Glavni meni

Louis - katalog 2014

Započeo ACY, 18 Februar, 2014, 16:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ACY

Imam par komada viska, pa ako je neko voljan da plati  270din kuriru za dostavu, saljem.

goranvojska

evo ja salji adresa na pp

pittatore

Moze, adresu dobijas na PP. :)

ACY

Ok, saljem sutra prekosutra je kodvas.

ЯЭВОЛУТИОН

i meni jedan...hvala...ako ima :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

patak91


Darko


djolefer

:D

ACY

ok, imam ga jos, samo mi saljite Ime prezime, adresu i kontakt tel. na pp.

patak91


Darko


ЯЭВОЛУТИОН

zasto je njima stigao a meni ne.....jebacu kevu kuriru...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

ima fora , znam par ljudi koji su narucili sa louisovog sajta katalog , upisali u polje adresa svoju adresu i stavili 11000 BGD , a u polje zemlja stavili Slovenija , i dobili su katalog...
ja sam prekjuce isto popunio ,pa ako ova fora upali dacu ti katalog ako ACY nema vise....

goranvojska


ACY

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Februar, 2014, 18:00
zasto je njima stigao a meni ne.....jebacu kevu kuriru...

Kasno si mi poslao adresu, a posle sam ti javio da ga saljem u petak a u subotu je kodtebe.

ЯЭВОЛУТИОН

stigao.....reci mi jer donosis iz Louisa i kakvi su uslovi.....ja imam drugara koji mi donosi kad dolazi iz Nemacke, ali to nije kaed ja hocu vec kad od dolazi...logicno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ACY

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Februar, 2014, 18:37
stigao.....reci mi jer donosis iz Louisa i kakvi su uslovi.....ja imam drugara koji mi donosi kad dolazi iz Nemacke, ali to nije kaed ja hocu vec kad od dolazi...logicno

Imas pp.

Darko

evo , sada sigurno mogu da kazem da je fora upalila ....malopre mi je stigao katalog narucen preko sajta...znaci upisete svoju normalnu adresu , a u polje  "zemlja" stavite Slovenija... i lagano stize ;)

patak91

Citat: Darko poslato 01 Mart, 2014, 14:31
evo , sada sigurno mogu da kazem da je fora upalila ....malopre mi je stigao katalog narucen preko sajta...znaci upisete svoju normalnu adresu , a u polje  "zemlja" stavite Slovenija... i lagano stize ;)
extra :)
a koliko izadje postarina?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!