Glavni meni

Iznajmio bih motor :D

Započeo aco.paun, 04 Mart, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

i na kraju jel iznajmio ili nema pare ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

aco.paun

Na kraju tra¾ite mnogo para. Nema leba bez motike.

Brrka

Mozda neki traze mnogo ali tvoja ponuda je daleko od realne.

isterivac

Ima moj komsina apenca 6, daæe ti za 20e meseèno ali uslov je da se plati 9 meseci unapred a gratis æe¹ da dobije¹ motor zauvek. :D :D :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

clutch&brake

Aco... ljudi traze mnogo para? Prvo ja imam jedan bajk i jedino bih ga se odrekao,ma nema ti para za koje bih ga se odrekao... vecina nas tako razmislja... drugo... retko kome je bajk pao sa neba i vec smo ustanovili sta moze fa se dogodi dok je kod tebe... ako mislis da se trazi mnogo para rentaj bajk negde oa ces videti koliko kosta... i ono sto se ja sve vreme pitam... jel ti nas ZAJEBAVAS?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

plus da dodam da ko ima jedan motor treba da se odrekne svoje voznje u
sezone da bi se ti vozio :) a to koshta druze :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

isterivac, ja mu dam kymco-a za 5e dnevno i za 4 meseca nek ga tera kuci u njegove hale i prodavnice ;D

con3

Kupis od mene motor dogovorimo se  :) I eto ti motor nije R1 al je Yamaha .

aco.paun

Da, vi tra¾ite da za 3 dana izdavanja motora dobijete isto koliko drugi ljudi dobiju za izdavanje svog dvosobnog stana u Beogradu. Ja pitam normalno (mo¾da i zezam, ko æe ga znati) da mi se izda motor na odreðen period normalno, raèunajuæi domaæe plate, a ne da mi dajete cene iznajmljivanja u Nemaèkoj i Maðarskoj i ostalim EU zemljama gde su plate x puta veæe. Nije meni problem da dam 200€ za dan, ali za tih 200€ verujte da bih se potrudio da ih dobro naplatim kroz vo¾nju kroz malo veæe i¾ivljavanje ¹to gazdi motora ne bi ba¹ prijalo. Mada je to mo¾da i dobar predlog. Evo dajem 200€ na dan za neki supersport motor od 1000ccm, uslov da je mlaði od 2008. godine. Zainteresovani nek pi¹u ovde.

Brrka

Ti onda iznajmi stan umesto sto iznajmljujes motor. Onaj ko radi za platu od 200-300e, taj i ako ima motor to je neki jeftini stariji motor. Ljudi koji imaju motore po 4-5000e rade za daleko vecu cifru mesecno.

aco.paun

Nek rade i za 100 000 ili 150 000, to je opet cela plata za 10 dana vo¾nje motora, vama ni Nemac srednjeg stale¾a ne bi mogao da plati iznajmljivanje.

Brrka

30e x 30 dana = 900 eura

Gde ti nadje 150 000 dinara za 10 dana?

Brrka

I ne razumem sto nama? Ja ti ne iznajmljujem motor, cisto diskutujemo o tvojoj realnosti, zato forum i sluzi.

A ako je vec tako, ti kad budes kupio nekog R-a koji kosta 4-5k evra i vise, ja cu ga rado od tebe iznajmljivati za 1000 dinara dnevno koliko ti nudis :)

aco.paun

Proèitaj postove malo bolje, kolege foruma¹i ka¾u da treba 150-200€ dnevno, onda je raèunica drugaèija.

serbduck

 Koliko nudis para za dva meseca ?

Honda CBR 1000 F 96g. Imas sva tri kofera da se lepo spakujes. Motor registrovan i u odlicnom stanju.

Sem benzina nemas ulaganja. Vratis ga u istom stanju u kom ga uzmes.


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Brrka

To je realna racunica svuda u svetu, cak mislim da je i Petosevic uzimao toliko, ili je tkao neka prica bila.
Na mesecnom nivou svakako nije realna cifra, ali smatram da je cifra od 30e dnevno skroz ok, kao sto neko rece na prvoj strani za 1000 dinara ne mozes posteno da se provozas cak ni u Luna parku.

DebeliZmaj

aco ti pisao ..
ljudi ti rekli
sad bi ti da
udjesh u raspravu
oko toga ?:)
;) hahahaha ... avioni kamioni a nemash
pare zapravo da iznajmish motor u Srbiji
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

aco.paun

Serbduck, bez uvrede, ali sam rekao u uslovima da motor mora da bude malo noviji, do 10 godina starosti. Nisam naveo u prvom postu teme, ali jesam u kasnijim postovima. To mi niko ovde nije ponudio, niti je rekao neku malo realniju cenu od 100€ na dan.

aco.paun

30€ je ok, tu nemam ni¹ta protiv.

aco.paun

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Mart, 2014, 01:31
aco ti pisao ..
ljudi ti rekli
sad bi ti da
udjesh u raspravu
oko toga ?:)
;) hahahaha ... avioni kamioni a nemash
pare zapravo da iznajmish motor u Srbiji


Ne, u pitanju je da ja pare vi¹e cenim od veæine drugih. Nisam od onih ¹to vole da se pokazuju kako imaju pare po gradu, da ma¹em i guram pevaèicama pare u sise kao da mi padaju sa neba. Sad kad bih dao 200€ za motor po danu, ispao bih mudonja pun para, kao da se kurèim, ali jbg, nisam taj tip.