Glavni meni

Iznajmio bih motor :D

Započeo aco.paun, 04 Mart, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: aco.paun poslato 06 Mart, 2014, 22:28
©ta bi, niko neæe da iznajmi motor?
i nije ti toliko losa racunica...bolje neko da ti iznajmi motor nego da mu stoji...da li ti odgovara kawa po tim uslovima koje si naveo???ja bih ti iznajmio motor...

CBRR1

Citat: MIGE poslato 06 Mart, 2014, 15:55
cbrr1...cu ti donesem sl.put kad budem isao ako ti treba...kackavalj edamer ,3120gr je oko 1700 din..



Nisam ni sumnjao da mi ne bi doneo kada bih te pitao....mige kralj!!!!

clutch&brake

ova tema me na kraju podesa na temu kada brat Kanarinac hteo da kupi plastike  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Cek cek i jel na kraju kupio plastike [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

clutch&brake

jeste kao sto je aco iznajmio motor  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major


Kico

Evo ja cu da pomognem coveku...
Iznajmicu mu Horneta 30E dan, na 3 meseca, naravno pare unapred, depozit ne treba... Nije hiljadarka, al' sta sad, posluzice...  [callme] ;D

con3

Iznajmicu mu tcat-a 25 eura dan ali uslov je da ne turira masinu u crveno  [rofl]

zmiya

Citat: UFF poslato 06 Mart, 2014, 12:22
tako kaze onaj debeli majmun sa pevca :)


O kome se radi?

MIGE

Citat: CBRR1 poslato 07 Mart, 2014, 09:26
Citat: MIGE poslato 06 Mart, 2014, 15:55
cbrr1...cu ti donesem sl.put kad budem isao ako ti treba...kackavalj edamer ,3120gr je oko 1700 din..



Nisam ni sumnjao da mi ne bi doneo kada bih te pitao....mige kralj!!!!
sve za prijatelja ... ako ti bude nesto trebalo,ja cu ici ponovo za nekih 3 nedelje...ne zavisi sve od mene nego og ekipe...tebi i svim mojim prijateljima cu uciniti,ne treba dodatna kinta vec samo koliko kosta...dajem racun na uvid

MIGE

eto ,ja se ponudio da iznajmim motor paunu a njega nema...malo neozbiljno

ЯЭВОЛУТИОН

evo ja cu mu rentiram motor...bmw k1200s....sa bocnim koferima....uradjen servis.....30 evra dnevno sa hipotekom na nekretninu i ugovorom na 3 meseca.....izvini njanjo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Sacekaj samo da stignu nosaci da bude u fullu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

pa nece aco pre ponedeljka....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa to nije losa prica
dobar si 2700 za 3 meseca (ili posedujes nekretninu) :D

uradis servis izmenjas sta sve treba (samo ulje filter i eventualno plocice, mozda i gume ako uspe da ih potorosi mada si tek stavio nove, lanac i lancanike nemas..) i ostane ti preko 2k zarade

ЯЭВОЛУТИОН

eto njamki pare za barsu.naravno i servis na 5000 km kod mene..... ;D ;D ;D
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Da da njamka i odes u Gornji Milanovac, sednes u kafic u glavnu ulicu i kad god prodje Aco da kazes to je moj motor, mozda se ogrebes za cke  :)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

njanjo jel stizu sutra nosaci kofera...kako da rentam motor bez njih...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Nadam se... da dobijes vise love
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!