Glavni meni

Iznajmio bih motor :D

Započeo aco.paun, 04 Mart, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aco.paun

Evo ovako, po¹to sam prodao motor pro¹le godine i kupio jo¹ jedna kola, u¾eleo sam se motora ali finansije mi idu na drugu stranu te sam odluèio da probam da iznajmim motor  ;D
Ako neko nema vremena da vozi motor, i stoji mu u gara¾i bezveze, evo mu naèin da zaradi kintu tako ¹to æe ga meni iznajmiti na odreðen period uz novèanu nadoknadu.
Uslov je da je supersport motor, po¾eljno 750 ili 1000ccm zbog moje visine od 188cm i 103kg, +moja devojka sa mnom, pa ne bih da ¹altam 600ccm na svakih 10 sekundi. Ponude mogu ovde i na pp :D

Hm, mo¾e i neki turing motor.

con3

E ovo ce biti zanimljivo  [watching]

clutch&brake

Moze bencola moja 8k eura depozit + sto ga vozis i naravno za remont...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

 [watching]

...sad kad krenu manijaci...


Bishke

You should do one thing every day that scares you

con3

Bas me interesuje koliko si spreman da izdvojis para ,za 1000 dinara ne mozes ni u luna parku da se provedes :)

aco.paun

Da imam za depozit, ja bih kupio motor. Mogu da garantujem u krompiru i u prasiæima  :P  ©alim se.

clutch&brake

Pa ti onda sedi na prase i bacaj krompir ispred i eto voznje :P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

aco.paun

Citat: con3 poslato 04 Mart, 2014, 23:43
Bas me interesuje koliko si spreman da izdvojis para ,za 1000 dinara ne mozes ni u luna parku da se provedes :)

A jbg sad, 1000din x 30 dana x 3 meseca je veæ ne¹to. Jel tako?

con3

Da ali ko ti garantuje da ces ga voziti svaki dan :)

Bishke

za te pare kupis motor i navozas se :o
You should do one thing every day that scares you

clutch&brake

Vidim ja da ce ovo biti obavezno pogledati
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

aco.paun

Za mene je sigurno obavezno pogledati, ipak je oglas moj.

aco.paun

Evo, nudim 200 evriæa za svaki mesec, 2 meseca najmanje. Mo¾e i 300 ako je neko bolje motorèe. [panic]

clutch&brake

Brate aj sad bez zezanja... da li bi ti nekome dao motor bez depozita da ga vozi. Sta da slupas motor NE DAJ BOZE? Si looood odakle da vratis?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

aco.paun

Napravimo ugovor, overimo u sudu, ako se ne¹to dogodi ja plaæam sve. Inaèe imam ford focus 2.0tdci 2007. pa mo¾da mo¾emo da napravimo neku kombinaciju da ja nekom dam kola na 2 meseca a taj meni motor, sve mo¾e da se dogovori.

clutch&brake

Iskreno... samo budala ce to uraditi. Stvarno ti zelim da se vozis ove god. Ja povlacim ponudu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

...ma da...nista od cele price... [nono]

juga

300e X 3 = 900e... koliko se seæam neko je na forumu prodavao bandita ili tako ne¹to za 950 e ,koja je poenta?!

makinjo

Nidje logike ;-). Kao da mi neko tra¾i devojku da je provoza uz nadoknadu. To mo¾da jo¹ nekako ali motor neee. :-P