Glavni meni

Izdajem opremljenu radionicu

Započeo Gavrolini, 26 Januar, 2011, 19:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Naravno, posto smo gde smo, priznajem da nismo mozda zreli za tako sto, ali ja bi mnogo voleo da imam garazu blizu sa alatom... Jebao me soliter...

Gavrolini

ma ne mislim na tebe konkretno ,pogotovo sto ti je majstor prijatelj. Pricam uopsteno o toj pojavi. Znam i sam dok sam ranije radio sa calom ili radio sitnije popravke na motorima. Ti se mucis da zavrnes neki sraf kojem ne mozes da pridjes ni najmagicnijim kljucem a on te pita zasto mu se zmigavci dok rade cuju klik-klak i slicno.

UFF

Laziceva idej aje odlicna ali tesko da ce kod nas biti realizovana
Slazem se sa lazicem da ljudi hoce da rade kad je njohov motor u pitanju ali slazem se sa gavrom da ako cu vec sam da radim ili pomazem onda ocekujem da prodjem mnooogo jeftinije ili za dz (jer ako vec imam pare ne pada mi na pamet da se drkam - "evo ti kinta, evo ti motor, radi mu sta oces al ako posle ne valja najebo si ga") i sigurno cu svo vreme gnjaviti majstora sa svime sto me interesuje a ne znam ;D

Gavrolini

Citat: Lazic poslato 02 Februar, 2011, 02:23
Naravno, posto smo gde smo, priznajem da nismo mozda zreli za tako sto, ali ja bi mnogo voleo da imam garazu blizu sa alatom... Jebao me soliter...
jbg ljude vole obicno ono sto nemaju. I ja bih voleo da zivim u stanu i placam gradsko grejanje 5000-6000 din mesecno,a ne ko sad zivim u kuci i placam gas 30.000din i opet svaki dan moram da lozim i kaljevu pec. Da pre dve godine dam 5000e za krov na kuci , a prosle godine 3000e za pvc prozore da smanjim potrosnju gasa sa 35000 na 30000.  Sve ima svoje dobre i lose strane. Naravno da je lepsi zivot u svom dvoristu i svojoj kuci ali isto tako je kuca rupa bez dna.

Lazic

A ja se mislim da li zgrada dovoljno jaka... Sta cu, 16-ti sprat...:D :D :D

edit:
Naravno da znam da nisi mislio na mene, zato sam i stavio smajlija koji se valja po podu... [rofl] [rofl] [rofl]

DebeliZmaj

12*5= 60.000 ... elem.. placa se grejanje cele godine ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

zapravo 77.84 po m2 ... i to placash cele godine ... e sad...
oni upale grejanje kad im odgovara... to jest temperatura itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell