Glavni meni

Iznajmio bih motor :D

Započeo aco.paun, 04 Mart, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aco.paun

Fali mu jo¹ 951 kubik.

clutch&brake

Citat: aco.paun poslato 05 Mart, 2014, 23:17
Fali mu jo¹ 951 kubik.

izvini horhe... nisam te prepoznao
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a


Jocika

Citat: aco.paun poslato 05 Mart, 2014, 23:17
Fali mu jo¹ 951 kubik.

Malo si se preracunao decace,ni jedan nema tacno 1000 ccm...

aco.paun

Pa dobro èièice 999ccm, malo sam brzoplet. Bori¹a kako se ti nisi smorio na kymcu? Aj jedna ili dve sezone, ali ¹est, ja bih se iznervirao i odustao. Ali ne odustajem od toga da iznajmim motor za male pare. [sutirakamen]

Jocika

Citat: aco.paun poslato 05 Mart, 2014, 23:37
Pa dobro èièice 999ccm, malo sam brzoplet. Bori¹a kako se ti nisi smorio na kymcu? Aj jedna ili dve sezone, ali ¹est, ja bih se iznervirao i odustao. Ali ne odustajem od toga da iznajmim motor za male pare. [sutirakamen]
Hahaha pa on ce i ove sezone da djira skuter a ti ces da setas i gledas kako se drugi voze... :D

Radanovic

Kupi sebi igraèku , pa zalijevaj ... mo¾da naraste


Jocika

Ma on trazi hiljadarku... Evo poslacu mu ja pa neka zaliva dok mu ne naraste...  ;D


CBRR1

Gde je Darko ko gde Darko,sta Darko,mobilni preplatnik je nedostupan...clanu cbrr1 cetr'es dana se daje na orlovaci u subotu svi prisutni se pozivaju da bidnu tad...reko Darko...!!!!!!


Brrka

Ajd i ja da se ukljucim u temu posto mi je jako zanimljiva.

Kupio sam ZX6R 2004 pre mesec dana.
Evo specifikacija mojih ulaganja u motor koji vozim (nesto sam vec odradio, nesto ce biti narednih dana dok ne krene sezona)

- Ulje 300V i filter malo manje od 80e
- Antifriz 2L 15e
- Ulje u kocnicama 10e
- 3 seta novih plocica - 110e
- Nove gume koje treba da stignu - 300e
- Prevod i registracija motora u narednih nekoliko dana - jos 300e
- Semerinzi prednje viljuske sa zamenom - 50e
- Ciscenje pumpe i dizni - 30e
U ovo ne spadaju lanac, lancanici niti bilo sta rada oko agregata.

Glavno stigosmo mi od cifre od 895e.
Iznajmim ti motor za 1000 dinara na dan, 3 meseca = 900e (cak i manje)

Pomislis to su neke pare.

Onda od svega ovoga gore ulozenog ako si se vozio ta 3 meseca ostaje mi samo placena registracija kad dobijem motor nazad, sve ostalo sto je stavljeno se potrosilo, lanac se jos dosta istegao, agregat mozda pretrpeo neka ostecenja, nikad ne znas koliko neko ceni tudje.

Sad se zapitaj da li ce ti neko stvarno iznajmiti dobar motor?

E sad evo i druge varijante: Da mi je sve to na motoru lose i da mi taj motor stoji kao sto uvek stoji neki sa strane koji ceka bolje dane ja bi ti iznajmio. Zasto? Prvo morao bi da ga registrujes da bi se vozio, da uradis servis koji nije uradjen, da zamenis gume i kocnice da bi imao na cemu da se vozis itd. jos ako nesto crkne (a da je dobar sigurno ne bi stajao u cosku) i pun pogodak za vlasnika takvog motora.

Ti takav motor sigurno ne bi rentirao zar ne? :)

P.S. Ovim postom nemam nikakvu losu nameru i ako sam nesto pogresno rekao ne zameri.  [cheers]

Jocika

Borcanac aj nemoj da zezas krizu nego iznajmi decku jednu iljadarku,sta ce ti dve...  ;D

con3

@Brrka a gde su ruke  ;D

Brrka

Pa dobro sad, ne bi bas da ispadadne da preterujem :D

chengelle

Mislim da bi trebao svim Manijacima ovde da se izvinis,i kazes kako si se samo salio sa ovom temom. Jer ja ovo licno shvatam kao uvredu...... A sto se mene tice ja bih ti samo kurac iznajmio,ali za 50.evrica dnevno  [flashing]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

dr32

Kuku kakva  tema, kako ovo pre nisam video  :D  [thumb_up]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

clutch&brake

Ja lepo rek'o... Obavezno pogledati
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dr32

E ja sam ozbiljno pitao nepoznatog coveka na ulici da mi pozajmi motor i on je rekao moze.  [cheers] Bez zajebancije  [panic]
Doduse malo sam drugacije formulisao pitanje, tj. pitao sam ga da li bi mi pozajmio/iznajmio motor na par sati da na njemu odem po mladu tj. svoju zenu i covek je pristao :D Naravno ispostavilo se da znamo neke ljude i da bi oni i moj motor bili garant za ne daj boze. Na kraju sam i dobio motor od nepoznatog coveka na 2 dana ;D
I sto je najbolje bilo i on je bio odusevljen mojom idejom i dan danas se druzimo. Eto nije nemoguce, samo treba pravilno formulisati pitanje :D
A ovo je ko da pitas nekog jel bi ti pozajmio devojku na par dana,samo da malo odete na more,on ce sve da joj plati   [andjeo]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

aco.paun

Citat: chengelle poslato 06 Mart, 2014, 01:34
Mislim da bi trebao svim Manijacima ovde da se izvinis,i kazes kako si se samo salio sa ovom temom. Jer ja ovo licno shvatam kao uvredu...... A sto se mene tice ja bih ti samo kurac iznajmio,ali za 50.evrica dnevno  [flashing]

Ja ti moj dam d¾abe, i mo¾da te jo¹ èastim 50€ ako bude¹ dobar deèak  [prebicute]

Brrka

Nigde odgovora na moje pitanje?  [neampojma]