jer nemam (a i da imam ne dam) 10k za auto
5-6k mi je max i za auto i za motor (a i to je luxuz realno u ovo vreme) previse se gubi na vrednosti vozio ne vozio ako kupis nesto skuplje

ti uzmes auto od 15k a ja od 1.5k i do sledece godine oba izgube po 10%
ja puko manje nego za registraciju a ti jedan ceo moj auto
jasna racunica ne moras biti genije samo je pitanje da li zelis da vozis usrani golf 2 ili jugo
ja osim sto hocu da se prevezem zelim da mi bude udobno i lepo dok se vozim (jbg ne provodim malo vremena u prevozu a zivot tece, po meni se i to racuna u patnju ili zadovoljstvo u zavisnosti sta vozis)
Taj ko ima taj i kupuje novo i jebe se njemu koliko ce puci za 2 3 godine, imas ljude koji kupuju samo nova kola i voze dok se neraspadnu pa sve ispocetka .

znam
ali ne pricam o njima vec o nama

nekom je limit na 2k eur, drugom na 10

meni na 5-6 (i mislim da nije toliko lose ako mogu da pristim sebi vozila od 10+k eur jbg)

to ne znaci da je moje misljenje neki standard, sve je individualno, ne vezujte se za kintu
da pravim 5-10k eur mesecno i ja bi vozio nov X5 god dana pa ga vratio u salon i doplatio za novi model, bole me patka bas za razliku
ali ne vozim
i zato necu da radim ko magarac i da gubim kintu na usrani auto ili motor
razum i kompromis jebi ga
ili to ili kriminal, treceg nema posto mi cale nije bio politicar nit/tj kriminalac

freepartyman

 Ima jedna Nemacka poslovica sto se tice kupovine novih kola. Ako ne mozes da ih zaradis za 6 meseci nemoj da ih kupujes ;) Znaci ako imas 5000 evra platu kupujes tipa A4, C klasu, bmw3 itd...ako imas deset kupujes kola od 60 000 itd..itd...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

SSZGO

Citat: UFF poslato 23 Januar, 2015, 03:27
Citat: con3 poslato 23 Januar, 2015, 01:22
Citat: UFF poslato 22 Januar, 2015, 22:43
[neampojma] a i ne interesuje me jer nemam (a i da imam ne dam) 10k za auto
5-6k mi je max i za auto i za motor (a i to je luxuz realno u ovo vreme) previse se gubi na vrednosti vozio ne vozio ako kupis nesto skuplje

ti uzmes auto od 15k a ja od 1.5k i do sledece godine oba izgube po 10%
ja puko manje nego za registraciju a ti jedan ceo moj auto
jasna racunica ne moras biti genije samo je pitanje da li zelis da vozis usrani golf 2 ili jugo
ja osim sto hocu da se prevezem zelim da mi bude udobno i lepo dok se vozim (jbg ne provodim malo vremena u prevozu a zivot tece, po meni se i to racuna u patnju ili zadovoljstvo u zavisnosti sta vozis)
Taj ko ima taj i kupuje novo i jebe se njemu koliko ce puci za 2 3 godine, imas ljude koji kupuju samo nova kola i voze dok se neraspadnu pa sve ispocetka .

znam
ali ne pricam o njima vec o nama

nekom je limit na 2k eur, drugom na 10

meni na 5-6 (i mislim da nije toliko lose ako mogu da pristim sebi vozila od 10+k eur jbg)

to ne znaci da je moje misljenje neki standard, sve je individualno, ne vezujte se za kintu
da pravim 5-10k eur mesecno i ja bi vozio nov X5 god dana pa ga vratio u salon i doplatio za novi model, bole me patka bas za razliku
ali ne vozim
i zato necu da radim ko magarac i da gubim kintu na usrani auto ili motor
razum i kompromis jebi ga
ili to ili kriminal, treceg nema posto mi cale nije bio politicar nit/tj kriminalac


trebas i ti da masiras babama stopala

ali ni tad ne bi uzeo novi x5 jer je gubitak prve godine 20 posto, ako je taj auto 50k eura izgubio si najmanje 10k za godinu dana
ali x5 je konfekcija, npr cayene turbo je bolje auto

a x3 zaobidji, to je lose auto
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

citao si na netu pa znas? :D

Hurricane

..mora¹ malo i u Srbiju da dolazi¹ sszgo, jo¹ malo pa te neæemo ni razumeti ¹ta pi¹e¹...

ЯЭВОЛУТИОН

nema taja, mora tamo u emirejts da vorkuje da zaradi manej....ekspeziv zivot u emirejts.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Limit za kupovinu je takav da se uvek kupuje auto za toliko para da isto tolko ostane na raspolaganju da kupim sledeæeg ako ovog polupam.

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 23 Januar, 2015, 00:03
Citat: UFF poslato 22 Januar, 2015, 14:26
evo dobio sam ponudu koju ne mogu da odbijem :D
1.9dizel, 2007 godiste, pogon na sva 4 i jos ce da mmi doplati  [rofl]
http://www.polovniautomobili.com/oglas5786069/katay_gonow_victory_19tdi_4wd/
do sad ni cuo nisam za ovo jbt
valjda kineski pajero, za iskustva ni da ne pitam jer ne verujem da je ovo neko imao :)
Nista mu ne fali!
Chinese SUV Destroys Crash Dummy
'ladno je pre lutku stigao volan, nego ¹to je ona stigla da udari u airbag...:o [facepalm] ;D