Glavni meni

DRAGA BRACO I SESTRE BAJKERI UZMITE SE U PAMET I POCNITE DA SE DRUZITE!!!!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 26 Januar, 2011, 12:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

OPET SNEG!!!!!jbte zar su ti minusi i plusevi toliko bitni u zivotu ...kako je bilo nekada kada sam ja pocinjao da vozim nije bilo tipkanaja po tastaturi nije bilo toliko pisane reci...vec  ako ne upoznash ljude face to face  nikada ne mozes znati ko je kakav  a i sam cin upoznavanja sa nekom bajkerskom facom moze  delovati kao predrasuda ako neko izgleda ko sszgo naprimer nabildovan  ili kaoo ja  istetoviran ili ko abdulah kada ga vidish pomislio bi da je drogerant takodje istetoviran ili naprimer kao vojin koji je computer geek  i kada ga vidis pomislis jaoooo ovaj lik pojma nema o bajkerskom zivotu druzenjima itd itd  ili gavrolini pomislis ovaj je neka mracna faca  itd itd ....kada upoznash coveka oci u oci popricas sa njime popijes koje pice stvari se menjaju!!!  LJUDI SHVATITE  da se razlicite indiividue ponasaju drugacije i da svako ima drugaciji pogled na svet ...ELEM  tema ovog posta je  da dok ne upoznash coveka ne mozes znati kakav je on u stvarnom zivotu  sve ovo sto se radi po  forumu me pomalo boli  i nekako mislim da ljude odaljava jedne od drugih!!!  smatram da bi svi trebalo da  sednete popijete koje picence upoznate se malo bolje  popricate o  motorima putovanjima  DRUZENJIMA  i da konacno shvatite da smo na ovom svetu svi  u stvari BRACA i SESTRE PO  JEDNOJ STVARI KOJA NAS VEZE  a TO SU.....MOTORI....LJUBAV PREMA OTVORENOM DRUMU I DRUZENJIMA SA LJUDIMA ...PRIRODOM PREPRICAVANJE UTISAKA SA VOZNJI I DAVANJEM KORISNIH SAVETIM SABARACI U NEVOLJI..tipa problem sa motorom  problem na putu  ma uoppsteno bre  resavanej nekog PROBLEMA I pomoci OKO ISTOG !!!PREKINITE da se PREPUCAVATE VISE OKO SMRDLJIVIH MINUSA I PLUSEVA I SKAPIRAJTE DA  JE BITI BAJKER MNOGO VISE OD TIPKANJA PO TASTATURI I DELJENJA MINUSA I PLUSEVA!!!!I ZATO CU VAM JOS JEDNOM SVIMA PONOVITI MOJU CUVENU RECENICU ......LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
potpis ..
UJEDINITELJ [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

bajone

ja se ni sa kim nisam svaðao i podr¾avam mir i veselje!  [hello]  mora neko da probije led u temi  ;D  pozdrav!!!
Æuti i saraðuj..

kawa ninja


Bane od mene plus... [thumb_up]

Sve ce ovde biti u redu samo malo vremena treba ....

Admin timu poruka... PREUZMITE ODGOVORNOST ZA FORUM NEMOJTE SE SAKRIVATI IZA CLANOVA, FORUM JE VAS I SAMO VAS, MI SMO TU DA SE VIRTUALNO DRUZIMO A, NA  VAMA JE DA GA SACUVATE I  OMOGUCITE NORMALNO FUNKCIONISANJE...PREUZMITE ODGOVORNOST I FORUM CE FUNKCIONISATI SIGURAN SAM ...KOME SE OVDE DOPADA OSTACE ,KOME NE, SRECNO NA NEKOM DRUGOM MESTU....

UKLONITE  PLUSEVE MINUSEVE PREUZMITE ODGOVORNOST I BICE SVE U REDU NA KRAJU KRAJEVA KUKOLJ CE SE ODVOJITI OD ZITA......PA NEMOGU BRE SVI BITI ZADOVOLJNI , UVEK CE SE NACI NEKO KOME NESTO NECE BITI PO VOLJI I KO CE PLAKATI ZA NEKOM IGRACKOM.....

 
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Nadalina

Evo, kawa, otvoreno onda tebe da pitam, ko je prema tvom misljenju kukolj?

Zasto ste svi u fazonu da pricate nesto a niko nece da se potrudi da sve ok funkcionise?
Ne svidja vam se ovo sa minusima- ignorisite to par dana i videcete kako ce se sve smiriti...

Kao sto sam vec rekla, svi spominjete neke klanove... Pa, pazi... Ja sa svoje 22 smatram da sam isuvise matora za takve igrice koje su svojstvene deci u vrticu... Jer, ovde nisu nikakve pare u pitanju kao kad je politicarenje i koalicije, pa nema smisla to raditi... A, ako vec ima ljudi kojima je to zanimljivo- njima na cast, a ne meni!

Niko se ne skriva iza clanova, to je sigurno. Zasto bi admini banovali nekoga ko se njima ne svidja, ako se taj neko svidja vecini, i obrnuto? Kazete, nek koriste razum? Pa, nek clanovi koriste razum i videces kako nece biti autobanovanja!

Tako da, sto se mene tice, ja sam skroooooz za opciju autobana!
Forum ce super funkcionisati, cim pojedinci shvate da smo ovde svi isti i da se svetdrugih ljudi  ne vrti oko njih... [cheers]
Dzukela u podznaku

kawa ninja

Citat: Nadalina poslato 26 Januar, 2011, 14:09
Evo, kawa, otvoreno onda tebe da pitam, ko je prema tvom misljenju kukolj?

Zasto ste svi u fazonu da pricate nesto a niko nece da se potrudi da sve ok funkcionise?
Ne svidja vam se ovo sa minusima- ignorisite to par dana i videcete kako ce se sve smiriti...

Kao sto sam vec rekla, svi spominjete neke klanove... Pa, pazi... Ja sa svoje 22 smatram da sam isuvise matora za takve igrice koje su svojstvene deci u vrticu... Jer, ovde nisu nikakve pare u pitanju kao kad je politicarenje i koalicije, pa nema smisla to raditi... A, ako vec ima ljudi kojima je to zanimljivo- njima na cast, a ne meni!

Niko se ne skriva iza clanova, to je sigurno. Zasto bi admini banovali nekoga ko se njima ne svidja, ako se taj neko svidja vecini, i obrnuto? Kazete, nek koriste razum? Pa, nek clanovi koriste razum i videces kako nece biti autobanovanja!

Tako da, sto se mene tice, ja sam skroooooz za opciju autobana!
Forum ce super funkcionisati, cim pojedinci shvate da smo ovde svi isti i da se svetdrugih ljudi  ne vrti oko njih... [cheers]

Evo po redu da ti odgovorim
Kukolj sam upotrebio u figurativnom smislu misleci pri tom na one koji su dosli da mute vodu ima ih ... ja  vidim po nekog ko se tako ponasa
Nismo u fazonu sa minusima po meni to nije dobro resenje evo ti Gremlin slucaj pa ti vidi a i Zodijak bez ikakvog razloga...
Klanovi ipak ih ima telefoni dogovori  procitaj priznanja Serbduka  ... tebi 22 tvoje  vrede nekom ni 50 nista  ne vrede kad se nema razuma...pominjes cast u danasnje vreme...mnogi ce te pitati sta je to jel se jede maze na hleb ili nesto trece nemoj da si smesna...
Admini moraju da rade ono zasto su ovde pa ida banuju ako treba nema svidjanja ili ne svidjanja samo ono ni po babu ni po stricevima i bice sve ok...od ovolikog broja ljudi nemozes traziti razum, cim dodje do problema adm. na scenu da naprave red...
Sto se mene tice ja sam za opciju da vi preuzmete odgovornost za red na forumu ...
Pojedinci to nikad nece shvatiti budi sigurna u to...
 

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

The One

bravo Bane!

pogotovo videti Abudulu u mraku VOODOOa npr  [rofl]

@Nadalina nismo svi isti i nikada neæemo biti - samo je bitno po¹tovati razlièitost i u¾ivati u svom jednom JEDINOM ¾ivotu!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

BANE BROTHERHOOD

hvala svima koji su procitali ovu temu ...ali jos jednom ponavljam da biti BAJKER ne znace minusi i plusevi i da ovaj post nisam napisao zarad pluseva vec  zarad  ocuvanja   BRATSTVA....   i opet cu ponoviti  moju cuvenu recenicu .....
LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!!!
ps. ko razume shvatice sta se krije iza ove  recenice koju izgovorih prvi put pre mnoooogo godina i od tada mi je ona vodilja u mojoj bajkerskoj filozofiji zivota! [cheers]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Vlajko

Bane, sve si u pravu.. osim jedne stvari.. ne mogu svi biti fini i druzeljubivi i...
Uvek ce biti neko drugaciji od onoga sto mi mislimo da je ok..
Za pocetak je dovoljno biti covek.. ostalo se lako resi..
Nazalost ljudi se danas prisiljavaju da budu ne ljudi.. tezak zivot, poremecen sistem vrednosti stvara naopakog i nadrndanog coveka danasnjice tj. necoveka.. Jebeni nedostatak novca i vremena za ugadjanje sebi , pa samim tim i svojoj okolini.. stvara nadzak babe i dede pre vremena..

Definitivno se na svim forumima oseca prisustvo zime.. tako da se dosta razlikuju zimski od letnjih postova..

I ako ovo uzmemo kao kafanu od 700 gostiju.. uvek ce se neko naci da pravi pizdarije..
A na 7000 clanova proporcionalno bi bilo jos vise..

Autoban bi mogao pomoci pri filtriranju losih misli i postova, ali od govna pita nemere..

Na neki stranim forumima NISTA se ne brise.. pa lepo citas skim imas posla bez cenzure i prepravke admina.. ako je admin prepravio post.. to vise nije post clana.. nego usmereno misljenje admina da to tako treba..
zato mi se ovde svidja kanta za djubre.. ipak tu stoji sve sto je neko nekad preterao..napisao u afektu.. pod alkoholom ili ko zna kakvim okolnostima..


Kada jednom uzivo upoznas nekoga.. vidis mu oci i kompletan lik..
sutradan je mnogo lakse komunicirati preko tastature..

Zato su dobra druzenja i voznje.. samo zasto od ovoliko clanova dodje samo  dvadesetak ljudi..?!

Onda ne trazite da ceo forum bude perfektan, jer je to ne moguce... pa sve i sa banovanjem..
bez pravila i sankcija.. ode mas' u propas'

iliti u svakom haosu mora neki red da postoji..

[cheers]




Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

kawa ninja

 

  @ Bane plus za ono o cem govoris..... da Vlajko je totalno u pravu reda mora biti inace ce svako raditi ono sto hoce..
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Dzigi Boy

Mudro zboris Vlajko, slazem se sa svime sto si napisao:)))))))))))))) Ehhh ja je malo sunca da oprzimo par gassova??

BANE BROTHERHOOD

opet cu ponoviti da niko...  barem ne ja nije trazio da forum bude perfektan  mislim da je to nemoguce jer sto kaze brat vlajko 200 ljudi 200 cudi.... ali daj bre ljudi molim vas ...uzmite se u pamet i skapirajte da je zivot   tamo negde dalje od tastature  zato treba sesti uzjahati bika uhvatiti ga za rogove organizovati bracu i sestre i pravac otvoreni put i da vidite kako ce stvari bolje da funkcionishu bar ja tako mislim!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]
LTBB 4 LIFE!!! [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

serbduck



  Treba reda...naravno.
  Nisam bez veze napisao da sam ja davao minuse Gremlinu. Nema niko drugi da se javi...mislim na ove sto dele minuse... Pa i on sto se zali je nalupao gomile minusa.
 
  Minusi nisu resenje.

  Resenje je domace vaspitanje. Treba da napises nesto i da nikoga ne uvredis, a to stvarno nije tesko.

  Administratori na zalost ili na srecu ne mogu videti sve sto se napise. Predlazem vam da uvedete pravilo ban-a za vredjanje, a vredjanje definisite vrlo jasno.

  Minusi se lako zloupotrebe.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

BANE BROTHERHOOD

DOCICE I TO LETO I PROLECE pa onda svi lepo na otvoreni drum ili neku shumu pa udri po gasu i onda lepo Kkada se umorimo... sednemoi na neki proplanak, zalozimo vatricu,razvucemo satore, raspalimo rostilj pa onda DRUZENJE bre I ODMAH VIDIS KO JE KAKAV !!!! JEBES MINUSE I PLUSEVE LJUDI NISU MINUSI I PLUSEVI VEC ZIVA BICA EEEE SAD NARAVNO DA IMA ONIH KOJI SU NA SVOJU RUKU ALI KADA MALO BOLJE PREISPITAMO SEBE SHVATIMO DA JE SVAKI OD NAS  NA SVOJ NACIN  PONEKAD TEZAK I PROBLEMATICAN!!ALI DOK SE SA NEKIM NE DRUZIS PRODJES SA NJIME SITO I RESETO NA PUTOVANJIMA PO NEKIM VUKOJEBINAMA NE MOZES ZNATI KAKAV JE  A CAK I TADA AKO ODGOVARA TEBI ZA DRUGARA ILI BRATA MOZDA NEKOM DRUGOM NE ODGOVARA ...EEEE TADA TU NA SNAGU STUPA TOLERANCIJA I NARODNI LEK BROJ JEDAN A TO JE [cheers]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Dzambo


BANE BROTHERHOOD

Citat: Dzambo poslato 26 Januar, 2011, 15:03
Xaxaxa, jel mislis druzenje musko-zensko ili...  :D
PA I MUSKO ZENSKO DRUZENJE NARAVNO STA FALI DA TI KOLEGINICA ONAKO UMORNOM IZMASIRA LEDJA ILI NJU NAPRIMER BOLE KRSTA OD DUGE VOZNJE PA JOJ SE TI BRATE MOJ PONUDIS DA JE IZMASIRAS  I ONDA JEDNA STAVR VODI KA DRUGOJ A TO JE ZBLIZAVANJE ILI TI BONDING!!! ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Nadalina

Hahahahaha!  ;D
Evo, Dzambo, Bane ti je objasnio, a ja taman htedoh da napisem nesto slicno!  [klanjam_se]
Dzukela u podznaku

BANE BROTHERHOOD

ZATO DRAGA BRACO I SESTRE NE DOZVOLITE DA SE ZBOG PISANE RECI OVAJ FORUM OSIPA VEC SE BACITE NA ...MASAZU ,DRUZENJE   I  VOZNJU A POSLE VOZNJE OPET MASAZU A I KUPANJE POSLE VOZNJE U TOPLIM IZVORIMA BANJE  U PETROVCU NA MLAVI  SA UMORNIM KOLEGINICAMA  NIJE LOS PREDLOG ...ZATO SVI NA DRUZENJA BRE ODMAH!!!!LTBB 4 LIFE!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

noam chomsky

Moja paprika rastavljena, pozivam bracu i sestre na radnu akciju stvaranja remek dela i najbolje Afrike u Srbiji a i sire...eto, bolje to nego svadjanje...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

noam chomsky

lepota prirode je refleksija lepote nauke